lostyazilim

Doğu Türkistan'da Çin zulmüne tepkini göster!

85 Mesajlar 17.045 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

dedemir85 dedemir85 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)
İlla Orjinal tasarıma gerek yok banner yapma siteleride acemi arkadaşların işini görür

wmaraci
reklam

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Banneri yapinca sol ustteki duyuru sistemi ile duyurup Sms sistemi ile de tum uyelere iletebilirseniz guzel olur .

Bu duruma tepki sart
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Hadi samimiyseniz şurada 100 kişi toplansak yüzbinlerce hatta milyonlarca kişiye websitelerimizden ulaşabilir ve çok da güzel bir eylem organize edebiliriz.

Türk devleti askeri yada diplomatik olarak Çin'e kafa tutacak söz geçirebilecek durumda değil ama Çin çıkışlı tüm ürünlere ambargo koyarak ülkeye sokmamak elde. İşe yaramasa bile devletin tarafı belli olsun.
Made in PRC her ne varsa ambargo koyulsun farklı yollar kullanılarak dolaylı yoldan ambargonun delinmesini de önleyecek şekilde düzenleme yapılsın ve bu ambargo orada yaşanan zulüm son bulana kadar devam ettirilsin. Çin'e para kazandıracak civata kullanan malları bile ülkeye almama kararı çıkarılsın. Nihayetinde 80 milyon nüfuslu ülkeyiz bizim devletimizin baskısı şirketlere sirayet ettiğinde onlar da işe dahil olup çözme yolunda adım atılabilir.

İstanbulda yapılacak her eyleme katılmaya varım .

İthalatı kesersek olan bizim ekonomiye olur.
Ben de İstanbul'da olacak her eyleme katılmaya varım.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

İthalatı kesersek olan bizim ekonomiye olur.
Ben de İstanbul'da olacak her eyleme katılmaya varım.

Benim için insan canı her şeyden daha kıymetli zaten düzgün bir ekonomimiz yok ki nesine ne olacak ? Ekonomilerine zarar veremesek bile bu hamleyle bu zulmü tüm dünyaya duyurmuş oluruz bence Filistin olayında da yapılması gerekiyordu isterse o an batalım ağzımı açıp tek kelimede eleştirmezdim helal olsun samimilermiş ellerinden geleni yaptılar derdim.

Hem şöyle düşün kardeşin ölümcül bir hastalığa yakalanmış evini satarsan elde edeceğin para onun tedavisini karşılıyor ama kurtarılamayabilir de, satmaz mısın ? Ben 1 sn bile düşünmem

Kalıpları kırmadan hiç bir şeyin düzeleceği yok belki bi kelebek etkisi yaratır.

wmaraci
wmaraci

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Benim için insan canı her şeyden daha kıymetli zaten düzgün bir ekonomimiz yok ki nesine ne olacak ? Ekonomilerine zarar veremesek bile bu hamleyle bu zulmü tüm dünyaya duyurmuş oluruz bence Filistin olayında da yapılması gerekiyordu isterse o an batalım ağzımı açıp tek kelimede eleştirmezdim helal olsun samimilermiş ellerinden geleni yaptılar derdim.

Hem şöyle düşün kardeşin ölümcül bir hastalığa yakalanmış evini satarsan elde edeceğin para onun tedavisini karşılıyor ama kurtarılamayabilir de, satmaz mısın ? Ben 1 sn bile düşünmem

Kalıpları kırmadan hiç bir şeyin düzeleceği yok belki bi kelebek etkisi yaratır.

Kıt kanaat geçinen onca insanın durumunun daha da kötüleşmesine bile bile neden olmak bana doğru gelmiyor. Ev olayı benim parasal durumumu sarsar ancak ekonominin daha da kötüleşmesi milyonları zor durumda bırakır. Ki düzen belli, biz kendimize ettiğimizle kalırız.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
ULU TANRI !

GÜZEL TANRI !

GÖK TANRI !

Sen TÜRK'ü TÜRK yurtlarını koru !
Düşman şerrinden sakla ! TÜRK'ü yiğitlikte daim et ! TÜRK'ü erlik davasıyla yaşat ! TÜRK'ü gerçekçi yap ! TÜRK'ün gönlüne herşeyden önce, hatta kursağına ekmek koymadan evvel TÜRK'lük sevgisini koy ! TÜRK'ü ideal ile yaşat ve ideali hakikat yapmaya çalışsınlar ! Törelerini canları gibi saklat ! TÜRK'e zevk ve rahat verme ! Bilakis zahmete alıştır ! Zahmetle yürekleri, bedenleri demir olsun ! Bu sayede onlara yüksek çalışma kudreti verirsin ! TÜRK'ü faal, cevval edersin. TÜRK'e değişmez bir seciye ver ! Zamanla seciyesi değişmesin, sade tekemmülle tadilat görsün !

ULU TANRI !
Milli kuvvet, namus, ahlak, azim , sebat, ideal, TÜRKÇÜLÜK ruhu, yurtseverlik, ilim, sanat teşkilatı, intizam, beden kuvveti ve zenginlik ile hasıl olduğundan; TÜRK'e bunları ver ! TÜRK'ten hırsız, namuzsuz türerse hemen kahret ! TÜRK'e benlik, hem de yüksek bir benlik ver ! TÜRK nefsine itimat sahibi olsun ! TÜRK'ü muhakemeli, ciddi adam olarak yarat ! Hissiyatına kapılıp, öfke ile ayaklanmasın ! Birden barut gibi parlamasın ! Daima soğuk kanlı olsun ! TÜRK'ü her milletten cesur yarat ! Öç almayı TÜRK asla unutmasın !

