Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Uzatmaya gerek var hocam :D burası webmaster forumu bilgi ve tartışma için var zaten burası. Ben diyorum ki mersin siz diyorsunuz ki tersim ben tanıtım yazısı ile ilgili yok şöle yok böle demiyorum ben sizin bu konuyu açmanızın amacı kendi tanıtımınızı yapmak olduğunu ve sizin orada verdiğiniz hizmetin ters olduğunu söliyorum uyuşmuyor burada yıllık çalışma vs. diyorsunuz ama o konuda 4 saatte seo uzmanı veya sitesine seo uygulayabilecek kişi konumuna getirebileceğinizi söliyorsunuz uyuşmuyor hocam buradada başınızdan savmaya çalışıyorsunuz. Neyse ben daha uzatırsam sanırım sizin müşteriler azalır konunuzda çöp olur. Size tavsiyem madem ders verecek kadar uzmansınız bu ders vermek adına bir site açıp Seo ve Seo Dersleri kelimesinde 1. Sıraya gelmenizi Öneriyorum.

Onu kendi ticaret konumun altına yazın burası yeri değil. Müşterim azalır veya artar bu yine sizi ilgilendirmez. Burası webmaster forumu evet siz bilgi sunmuyorsunuz iddaada bulunuyorsunuz. Amacınızın farklı olduğunu da biliyorum. Varsa bir probleminiz yöneticilere bildirebilirsiniz. Bahsettiğiniz kelimelerde birinci olmak için forumda backlink paketlerinden satın alabilirsin.