isousluer adlı üyeden alıntı

Medya hala suskun. Daha düne kadar Twitter'da TT olmadan kimsenin haber yaptığı yoktu.

Belgesele göz attın mı sen. Ben yemin ederim çelişkide kaldım konuya da yazdım. Eğer ki şimdi söylenenler doğruysa bu nasıl büyük bir oyundur ki TRT ye böyle bir belgesel çektirebiliyor.
Eğer belgesel doğruysa nasıl bir yalandır ki hiç olmayan bir şey için insanları bu denli gaza getiriyorlar.
2002 de Devlet Bahçeli de gitmiş camileri falan gezen bir videosu var konuşmalarda falan kötü durumda olmadıkları izlenimi var fakat fazla detay yok.

Kötü zor koşullarda yaşadıklarını söyleyen tüm belgeseller haberler desteksiz somut kanıtsız bölgeden röpörtajsız vs.

Olayları canlı tutan kadın Rabia Kadir hakkında kimse iyi konuşmuyor ve kadın da şaibeli bir kişilik komite üyeliği yapmış bir isim . Ülkenin en zengin 10 kişisi arasına girmiş Forbeste adı geçmiş vs. Amerikan ajanı olduğu söyleniyor ve şöyle bir bakıldığında Cia korumasında Amerikada yaşadığına göre de haksız değiller.

Bizim devletimiz de güvenilir bir kişi olmadığından ötürü vize vermeyi reddetmiş . Son bir kaç yılda ne değişti alabildi mi bilmiyorum.

Belgesele bi göz atarmısın