[SIZE=2]Güzel bir hikaye olmuş, beğendim..[/SIZE][SIZE=3]

Darthvenom ile Kısa Bir Söyleşi[/SIZE]

[COLOR=#333333][FONT=arial] -Anlattığın hikaye başından geçen gerçek bir hikaye mi?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]” Hikayeye yüzde yüz gerçek demek abes olur lakin hikayenin gerçeklikle beslenen yanı düşle beslenen yanından çok daha ağır. Tamamen gerçek olan bir şeyin yazılması çok sıkıcı olur. Gerçeklik mevzusuna da çok takılmasını anlamıyorum hani. Adam yüzüklerin efendisini izlerken bu gerçek mi acaba diye düşünmüyor ama burada ben yazınca acaba gerçek mi diye mütemadiyen bir dürtükleme gayesi içerisinde oluyor. Bu gaye de içinde bulunduğumuz ve adına sanal ortam denilen ortamdan kaynaklanıyor demek için tuğla kalınlığında sosyoloji kitapları okumaya gerek yok. “[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=arial]-Kendini şanslı biri olarak görüyor musun?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]” Hikayede bir yerde talih kuşu sıçsa kafama, kuş gribi olurum ben tarzında bir şeyler demiştim ama bu tabi benim çok şahsi görüşüm değil. İnsan şansını kendi yaratır diye bir laf var ya hani benimkisi de biraz o hesap. Talih kuşu sıçsa cebimden çıkarırım mendili silerim o sıçmığı, yaparım bunu. “[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=arial]-Başka hikayeler yazmaya devam edecek misin?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]” Evet başka bambaşka hikayeler de yazacağım. Ben yazmazsam yaşayamam. “[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=arial]-Herhangi bir yayınevinden teklif gelirse kabul eder misin?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]” Gelen teklife bağlı. Birkaç yerden teklif geldi lakin gelen teklifler üzerinde pek görüşemedik; açıkcası bu birkaç teklif beni de pek tatmin etmedi. İyi bir teklif gelirse bu hikaye tabi ki kitap olabilir, neden olmasın? “[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=arial]-Bize ” adalet ” kavramının tanımını yapar mısın?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]” Adalet bence de güzel bir kadın ismi. Keşke salt böyle olmasa. Dünya güzellikler içerisinde cici bici bir şey olsa, olsa ya. Fena mı olur lan? “[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=arial]-Neden İnci Sözlük?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial] İnci Sözlükte yazyorum çünkü İnci yazarlarını kendime biraz yakın hissediyorum. Çok keskin zekalar var burada, buradaki yazarların coşkusunu, tiye alışlarını, duruşlarını seviyorum. Liseli ruhlular bazen canımı sıksa da onlara tahammül edebilmeyi öğrendim zamanla, öğrendim öğrendim, evet. Yirim liselileri, canlarım benim. “[/FONT][/COLOR]

http://yazardarthvenom.blogspot.com/2012/01/darthvenomla-ksa-soylesi.html