wmaraci reklam

500 lira bütçem var ne iş yapabilirim

46 Mesajlar 5.132 Okunma
smmexpress

noyantanriver noyantanriver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 10, (%100)

ErçinÇağlar adlı üyeden alıntı

Metin2 hala hayatta mı mı? :)
Hocam Şu an piyasada sağlam makineli, korumalı, güzel server filesli 1-2 tane oyun var. En az 5000 online oyuncusu var. Eğer doğru atılım yapılırsa server tutar. Ondan sonra gidin ATM'nin başına her dakika canlı sayın.

özelden pm atarmısın ?

wmaraci
reklam

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

oyunsah adlı üyeden alıntı

Hocam beşyüz liraya anca host+domain alınabilir kaliteli bir tane. Bunun reklamı var, backlinki var, tanıtım yazısı var, cartı var, curtu var.... Ama blogspot tan bir blog oluşturup kaliteli içerikler girip bütçenin tamamını reklama yatırırsanız kazanabilirsiniz. 500 lirayı bir site açıp ona yatırırsanız kazanamazsınız fikrimce.

domain 1 dolar host yeni 10-15k hite kadar 40 liraya yıllık sunucu veriyorlar 60 tl yede ücretli bir tema alır 400ede seo yapar

YusufCelik YusufCelik Öğrenmeyi Seviyor... Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 41 / 56
  • Ticaret 4, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

ya arkadaşlar ben 5-6 ay uğraştımda tek kuruş kazanamadım şu web işinden, hemen insanları umutlandırmayın. adamda zannedecekki 500 lirayı bastırıcam, sonra her ay 300 lia kazanacağım.

kendi tecrübemle söylüyorum, yok öyle bi dünya!

para kazanmak istiyorsan web tasarım,android geliştirme,ios geliştirme wp geliştirme, makale yazma, 3d tasarım, masaüstü uygulama yazma... gibi herhangi bir şeyi öğrenirsin müşteri buldukça para kazanırsın. yada bulamazsın veya tam öğrenemeyip hiç kazanamazsın.

yada bir web sitesi/youtube kanalı/blog vs. açar en azından site/kanal/blog tutana kadar (belki 6 ay, belki 1, belki 2 yıl) bekler sürekli site/kanal/blog neyse onunla ilgilenirsin reklam için para harcasın, tanıtımını yaparsın ilk hitlerin günlük 3-5 olur. 6 ay sonra 50-60 1 yıl sonra, 2 yıl sonra veya hiçbir zaman istediğin hedefe ulaşamazsın.

kısaca emek olmadan yemek olmuyor.

ayrıca şu x,y,z liram var ne yapmalıyım soruları için sabit bi konu olması lazım.

Ek Olarak: ya arkadaşlar ben 5-6 ay uğraştımda tek kuruş kazanamadım şu web işinden, hemen insanları umutlandırmayın. adamda zannedecekki 500 lirayı bastırıcam, sonra her ay 300 lia kazanacağım.

kendi tecrübemle söylüyorum, yok öyle bi dünya!

para kazanmak istiyorsan web tasarım,android geliştirme,ios geliştirme wp geliştirme, makale yazma, 3d tasarım, masaüstü uygulama yazma... gibi herhangi bir şeyi öğrenirsin müşteri buldukça para kazanırsın. yada bulamazsın veya tam öğrenemeyip hiç kazanamazsın.

yada bir web sitesi/youtube kanalı/blog vs. açar en azından site/kanal/blog tutana kadar (belki 6 ay, belki 1, belki 2 yıl) bekler sürekli site/kanal/blog neyse onunla ilgilenirsin reklam için para harcasın, tanıtımını yaparsın ilk hitlerin günlük 3-5 olur. 6 ay sonra 50-60 1 yıl sonra, 2 yıl sonra veya hiçbir zaman istediğin hedefe ulaşamazsın.

kısaca emek olmadan yemek olmuyor.

ayrıca şu x,y,z liram var ne yapmalıyım soruları için sabit bi konu olması lazım.

Hocam 6 ayda 50-60 hit derken? Bir insan günde 1 saatini ayırıp 2-3 tane 300 kelimelik +resimli seo ayarları yapılmış yazı paylaşsa 6 ayda 2*180= 360 adet kaliteli yazı eder.Üstünde 6 ayda sosyal medyada yazıları paylaşsa 500 TL de backlink ve seo işlerine ayırsa(ki ayırmasa da olur ben olsam kaliteli sitelere reklam verirdim) 6 ayda en az 1k hit bulur.

günler günleri kovalar, şansımız varsa böyle yıllar geçer

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Hocam işin kurnazlıklarını bilmiyorsanız hiç açmayın site felan filan... kurnazlık derken gerçektende siteyi nasıl hitlendirebilirim içerikleri nasıl google en fazla arama kelimelerine göre yazabilirim...vsss....... bilmiyorsanız bu konularda acemi iseniz bence yazık edersiniz paranıza.... Ama illahaki açıcam diyorsanı dizi sitesi sinema sitesi açın derim

wmaraci
wmaraci

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Paypal bozum işine gir bence.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 10, (%100)

VoSToK adlı üyeden alıntı

Paypal bozum işine gir bence.

az iş oluyor onda da daha sağlam bir iş lazım bana

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)

noyantanriver adlı üyeden alıntı

Kısa sürede daha fazla kazanamazsınız bence. Hazır sitelerin ne olacağı belli olmuyor. Paypalla az ama öz kazanırsınız.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

noyantanriver adlı üyeden alıntı

sakin öyle bir hata yapma bende senin gibi girdim bu işlere otelde kazandıgım para ile paypala girdim 3 5 gün iyi gitti sonra biri bi geldi 200 lira dolandırdı paypal cok sakat

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 10, (%100)
illa site değil internet üzerinden birsürü şey var ama insanlar sitede site diye tutturmuş başka şeyler lazım bana

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Yusuf Çelik adlı üyeden alıntı

Hocam 6 ayda 50-60 hit derken? Bir insan günde 1 saatini ayırıp 2-3 tane 300 kelimelik +resimli seo ayarları yapılmış yazı paylaşsa 6 ayda 2*180= 360 adet kaliteli yazı eder.Üstünde 6 ayda sosyal medyada yazıları paylaşsa 500 TL de backlink ve seo işlerine ayırsa(ki ayırmasa da olur ben olsam kaliteli sitelere reklam verirdim) 6 ayda en az 1k hit bulur.

ben yaptım olmadı :) palavrahaberajansi.com mizahi haber sitesi. tüm yazıları kendim yazdım. sosyal medya dediler face reklamıyla 150 beğeni aldım günlük 5 kişi bile gelmedi. google,yandex,popup,özel reklamlar bir sürü yere reklam verdim. neredeyse her yazımı sözlük sitelerinde paylaştığımıda söyleyim.

yükselmeler googleye verdiğim reklamlardan gelenler. mayıstan beri ilgilenmiyorum. yani olmayınca olmuyor.

en uzun çubuk ise, baktım reklamların geri dönüşü yok bende kalan reklam parasının tamamını birgünde harcadım o yüzden.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al