ULU TANRI !
Namuzsuz bir tek TÜRK yaratacağına, dünyayı yık daha iyi ! Ne kadar korkak TÜRK varsa hepsini helak et ! TÜRK herşeyi mukayese etsin ! Yalnız akıl ve mantık denen şeylere bırakma onu ! Sabırlı, derde dayanıklı olsun ! İradesi çelik gibi olsun ! Dönek TÜRK yaratma ! TÜRK'leri maymun iştahlı yapma ! TÜRK daima ihtiyatla adım atsın ! Kimsenin tatlı diline inanmasın ! Kimseye emniyet olmasın ! Çalışma zekâdan üstün bir kıymet olduğundan, TANRI, sen TÜRK'ü çalışkan et ! TÜRK'ün ömrü çalışma ile geçsin ! Ona daima çalışma aşkı ver ! Hele elbirliği ile çalışmayı alet etsin ! Tembel TÜRK'ü hemen öldür ! TÜRK'e her milletinkinden üstün zeka ver ! Zeka ve çalışma ; ikisi bir arada olunca TÜRK'ün önünde durulmaz ! Milli büyüklüğün tek şartı yüksek ideal, buna alışmak için de yüksek ahlak, fedakarlık ve sebat lazım olduğundan TÜRK'leri ahlaklı, sebatlı ve fedai kıl ! TANRI , TÜRK'leri sen kendi elinle birleştir ve herşeyden evvel ruhları birleşsin ! Onları tek bir kafa gibi birleştirici kültür sahibi et ! TÜRK'ü töresine sadık kıl, Tanrı ! TÜRK budunu : Biliniz ki atalar töresi asırların tecrübesi ile husule gelmiş büyük bir hikmettir. Tanrı beni töreye dokunmaktan ve dokundurmaktan sakladı ve saklasın !

ULU TANRI !
Türk milletini lafçı değil, elinden iş gelir insanlar et ! Bir şey söylemek vazife yapmak değildir. Onu fiilen yapmak ve yaptırmanın vazife olduğunu beyinlere sok !

GÜZEL TANRI !
Sana hepsinden çok yalvardığım şudur : TÜRK'ü dalkavukluktan kurtar ! Dalkavukluk ve emsali vasıtalara zengin olmaktan koru ! TÜRK'e kötü para hırsı verme ! Dalkavukları yok et !

AMAN TANRI !
TÜRK aile, töre ve disiplinini her şeyden evvel koru ! TÜRK toprağında hürler yaşasın. Adaletten başka bir şey hüküm sürmesin ! Sen TÜRK'e tabii şeylere tabiata karşı sevgi ver ! TÜRK yurdunda yoksulluk o kadar azalsın ki fakirlik suç sayılsın !

ACUNU ( DÜNYAYI ) YARATAN YÜCE TANRI !
TÜRK'e insaniyetten evvel TÜRK milletini düşündür. İnsanların insaniyet dedikleri şey, göz boyamak için icat edilmiş bir boyadır. İnsaniyet maskesi taşıyan öyle milletler vardır ki maskelerinin altında canavarlar yaşar. İnsaniyeti gören olmadı. TANRI , TÜRK'e sağlam, sürekli irade ver ! Güçlüklerde, sabrını, tahammülünü aynı zamanda gayretini arttır ! Ona esas seciye olarak vazife muhabbeti ve mesuliyet duygusu ver ! Mesuliyeti TÜRK yurdundan eksik etme ! En büyük kuvvetinTÜRKLÜK aşı olduğunu TÜRK'e öğret !

TANRI !
TÜRKÇE konuşulan, TÜRK'e yurtluk etmiş olan yerleri kıyamete kadar TÜRK'ün hükmü altında bırak !
ibrahimCEYHAN

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.alicankosedag.com.tr

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
*** ' da konu açtım sağolsun bir arkadaşta yardımcı oldu...
Belki reklamları 1 kişi görürde İHH ' ye yardımcı olur Doğu Türkistanlı kardeşlerimiz için...

Kr4nZ adlı üyeden alıntı

Elimden geldiğince bir şeyler hazırlamaya çalıştım.

728x90 ;

300x250 ;

120x600 ;

Facebook Kapak Fotoğrafı ;

Hazırlayan : http://www.***.net/showthread.php?p=1070594369&posted=1#post1070594369
contentwriter Rekomedya MrTimsah

kişi bu mesajı beğendi.

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
@cgrclk Abi kampanya başlat adam başı herkez 10 tl versek 300 kişi katılsa 3000 tlye google adwords twitter facebook reklam veririz sesimizi duyururuz! Dünya gündemine gireriz paraları sen topla ilk bağış benden.

s

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Bu başlığı acaba WmAracı Bülten ile herkese gönderme durumu olsa ya da bildirim olarak gösterilse bir kereye mahsus. Şu ana dek dün sabaha karşı bir arkadaş görsel hazırladı, ki onu iki yerde yayına da aldım ve onun dışında başka bir forumdan sağolsun birisi yardımcı olmuş.
Belki herkes göremedi, özellikle yapabilecek yeteneği bulunan arkadaşlar. Onlar da görürse, forum yönetimi bir görseli seçip üyelere sunma şansı elde edebilir.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
Twitter #StopTerorismInChina etiketine 10 tweet atın ve mobil ağırlıklı olsun hadi gençler!

s
wmaraci
Konuyu toplam 26 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 26 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al