wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Temalar Yaptirilacaktır

8 Mesajlar 546 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AkarTaahhut AkarTaahhut akartaahhut.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)

Selamun Aleyküm

YETERLİ BAŞVURU ALINMIŞTIR. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Evet arkadaşlar yepyeni cok büyük bir iş aldım. Öncellikle ben kendimi tanıtmak istiyorum ismim Can 21 yaşindayim İstanbulda oturuyorum ve bir otomotiv firmasında yetkiliyim, olaya gelirsek benim bir tanidigimin sanayi bölgesi var yani örnek vericek olursam serbest bölge gibi düşünebilirsiniz özel şahısa ait herneyse bu işyeri için bir web sitesi hazırlayacagiz ve bu sanayi bölgesindeki tüm iş yerlerinin web sitelerinide teker teker biz hazırlıyacagiz. Normalde bu işi kendi tanıdıklarima vericektim ama aşırı yogunluk oldugu için yeni arkadaşlara paslamayi düşünüyorum geliri oldukça yüksektir..

Gelelim şimdi fasulyenin faydalarına sizler benim size bahsedicegim anlatacagim temayi kodlara dökeceksiniz eksiksiz ve sorunsuz biçimde işlemleri yapicaksınız ve paranızı alicaksiniz ve ben size olayı anlattıktan sonra örnegin şu müşteri bizden şunu şunu istiyor diyecegim siz bana ben bu tasarımı 1 haftada bitirirm buna karşı olarak 400 lira istiyorum diceksiniz ben firmaya ileticem olur okeyiz derlerse paranın yarısını peşin olarak alicagim. Sonrasında dönücem size kardeşim böyle iken böyle buyur başla siz tasarımı orta dereceli hale getirdiginiz zaman şirketten aldigim parayı sizin hesabınıza aktaracagim komple tasarım bittiginde ise paranın geri kalanını göndericem. Şimdi diyeceksiniz ki senin ne karin olacak bu işten şöyle özetliyim bende web tasarımcısıyım ama ben bu sitelerin barınacagı makineden tutun o sitelerin güvenligine kadar herşeyi sağliyacagim bu yüzden o sitelerin aktif olması lazım ki bende para yiyebileyim :) olayın özeti genişi bu şekilde arkadaşlar sıcak bakan varsa alttaki kısımlardan iletişime geçebilir. Evet şimdi birde başvuru mevzusu var

Aranılan Özellikler ve Başvuru Formu ;

* 18 Yaşını doldurmuş olmalı
* Freelance çalişma stili
* 7/24 Telefon, Mail, Skype kontrol edebilen
* Sorumluluk alabilen
* Wordpress, Photoshop, HTML alanında uzman

Form ;

İsim Soyisim :
Referanslarınız (yaptıgınız siteler tasarımlar) :
Mesleginiz :
İletişim Adresiniz :

Doldurup "XX" adresine iletmeniz yeterli olacaktır. İlettigim gibi parayı siz belirliyorsunuz gerisi bende ;)

wmaraci
reklam

OnlineHamza OnlineHamza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Mail gönderildi.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
PS'de site tasarlanacak sonra HTML&CSS'e dökülecek sonra da WP'ye mi kodlanacak hocam ?

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

PS'de site tasarlanacak sonra HTML&CSS'e dökülecek sonra da WP'ye mi kodlanacak hocam ?

o iş yerine göre değişecek kimisi gelip diyecek ki benim bütçem 300-400 tl bu işe ayırdıgım bütçe öylemi ozaman gerekirse hazır temaları kuracagız kimisi gelip diyecekki benim bütçem 600 ile 1000 tl arası ozaman ne yapariz html bi template buluruz bunu gösteririz beğenirlerse hadi bakalim direk enteğre kimisi gelir der benim için paranın pul kadar değeri yok ozaman işte ps'de sıfırdan cizimler html den enteğreler v.s bilmem anlatabildimmi :)

mailleriniz ulaşiyor tek tek ilgileniyorum

wmaraci
wmaraci

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

ynR adlı üyeden alıntı

o iş yerine göre değişecek kimisi gelip diyecek ki benim bütçem 300-400 tl bu işe ayırdıgım bütçe öylemi ozaman gerekirse hazır temaları kuracagız kimisi gelip diyecekki benim bütçem 600 ile 1000 tl arası ozaman ne yapariz html bi template buluruz bunu gösteririz beğenirlerse hadi bakalim direk enteğre kimisi gelir der benim için paranın pul kadar değeri yok ozaman işte ps'de sıfırdan cizimler html den enteğreler v.s bilmem anlatabildimmi :)

mailleriniz ulaşiyor tek tek ilgileniyorum

Ps konusu olmazsa, direk html&css hazırlanıp entegre olursa veya hazır html'ler entegre yapılacaksa ben de mail atabilirim.

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Ps konusu olmazsa, direk html&css hazırlanıp entegre olursa veya hazır html'ler entegre yapılacaksa ben de mail atabilirim.

tamam hocam atın nasilolsa ayda en az 4 site tasarımı gelicek elbet bitanesi düşer+ + ferdi şahin diye altina bi not düşün hatırliyayim sizi

dlkrnugur dlkrnugur JS Coder Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)
Mail gönderdim.

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)
konu kapali

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al