• En az 2 yıllık domain almak. 60 TL

• Blogspot blog açmak. Bedava.

• Aldığın domaine blogu yönlendirmek. Bedava.

• Her gün güncel, özgün ve seoya uygun içerik eklemek. Emek ister.

• İlk ay sadece içerik girmek.

• ikinci ay 1 ya da 2 siteden backlink-tanıtım yazısı almak. 60-70 TL. Her gün içerik girilmeye devam edilecek.

• Üçüncü ay 3 kaliteli siteden backlink-tanıtım yazısı almak. 150 TL. Haftada en az 4 farklı günde 5 içerik girilmeye gayret edilecek.

• Dördüncü ay 3 kaliteli siteden backlink-tanıtım yazısı almak. 150 TL.Haftada en az 3 farklı günde 5 içerik girilmeye gayret edilecek.

• Dördüncü ayın sonunda en az 100 içerikli bir siteye sahip olunacak.

Dördüncü ayın sonunda beşinci aya girilirken reklam şirketlerinden birine üye olunacak, site kabul edildiğinde profesyonel reklam yerleşimini kalan parayla yaptırıp, siteye verdiğiniz emeğin karşılığını almak için beklenecek. Bu belki 1 yılı bulacak belki reklamı yerleştirdiğiniz günden itibaren yüzünü güldürecektir... Her gün düzenli seoya uygun özgün içerikle beraber bir yerlere gelmeniz mümkün ama bunun yanında sabır da lazım.

Yani site işleriyle para kazanmak o kadar kolay değil hocam. İnternetten çabuk para kazanmak istiyorsanız site işlerine girmemenizi tavsiye ederim. He yok acelem yok uğraşırım ve sabrederim derseniz, uğraşlarınız elbet bir gün sonuçlanır.