suskun009 adlı üyeden alıntı

Kazanç elde ettiğin her şeyde vergi olur. Devlete göre vergisiz kazanç olmaz, ama bu vergiyi nasıl vericeksin sorun orda, kazandığın 300 liranın vergisini vermeye kalksan şahıs firması kurup vermen gerek , e şahıs firması kurduğun zaman da bağkurdu vergilerdi derken 300 liradan sana kalmaz daha fazladır belki firmanın giderleri. Vergi vermek için devlete çalışmış olursun. Sistem bu kadar saçma işte. O dediğin 23.000 Tl arızi kazanç limiti, yani tek seferlik kazançlarda geçerli.

EnesKaya adlı üyeden alıntı

Öncelik göze batmayacak para giriş çıkışları yapmanız gerekiyor yani tüm mesele aslında yine kişi de bitiyor. Yüklü ödeme alacaksanız 2-3 farklı hesaplara paylaştırmanız yararlı limit 23 bin tl fakat yeri geldiğinde 5 bin tl nin bile hesabını sorabiliyorlar maliyenin işlerine belli olmaz. Zaten ciddi miktarlar kazanan site sahipleri vergilerini ödüyor. Normalde 1 tl bile kazanıyorsak bunun vergisini vermek zorundayız fakat maliye küçük meblağlarla ilgilenmediği için herhangi bir işleme tabi tutulmuyoruz

Yüklü ödeme almıyorum. En fazla 100 tl alıyorum. Genelde 20-50 Tl ödeme alıyorum. Yıldada 10.000tl anca olur.
Ne yapmamı önerirsiniz? Çalışmayı bırakmalımıyım?