freelance iş ilanları

Ne Sitesi Açmalıyım ?

20 Mesajlar 3.484 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

chbz adlı üyeden alıntı

warez karsiyim. desteklemiyorum hicbir sekilde.

Ben de wareze karşıyım. Başkasının yaptığı ücretli programı nasıl gönül rahatlığıyla dağıttıklarını anlamış değilim. Warez sitesi sahiplerinin empatiden yoksun olduğunu düşünüyorum. Zaten yeteri kadar warez site var. Bir yenisine daha bence gerek yok.

@alicin12 Warez başkaldırı demişsin. O kadar başkaldırmak istiyorsan bence GNU/Linux dağıtımı kullan. Ya da ücretli bir yazılım yap da wareze düştüğünde hala başkaldırımıymış anlarsın :)
chbz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Ben de wareze karşıyım. Başkasının yaptığı ücretli programı nasıl gönül rahatlığıyla dağıttıklarını anlamış değilim. Warez sitesi sahiplerinin empatiden yoksun olduğunu düşünüyorum. Zaten yeteri kadar warez site var. Bir yenisine daha bence gerek yok.

@alicin12 Warez başkaldırı demişsin. O kadar başkaldırmak istiyorsan bence GNU/Linux dağıtımı kullan. Ya da ücretli bir yazılım yap da wareze düştüğünde hala başkaldırımıymış anlarsın :)

Siz bizim empatiden yoksun olduğumuzu düşünüyosunuz ama kusura bakmayın asıl empatiden yoksun olan sizsiniz :) O lisans parasını veripte alamayan ve mahrum kalan halka koyun kendinizi.VBulletin gibi Emperyalist bir şirket yüzünden kaç insan vbulletin'i kaçak kullanıyor.30-40TL olsun adam gibi kullanalım.Ben yurtdışınada gittim ve inanın türkiye'de bize iyi kazık atıyorlar :)

kulpsuzfincan kulpsuzfincan Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
warez candır. rus kardeşlerimiz iki cihanda aziz olsun.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Herkesin kendi görüşü ona söyleyecek sözüm yok ama W*rez bir başkaldırıdır ( bana göre ) :)

Siz bizim empatiden yoksun olduğumuzu düşünüyosunuz ama kusura bakmayın asıl empatiden yoksun olan sizsiniz :) O lisans parasını veripte alamayan ve mahrum kalan halka koyun kendinizi.VBulletin gibi Emperyalist bir şirket yüzünden kaç insan vbulletin'i kaçak kullanıyor.30-40TL olsun adam gibi kullanalım.Ben yurtdışınada gittim ve inanın türkiye'de bize iyi kazık atıyorlar :)

Her şeyin bir alternatifi muhakkak var. Vbulletin yerine başka forum kurarsın. Vbulletin kurmayan sitelere girilmiyor mu?. Demek ki insanın parası yetmiyorsa veya alacak gücü yoksa çalması normal mi?. Vbulletin diğer ücretsizlerden daha kaliteli olabilir ama eğer başkaldırmak istiyorsan ya sen Vbulletinden daha kaliteli bir forum yap, ya da ücretsiz alternatifleri kullanarak başkaldırını yap. İnsanlar ücretsiz alternatiflere yönelirse hiç bir şey aynı fiyatında kalmaz. :)

Fiyatların yüksek olduğu konusunda haklısın. Ama sonuçta birisi bir şey üretiyorsa ve emeğinin hakkını istiyorsa o kişiyi de suçlayamazsın.

Türkiye'de hayat pahalı. Yurtdışından gelen her şey neredeyse iki katı. :) Donanımın korsanı olsa en önce biz sahip olurduk herhalde :) Neyse fazla uzatmayalım.
chbz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

chbz chbz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

Herkesin kendi görüşü ona söyleyecek sözüm yok ama W*rez bir başkaldırıdır ( bana göre ) :)

warezla ugrasanlar insanlarin artiklariyla yetinen insanlardir.
warezle insanlar ugrasacagina aynisini yapmaya caba gösterseydi milletimiz daha iyi bir yere varabilirdi. + emek hirsizligi, kul hakki yemek, hepsi günah.

• Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

chbz adlı üyeden alıntı

warezla ugrasanlar insanlarin artiklariyla yetinen insanlardir.
warezle insanlar ugrasacagina aynisini yapmaya caba gösterseydi milletimiz daha iyi bir yere varabilirdi. + emek hirsizligi, kul hakki yemek, hepsi günah.

Herkesin kendi görüşleri var.Bana göre öyle değil maalesef sizinle aynı görüşte değilim

• Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Her şeyin bir alternatifi muhakkak var. Vbulletin yerine başka forum kurarsın. Vbulletin kurmayan sitelere girilmiyor mu?. Demek ki insanın parası yetmiyorsa veya alacak gücü yoksa çalması normal mi?. Vbulletin diğer ücretsizlerden daha kaliteli olabilir ama eğer başkaldırmak istiyorsan ya sen Vbulletinden daha kaliteli bir forum yap, ya da ücretsiz alternatifleri kullanarak başkaldırını yap. İnsanlar ücretsiz alternatiflere yönelirse hiç bir şey aynı fiyatında kalmaz. :)

Fiyatların yüksek olduğu konusunda haklısın. Ama sonuçta birisi bir şey üretiyorsa ve emeğinin hakkını istiyorsa o kişiyi de suçlayamazsın.

Türkiye'de hayat pahalı. Yurtdışından gelen her şey neredeyse iki katı. :) Donanımın korsanı olsa en önce biz sahip olurduk herhalde :) Neyse fazla uzatmayalım.

bosuna anlatma anlamicaktir. haram para yer, milletin emegini calar, sonra sitesine reklam koyar caldigi seylerden para kazanir :) yok neymis türkiyede parasi olmayanlar varmis. ona göre bende bircok kisinin yaninda fakir kaliyorum. gidemde milletin evinimi soyam? yada sirketine girem adamda cok vardir, bana yazik param yok diyem calam.

windows yerine linux
photoshop yerine gimp
msn yerine pidgin, amsn veya en iyisi webten ebuddy.
skype felan zaten linux destekliyor.
coderler icin linux daha iyi.
video editleme programlarida bir kac tane var.
forumlara gelirsek, wordpress beles, blogger beles, tumblr beles felan.

herseyin alternatifleri var.

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)

chbz adlı üyeden alıntı

windows yerine linux
photoshop yerine gimp

After Effects Trapcode Particular Eklentisine de bi alternatif bulsana ya :)
Ben ne alternatif bulabildim ne warez :) (Warez aramamın sebebi profesyonel şekilde kullanmıyorum sadece amatör şekilde denemeler yapıyorum bunun içinde gibi 600$ veremem :))
alicin12

kişi bu mesajı beğendi.

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

• Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

chbz adlı üyeden alıntı

bosuna anlatma anlamicaktir. haram para yer, milletin emegini calar, sonra sitesine reklam koyar caldigi seylerden para kazanir :) yok neymis türkiyede parasi olmayanlar varmis. ona göre bende bircok kisinin yaninda fakir kaliyorum. gidemde milletin evinimi soyam? yada sirketine girem adamda cok vardir, bana yazik param yok diyem calam.

windows yerine linux
photoshop yerine gimp

Sizin gibilere "yav he he " diyip geçiyorum :) konuyu saptırmayın.Ayrıca size benim dini hayatıma karışma yetkisini veren kim çok merak ediyorum ? dini bir lidersinizde haberimiz mi yok ?

• Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

Sizin gibilere "yav he he " diyip geçiyorum :) konuyu saptırmayın.Ayrıca size benim dini hayatıma karışma yetkisini veren kim çok merak ediyorum ? dini bir lidersinizde haberimiz mi yok ?

yok dini lider olmak kim ben kim hasa. sadece allahin iyi niyetli bir kuluyum ;) gördügüm yanlislari söylemekte özgürüm. dilsiz seytan olmak istemem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al