Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Aynen tüm ayarlarını bizimle paylaşır mısın? İnce ayar yapalım. Daha önce sitemi ilk kurduğumda wp de all in one seo kullanıyordum.yazım 3 günde anca index alıyordu. Kendimiz script yaptık. Meta tag vb kullanmıyoruz 30 dk da index alıyor. Üstelik sıralamada en üstte oluyoruz. Site yamaindir.org bu script olduğu için wp de aynısını yapamıyorum. Ama manuel seo konusunda robots.txt .htaccess ve sitemap.XML hazırlayıp kendim title vb tagları girip bırakmayı düşünüyorum. Ve söyleyim meta tag artık çopten başka bi şey değil.

Google hızının sadece Wordpress Seo eklentisi ile hallolmayacağını bildiğinizi varsayarak yazıyorum.Hızlı index için sadece Seo ayarı yetmez diğer faktörler de bu konuda önemlidir ki ben yorumumda index hızı içerecek birşey yazmadım meta-tag ile ilgili de birşey yazmadım ayarlar kısmına gelecek olursak internette yabancı kaynaklarda işinin uzmanı birçok kişi gerekli tüm yapılandırmaları anlatmış.Bu kaynaklardan yararlanabilirsiniz bu sizin için daha iyi olacaktır.İyi forumlar dilerim.