BigSEO adlı üyeden alıntı

Haksız olduğum yeri açıklar mısın bana ? Kaç mesajdan beri kanıt diyorum kimse kanıt sunmuyor. Bir tane backlink paket satıcısı konuya cevap yazmıyor. Ben gerçekleri savunurum iş yapıyorsam da savunduklarımdan iş yaparım. Reklam veya değil zaten platin üyeliğim var 3 saatte bir konum yukarıda buna ne ihtiyacım olacak ki ?
Sizde haklısınız bazı gerçekleri söylemek forumdaki sözde uzmanların işlerine gelmiyor.

Hocam ben uzman vs. değil açtığım konulara bir bakın hiç seo konusu açmamışım. Benzeri birşey söylemedim. Ama sizin bu konuyu yazma amacınızın sizin kendi reklamınızı yapmak istediğinizdendir onu biliyorum sizde biliyorsunuz ki bu konuyu açma amacınız Big Seo nun tanıtımını yapmak ben seo uzmanı değilim ki kanıt sunayım. Ben haksız olduğunuz yer derken siz insanlara seo öğretmekten bahsediyorsunuz bunu 4 saat lik bir çalışmaya sığdırıyorsunuz ve 4 saatte insanları seo uzmanı yapabileceğinizi veya kendi sitesine seo uygulayabileceğinden bahsediyorsunuz zaten bundan bahsetmiyorsanız bu çalışmanız boşa ! Madem 1-2 saatlik çalışma ile olmuyor yıllar gerekiyor bu yıllarca uygulanacak işlemler strarejiler 4 saatte'mi öğrenilecek yoksa bu makalenizi yazarken bunu gözdenmi kaçırdınız.