wmaraci reklam
lidertakipci

LGBT yürüyüşünde skandal görüntüler

85 Mesajlar 14.603 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Powersuit adlı üyeden alıntı

Hocam ne saçmalıyorsunuz ? gerçekten konunun cılkını çıkarmışsın kompozit yazıyorsun her mesajında mesajlarında tamamen kendi fikirlerin !

Osmanlıda oğlancılıkmış vide vikipedia dan almış kaynakçalara baktın mı nereden alınarak yazılmış tamamen osmanlının yapısına ters şeyleri gelmiş burada inanarak paylaşıyorsun biraz gözünüzü açın!

En büyük bombası ise ;

Mübarek ramazan ayında ne içiyorsun bilader ?
Nerden okuyorsunuz bunları biliyorum türklerin islamiyet öncesi tarihinden zerre kadar bilgin yok gelmiş burada atıp tutuyorsun.

Bu Rezelliği Ejdadımız Görseydi Emin Olun İzin Verdik Diye Suratımıza Tükürdü. ! Bunlara Sessiz Kalmayalım !

İslam öncesi aile yapılarının şimdikinden çok daha kuvvetliği olmadığını düşünüyorsanız açın kendiniz araştıran Türk tarihini . Araplardan değil Türklerden bahsediyoruz burada . Bu bir sır değil yada uydurulmuş bir konu da değil. Ayrıca eşcinsellikle zerre alakası olmayan bir şekile ahlakı islamiyete özgü bir şeymiş gibi yorumlayan arkadaşa hitaben yazdım .

Arapçılık adına Türk tarihini çarpıtmak asıl hakarettir. İslam öncesi ve sonrasında milletler olarak işe bakarsanız Türkler her zaman Araplardan daha ahlaklı yapıdalardı.
Bunu söylerken de Türkçülükten falan değil gerçek olduğundan söylüyorum.

Diğer konu

Eşcinsellik de geçmişten beri hep vardı Osmanlıda bu anlatılan yoktu yalan diyorsan buyur kaynakları tek tek paylaştım ki bunun gibi yüzlercesi var git bunlarla tartış . Nihayetinde kaynak da sundum buyur aksinin ispatı varsa kaynak sun görelim okuyalım bizde.

Kendi yorumlarını doğrularmış gibi anlatan sensin. Engin Ardıç hariç diğer hepsi alanında otorite tarihçilerdir. Engin Ardıç da zaten kitabında kendi fikirlerini değil otorite tarihçilerin kaynaklarını derlemiştir.

Ha gidip bunlar yalandır ama 46 raporlu adamların söyledikleri doğrudur diye kabul ediyorsan da o senin bileceğin iş.

Tarihe bakıldığında hiç de surata tükürmeden vesikalayıp vergi alındığı ortada.
barisdogaan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NodeJS NodeJS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Winston adlı üyeden alıntı

Ahlak, bireyin içindeki sürü içgüdüsüdür. Friedrich Nietzsche

O Zaman sen ahlaksızın önde gidenisin???

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Herkez kendine uydurnuş bir özgürlük türküsü onu söyluyor nediyim Allah islah etsin.

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

Hybrid adlı üyeden alıntı

Bu bir düşünce değildir islam da bunun yeri yoktur bunu savunan televizyon kanalları da milletvekilleri de aynı onlar gibidir biri çıkıp şurdan şunlara saldıralım dese katılırım aralarına

Bu ülke de islamda yeri olmayan bir sürü şey sayabilirim sana ? Devlet başları islamda yeri olmayan şeyleri kullanan insanlardan bazıları. Hatırlatayım camiye girip Yüce Allah'ın adını kullanıp oy isteyen başları kapalı olan zihniyetler de var :) Daha neler neler. Bence islamı katacaksak önce kendimize sonra çevremize bakmalıyız

Ek Olarak:

LikeSend adlı üyeden alıntı

İslam öncesi aile yapılarının şimdikinden çok daha kuvvetliği olmadığını düşünüyorsanız açın kendiniz araştıran Türk tarihini . Araplardan değil Türklerden bahsediyoruz burada . Bu bir sır değil yada uydurulmuş bir konu da değil. Ayrıca eşcinsellikle zerre alakası olmayan bir şekile ahlakı islamiyete özgü bir şeymiş gibi yorumlayan arkadaşa hitaben yazdım .

Arapçılık adına Türk tarihini çarpıtmak asıl hakarettir. İslam öncesi ve sonrasında milletler olarak işe bakarsanız Türkler her zaman Araplardan daha ahlaklı yapıdalardı.
Bunu söylerken de Türkçülükten falan değil gerçek olduğundan söylüyorum.

Diğer konu

Eşcinsellik de geçmişten beri hep vardı Osmanlıda bu anlatılan yoktu yalan diyorsan buyur kaynakları tek tek paylaştım ki bunun gibi yüzlercesi var git bunlarla tartış . Nihayetinde kaynak da sundum buyur aksinin ispatı varsa kaynak sun görelim okuyalım bizde.

Kendi yorumlarını doğrularmış gibi anlatan sensin. Engin Ardıç hariç diğer hepsi alanında otorite tarihçilerdir. Engin Ardıç da zaten kitabında kendi fikirlerini değil otorite tarihçilerin kaynaklarını derlemiştir.

Ha gidip bunlar yalandır ama 46 raporlu adamların söyledikleri doğrudur diye kabul ediyorsan da o senin bileceğin iş.

Tarihe bakıldığında hiç de surata tükürmeden vesikalayıp vergi alındığı ortada.

Katılıyorum! Irklarımızı karıştırır oldu insanımız.. TÜRK tarihini bilmeyen insanlar. Araplardan örnek vererek, islamiyetten örnek vererek sallanıyor. Osmanlıdan önce ki Türk geçmişlerini de araştırmalarını "öğrenmelerini" tavsiye ederim.

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Bu kadar komik argümanlarla düşüncenizi savunmaya çalışırsanız ancak gülerler size. Çok eşlilikle hatta aldatma ile eşcinsel bireylerin özgürlüğünü nasıl bağdaştırdınız?

Konuya gelince toplulukta birkaç kendini bilmezin çıkması normaldir. Nasıl Işid bütün Müslümanları temsil etmiyorsa bu da orda onurları için insanca yaşamak için yürüyen kitleyi temsil etmez.

Arkadaş noktayı koymuş, fazla konuşmaya gerek yok.

Ek Olarak:

NodeJS adlı üyeden alıntı

O Zaman sen ahlaksızın önde gidenisin???

ilk okul mezunlarına felsefe ve mantık dersi şart. Yoksa yukarıda ki yorum gibi bir sürü cahil insan ortaya türeyecek. İlkokul mezunlarına bunları sonradan aktarma şansımız var mı?

Üstte ki arkadaş üniversite mezunu ise durum çok daha vahim. Bir yere gelebilmiş cahilden korkacaksın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al