iceberk adlı üyeden alıntı

sitem için önerileriniz varmı?

Hem konu amaçlı blog hemde forum sitesi kurulu.

www.hamilelikte.info
www.hamilelikte.info/forum

Daha önceki mesajlarımıza bakarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

championur22 adlı üyeden alıntı

Özgün tanıtım makaleleri yazıyorum Araba tanıtımı vb gibi sizce bu konu da seo uyumlu olması açısından % oranında anahtar kelimem geçmeli . Veya bunu bir önemi var mı ? Atıyorum yazı araba üzerine kurulu = ) modeli anlatacağım tofaş şahin sizce bu kelime oran % kaç olmalı ? Ve yazıda araba kelimesi mi geçmeli yoksa tofaş şahin kelimesi mi geçmeli. Buna uygun Seo etiketlerini nasıl belirlemeliyim.

Biz 300 kelimelik makalelerimiz'de anahtar kelimeyi metin içine 3 defa koyuyoruz. Sizde böyle yapabilirsiniz.

ehliblog adlı üyeden alıntı

Diyelim bir kişinin çok beğendiğim bir yazısı var (2014 tarihli) ve benim kategorime de uyuyor.O eski yazıda sitemdeki bir yazı için link satın almak mantıklı mı? Yoksa illaki yeni bir yazı ile blogda yayınlanması mı gerekiyor?

Yeni bir tanıtım yazısı ile blogda yayınlanması gerekmektedir.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Cevabı bende merak ettim. Takipteyim.

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Merhabalar, Ben Otizmli (engelli) bireylerde spor eğitmenliği ve yaşam koçluğu yapıyorum. Bu özel çocukların aileleri ve toplum bilincini yükseltmek için bir projem var. OtizmleYasam.com Sitedeki haberleri genellikle gazetelerden, diğer bilgi paylaşım yazılarını ise kendim yazıyorum % 80 minimum olmak şartıylada hepsi özgündür. Ne gibi çalışmalar yapabilirim ? Otizm ile ilgili siteler çok fazla yok oldukça az ve bunlarda güncellenmiyor dinamik site değiller. İlk kuruduklarında yazılar paylaşılmış, sonrasında o şekilde kalıp sıralamada bulunmuşlar. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Sosyal medyada paylaşımlar yapabilirsiniz.
Örn: diigo, delicious, twitter, tumblr

Tanıtım yazısıda almanız size ek faydalar getirecektir.
Bilgi: 10 Tane kalitesi düşük siteden alacağınıza 1 tane kaliteli siteden alın.

hamza1213 adlı üyeden alıntı

Film sitesine içerik girerken nasıl etiket kullanmalıyıc örnek verirmisiniz.

Genellikle bu şekil kullanılmaktadır.
1: site.com/navyseo-izle
2: site.com/navyseo-turkce-dublaj-izle
3: site.com/navyseo-turkce-dublaj-izle-randomnumara ( tavsiye etiğimiz )
4: site.com/kategori/navyseo-izle

WebPrensi adlı üyeden alıntı

Hocam ingilizce içerikli bir resim sitem var şuan çok yeni, temasını da kendim yazdım site ingilizce olarak facebook ve diğer sosyal sitelerin kapak fotoğraflarına yönelik

sitem: coverphotos.co

Sitem şuan için çok az içeriğe sahip inceleyip önerilerinizi söyleyebilir misiniz seo olarak ve bu işin geleceği nedir tavsiye ve önerilerinizi de ayrıca bekliyorum ?

Böyle bir konu açtığınız için çok teşekkürler.

Öncelikle geleceği siz siteyi açmadan önce bakmanız gerekmekteydi. Bu tarz siteler aslında şuan pek tutulmamaktadır fakat ne olacağı hiç belli olmaz.

Şuan hit çekebilmeniz için şöyle akıllı bir facebook uygulaması yazdırırsanız bu tür olaylarda tutabilir.

Örneğin; Düşüncelerini yazarak en iyi facebook kapak fotoğrafını bulabilen bir uygulama :)

ciksinan adlı üyeden alıntı

Hocam sitemle ilgili bana tavsiyeleriniz neler olabilir, aynı içeriğe sahip bir başka sitelerden çok geride neler yapmam gerekir? Teşekkürler

Facebook grup ağırlıklı gidilebilir ve blogger, tanıtım yazısı alınmalı ve kurulmalıdır.