wmaraci reklam

Adsense Test Ödeme Sorunu

26 Mesajlar 5.194 Okunma
smmexpress

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Ödeme bende de halen yok.

wmaraci
reklam

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)

vBTBilisim adlı üyeden alıntı

Ödeme bende de halen yok.

Aynen ben de de aynı adsense ye mail attım dönüş yapılmadı

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
nisan gibi aynı şekilde iban merkez vardı adsense hesabımda 20 tlyi geçince buradaki arkadaşlara sormuştum şube gelmiyor ne yapmalıyım diye, onlar da iban ve banka isminin girilmesinin yeterli olacağını söylemişlerdi.Cumartesi günüydü aynen öyle yaptım, test ödemesi 2 gün sonra iş gününe de denk gelmesi nedeniyle pazartesi saat 09.30 gibi yatmıştı.Yani bir sorun görmedim ben , bu ay da ilk ödememi de aldım adsenseden bu arada banka iş bankası.

model model WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

dem adlı üyeden alıntı

nisan gibi aynı şekilde iban merkez vardı adsense hesabımda 20 tlyi geçince buradaki arkadaşlara sormuştum şube gelmiyor ne yapmalıyım diye, onlar da iban ve banka isminin girilmesinin yeterli olacağını söylemişlerdi.cumartesi günüydü aynen öyle yaptım, test ödemesi 2 gün sonra iş gününe de denk gelmesi nedeniyle pazartesi saat 09.30 gibi yatmıştı.yani bir sorun görmedim ben , bu ay da ilk ödememi de aldım adsenseden bu arada banka iş bankası.

bende iş bankasından test ödemesi alamadım.13 mayıs 2015 tarihinde istedim 3 hafta bekledim gelmedi aslında geldi 0,88 yazıyordu ama girdiğimde bu miktar eşleşmiyor diyordu ben defalarca yanlış girdim ve hesabı kaldırdım şimdi enpara 1 saat önce eve geldiler hesabın kartını elime aldım şimdi ekleyecem ödeme gene gelmeyecek...

wmaraci
wmaraci

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)

model adlı üyeden alıntı

bende iş bankasından test ödemesi alamadım.13 mayıs 2015 tarihinde istedim 3 hafta bekledim gelmedi aslında geldi 0,88 yazıyordu ama girdiğimde bu miktar eşleşmiyor diyordu ben defalarca yanlış girdim ve hesabı kaldırdım şimdi enpara 1 saat önce eve geldiler hesabın kartını elime aldım şimdi ekleyecem ödeme gene gelmeyecek...

bak genç arkadaşım; test ödemesi alamadım demek ayrı test ödemesi yattı da eşleşmedi demek ayrı ,eğerki eşleşmeme problemi varsa o sorunla ilkkez karşılaşan bir seni gördüm, daha da görmedim.

model model WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

dem adlı üyeden alıntı

bak genç arkadaşım; test ödemesi alamadım demek ayrı test ödemesi yattı da eşleşmedi demek ayrı ,eğerki eşleşmeme problemi varsa o sorunla ilkkez karşılaşan bir seni gördüm, daha da görmedim.

Evet bende biliyorum ilk olduğumu ama olay çok karmaşıktı neyse geri dönüşü yok artık o hesaptan vazgeçtim şimdi enparayı girmeli miyim ? girecem ama şube seçemiyorum ve bu sorun genel gibi çünkü hiç kimseye gelmiyor test ödemesi şu günlerde.. Sence gireyim mi ? Yoksa bekleyeyim mi ? Şimdi bi sorun daha var bu adsense başka birinin üzerineydi ben alcaklı adını kendi ismim yaptım ve buna istinaden banka hesabınıda kendi üzerime olsun istiyorum..

Ek Olarak: Dün ekledim bugün aldım ödemeyi beyler enpara 1 gün sürmedi 15 saat :) 0,43 geliyor test ödemesi doğru ekleyin yeterli .
cmlgl54

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al