temp542 adlı üyeden alıntı

Yok ya Alastyr kullanıyorum. Sorun olmasın diye iyi olanı seçtim yine sorunlar beni buldu [emoji20]

Alastyr de bende çok sorun yaşadım. Her ticket açtığımda sorun sizde dediler. Yok temanızdan vs.

Derken tak etti gidip hostu taşıdım. Alastyr de 10 saniye açılıyordu sitelerim. Ne yaptıysam olmadı.

Hostu değiştirince 10 numara oldu. Ama bir süre sonra ondada aksama başladı. Mail sürekli bozuluyordu. 3-4 kez iş kaybım oldu. Gelen müşteri maillerini kaçırdım. Hata bizde değil sizde dediler.

Daha iyi bir mail sistemi için aynı mail sunucu hizmeti almam gerektiği vs....

Bir kaç haftadır da sabahları site açılmamaya başladı. Geç açılma maillerde ağırlık vs.

Onuda değiştirdim... Şimdi gerçekten 10 numara oldu diyebilirim. Ki sitemde tam bir optimizasyon bulunmadığı halde gayet iyi oldu.

Şimdi resimleride optimize edeceğim. Bakalım...

Ama zaten sorunun Alastyr de olduğunu şurdan anlayın sitenize giriyorum. Site ağır ağır açılmıyor dikkat edin. Bekliyor 9-10 sn sonra birden şak diye açılıyor.

İşte o arada beklenen 7-8 saniye hostun cevap süresinin dandik olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum...

Not: Şimdiki hostuma uzun yıllardır bu host ile çalışan bir arkadaş aracılığı ile geçtim ancak bunların da hostu iyi hizmetleri biraz ağır.
Saygılar

Ek Olarak: Hele her seferinde sorun sizden kaynaklı diyen Alastyr adamı delirtiyordu... Birde Wp anlaşmalılar nasıl oluyor bende anlamadım!!!