wmaraci reklam

Güncel Bölümü

18 Mesajlar 1.916 Okunma
smmexpress

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Özelden de yazdım, buradan da yazayım..

Ne lgbt ne de diğer açtığı konulardan korkmuyorum.
Veya bilgi aldım diye hayıflanmıyorum.
Vallahi de billahi de bu böyle.

Benim derdim şu, insanların huzurunu bozan konuların bu forumda olmasını istememem.
Ki şu kişinin açtığı konulara bakarsan, Allah aşkına tüm konularına bak. Hepsinde bu adama karşı bir şeyler söylenmiş. Hiç birisi mi doğru söylemiyor. Yoksa ne lgbt konuları ne de bilgi almak beni korkutuyor ya da sinir ediyor.

wmaracı
wmaraci
reklam

dedemir85 dedemir85 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)

Psycho adlı üyeden alıntı

Silinen mesajlara örnek 1:
:: http://prntscr.com/7mt838

Bu mesajı tabikide sileceğiz. Buna düşünce belirtme denmez.

---------------------------------

Bu da sizin mesajınız:
:: http://prntscr.com/7mt8c6

ve size gelen cevap:
:: http://prntscr.com/7mt944

Bir öz değerlendirme yapın lütfen.

Konuda FilmleriTV adlı üyenin herhangi bir hakaret içeren mesajını göremedim.

Daha önce ise bu üye uzaklaştırma cezası almış. Almamış değil.

Konuyu ise kilitledim.

Burada gördüğüm olay şu. Konuyu tartışmaya götüren malesef siz ve sizin gibi bu durumdan rahatsız olan insanlar. Attığınız mesajlar direkt saldırı amaçlı. Eğer rahatsız oluyorsanız saygı duyun ve mesaj atmayın. Tartışma da çıkmasın.

Konu açmak Görüş Belirtmek herkesin hakkı ...

AMA

insanları yanlış yönlendirmek amaçlı yalan haber yapmak ve özellikle de Soykırım gibi bir kavramı YOKMUŞ gibi gösterme çabası Sizin tepkini çekmiyormu.

http://prntscr.com/7mtfkw - Bu sadece konunun başlığı

Ayrıca Bu konu ve Bunun gibi konuları sürekli açan arkadaşın amacı nedir acaba

Görüş belirtmek mi ? yoksa İnsanların Hassasiyetleriyle oynamak mı ?
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5995
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)

konusal adlı üyeden alıntı

Özelden de yazdım, buradan da yazayım..

Ne lgbt ne de diğer açtığı konulardan korkmuyorum.
Veya bilgi aldım diye hayıflanmıyorum.
Vallahi de billahi de bu böyle.

Benim derdim şu, insanların huzurunu bozan konuların bu forumda olmasını istememem.
Ki şu kişinin açtığı konulara bakarsan, Allah aşkına tüm konularına bak. Hepsinde bu adama karşı bir şeyler söylenmiş. Hiç birisi mi doğru söylemiyor. Yoksa ne lgbt konuları ne de bilgi almak beni korkutuyor ya da sinir ediyor.

Bende özelden yazdığımı yazayım o zaman:

Yok sorun değil. Bakın ne kadar güzel konuşuyoruz şu an. İkimizde biribirmize saygılıyız. Bu harika bir şey. Sizi ayrıca tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum üslubunuz için.

Konu bir haberden ibaret. Rahatsız eden veya sinir eden bir şey görmüyorum. E sizde söylüyorsunuz beni de vallahi billahi snir etmiyor veya korkutmuyor diye.

E tamam o zaman. Problem nedir ki? Konuya cevap atmayın.

dedemir85 adlı üyeden alıntı

insanları yanlış yönlendirmek amaçlı yalan haber yapmak ve özellikle de Soykırım gibi bir kavramı YOKMUŞ gibi gösterme çabası Sizin tepkini çekmiyormu.

http://prntscr.com/7mtfkw - Bu sadece konunun başlığı

Ayrıca Bu konu ve Bunun gibi konuları sürekli açan arkadaşın amacı nedir acaba

Görüş belirtmek mi ? yoksa İnsanların Hassasiyetleriyle oynamak mı ?

Konuya baktım, diyor ki: "Sosyal medya üzerinden "Doğu Türkistan"da yaşananlarla ilgili olduğu söylenen pek çok fotoğraf ve haber, doğru değil ya da başka olaylarla ilgili."

Bunları da aşağıda göstermiş fotoğraflar başka yerlere ait diye.

