wmaraci reklam

Hayattan soğudum artık.

16 Mesajlar 3.330 Okunma
wmaraci reklam

Konyali Konyali furkan.konyali@gmail.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 1043
  • Beğeniler 130 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
Bu ygs sınavlarının açıklanmasıyla aile içi sorunlar artmaya başladığını hissediyor gibiyim.Önceden yok sınav iptal olucak, mahkeme devam ediyor derken bir baktım bu gün öğlen saatlerinde ygs açıklanıvermiş.Herkez gibi bende puanımı merak ediyordum fakat herkezin puanımı bilmesi garipime gidiyor.Neyse dedim eve gidince bakarım.Eve bi geldim başladı babam ygs açıklanmış demeye benimle biraz dalga geçer gibi oldu.Meğersem annem mesajla babama bildirmiş yok lys ye girmeye hak kazandı diye.Ama ben puanımdan hiçte memnun değilim.Kafam çok karıştı..Hangi bölüme gidiceğimi bile şaşırdım.Hangi işi yapacağımı gelecekte ne olucağımı bile şaşırdım..Ne yapacağım ben ? :(

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Bu sistem böyle yürümez.

mapce mapce Çalışmak Yorar Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
kardeşim, sana bir üniversite 3. sınıf öğrencisi olarak diyorum ki, bunu dert etmek şu hayatta yapman gereken son şey olmalı. akışına bırak görevini yapmaya çalış, o kadar. boş lafları sallamamaya başlamayı da unutma yoksa bu hayat çekilmez. emin olduğun yol üzerine düşün ve o yolda ilerle, ne olursa olsun istemediğin bölüme falan girme, ailen karşı bile çıksa rest çek ve istediğini yap bu hayat senin ve herkesin bir yere kadar karışmaya hakkı var.
kendine dürüst samimi ve gerçekçi aynı zamanda da kararlı ve saygılı olman dileğiyle.

• Üyelik 09.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 1043
  • Beğeniler 130 / 62
  • Ticaret 5, (%100)

mapce adlı üyeden alıntı

kardeşim, sana bir üniversite 3. sınıf öğrencisi olarak diyorum ki, bunu dert etmek şu hayatta yapman gereken son şey olmalı. akışına bırak görevini yapmaya çalış, o kadar. boş lafları sallamamaya başlamayı da unutma yoksa bu hayat çekilmez. emin olduğun yol üzerine düşün ve o yolda ilerle, ne olursa olsun istemediğin bölüme falan girme, ailen karşı bile çıksa rest çek ve istediğini yap bu hayat senin ve herkesin bir yere kadar karışmaya hakkı var.
kendine dürüst samimi ve gerçekçi aynı zamanda da kararlı ve saygılı olman dileğiyle.

Bende böyle yapmak istiyorum.Okul hayatımın başından itibaren hep ailem şuraya git dedi ben gittim şunu yap dedi yaptık.Şuanda bende bildiğimi okuyacağım.

wmaraci

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14290
  • Beğeniler 3041 / 3040
  • Ticaret 355, (%100)
İstemediğin bir bölüme gitmen demek üniversiteyi bitirdikten sonra yada bitirmeye yakınken öss yi tekrar düşünmen demek.. gerekirse 2 yıl sınava hazırlan ama istediğin ve tatmin olacağın bölüme/üniversiteye git.

sakın ola ki şimdi herhangi biryere git üniversitedeyken tekrar hazırlanırsın, sınava yeniden girersin gibi söylemde bulunanları dikkate alma!

Deneyim demeyin, deneyin!

Sam55 Sam55 CEO Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 11 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
iyi ki erkenden bitmiş bizim üni. yoksa bu sistemler ile ya katil ya şifreci olurduk...

don't move !

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
aynı problem bende de var zamana bırakmak en iyisi.

• Üyelik 09.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 1043
  • Beğeniler 130 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
Görüşleriniz için teşekkür ederim.
@nonster bende öyle yapmayı planlıyorum istediğim üni. gitmek için 1 sene daha hazırlanacağım.

pls06 pls06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Olaya bir de şöyle bakılmalı,

Dünya ya bir kere geliyoruz ve bir daha da gelmeyeceğiz. Ve bir daha şuan olduğumuz yaşta olmayacağız. Bu nedenle oluruna bırakmak gerekiyor bazı şeyleri olmuyorsa olmuyor ölüm yok işin ucunda. Üniversiteye gidip yoldan çıkan annesini babasını tanımayan bir çok kişi var. Ne malum üniversiye gidince senin de böyle olmayacağın? Bu nedenle hayırlısı böyleymiş deyip çalışarak gerisini Allah'a bırakman gerekiyor. Yoksa bir daha aynı yaşta yaşamayacaksın bu güzel yaşını harap edersin. Üzülmekle, stresle üniversite kazanılmaz öncelikle sakin olmalısın. Felaket tellallarını takmamalısın bile...

İkinci sınav da başaracaksın sen içime öyle doğuyor çalışmaya başla :) Başarılar.

melihcennet melihcennet Paylaşım Diyarı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
LYS den önce kendini sıkmadan bir yerlere getirmeye bak lys önemli değil 15 20 netle giriyorsun zaten aslında onunda yükseltilmesi lazım 250 lelere kadar , belli bir düzeyde çalışmış adamla bilgisi dahilinde giren adam ,her ikiside lys ye girebiliyor fakat orada tıkanıyorlar.

Kimseye aldırış etme konuşması kolay gözüküyor ama kendilerine gelince hiçte öyle olmuyor

Artık Yok
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al