Burada söyleyenlere aksi bir düşünceniz ve kanıtız varsa siz de yazın konuya. Biz de görmüş oluruz. O arkadaşta aksini iddaa edebilir, belki kanıt sunar. Siz de yok hayır der, bir kanıt sunarsınız. Böylelikle doğru olan bilgiye ulaşmış oluruz.

Öyle değil mi?

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)

Bende özelden yazdığımı yazayım o zaman:

Yok sorun değil. Bakın ne kadar güzel konuşuyoruz şu an. İkimizde biribirmize saygılıyız. Bu harika bir şey. Sizi ayrıca tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum üslubunuz için.

Konu bir haberden ibaret. Rahatsız eden veya sinir eden bir şey görmüyorum. E sizde söylüyorsunuz beni de vallahi billahi snir etmiyor veya korkutmuyor diye.

E tamam o zaman. Problem nedir ki? Konuya cevap atmayın.

Konuya baktım, diyor ki: "Sosyal medya üzerinden "Doğu Türkistan"da yaşananlarla ilgili olduğu söylenen pek çok fotoğraf ve haber, doğru değil ya da başka olaylarla ilgili."

Bunları da aşağıda göstermiş fotoğraflar başka yerlere ait diye.

Burada söyleyenlere aksi bir düşünceniz ve kanıtız varsa siz de yazın konuya. Biz de görmüş oluruz. O arkadaşta aksini iddaa edebilir, belki kanıt sunar. Siz de yok hayır der, bir kanıt sunarsınız. Böylelikle doğru olan bilgiye ulaşmış oluruz.

Öyle değil mi?

Anlamak İstemiyorsanız Uzatmanın Alemi Yok _Sadece Gülüyorum Size :D

wmaraci
wmaraci

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Özelden yazdım cevabımı, buraya da yazmayayım şimdi. Dilerseniz özeldeki mesajımı buraya ekleyebilirsiniz sorun yok.

Ayrıca dedemir85'in anlatmak istediği de benim özel mesajda yazdıklarım gibi. O kişinin açtığı konular, huzuru bozmak istemesi vs..

wmaracı

• Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5995
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)

Anlamak İstemiyorsanız Uzatmanın Alemi Yok _Sadece Gülüyorum Size :D

Doğru söylüyorsunuz. Kişinin bildikleri karşıdakinin anladığı kadarmış. Uzatmanın alemi yok.

Ayrıca Türkçe'de her eklimenin ilk harfi büyük yazılmaz. Lütfen forumdaki Türkçenize dikkat ediniz ve gençlerimize örnek olacak şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Doğu Türkistanı kurtarmadan önce güzel Türkçemizi kurtalım.

konusal adlı üyeden alıntı

Özelden yazdım cevabımı, buraya da yazmayayım şimdi. Dilerseniz özeldeki mesajımı buraya ekleyebilirsiniz sorun yok.

Ayrıca dedemir85'in anlatmak istediği de benim özel mesajda yazdıklarım gibi. O kişinin açtığı konular, huzuru bozmak istemesi vs..

İlgili konuyu kilitledim.
KDOGAN dedemir85 Androman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)

Doğru söylüyorsunuz. Kişinin bildikleri karşıdakinin anladığı kadarmış. Uzatmanın alemi yok.

Ayrıca Türkçe'de her eklimenin ilk harfi büyük yazılmaz. Lütfen forumdaki Türkçenize dikkat ediniz ve gençlerimize örnek olacak şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Doğu Türkistanı kurtarmadan önce güzel Türkçemizi kurtalım.

İlgili konuyu kilitledim.

Türkçenin yazım kurallarını biliyorum sevgili moderatörüm ama sizde bilirsiniz ki forumların da kendine yazım yöntemleri ile kendilerine özgün ifade yöntemleri vardır.

Mesela ;

Bütün harfleri büyük yazarsanız BAĞIRMAK anlamına gelir. Bütün kelimelerinde ilk harflerini büyük yazarsanız kelimelerin hepsini tek tek vurgulayarak söylemek anlamına geldiğini hatırlatayım size !

Ayrıca zahmet olmazsa bu konuyuda kitleyiverin.

• Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5995
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)

Bütün kelimelerinde ilk harflerini büyük yazarsanız kelimelerin hepsini tek tek vurgulayarak söylemek anlamına geldiğini hatırlatayım size !

Hmm. Bunu ilk defa duyuyorum. Daha çok şekil görünsün diye yapıldığını düşünüyordum. Hatta "v" yerine "w" da kullanalım, daha bir vurgulamış oluruz.

Demek istenilen anlaşıldığına ve sorun çözüldüğüne göre iyi akşamlar dilerim, sevgiyle kalın.
FilmleriTV Anil Androman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al