wmaraci reklam
lidertakipci

Google News Kaydına Yardım Edebilecek?

8 Mesajlar 1.227 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oguzveliyavas oguzveliyavas oguzveliyavas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Strategist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 74, (%99)
Sitemizde gerekli düzenlemeleri yapıp Google News başvurusunda bulunduk ancak kabul edilmedi. Bunun nedeni ne olabilir? Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar siteyi inceleyip dönüş yapabilirler mi?

Site: http://techkafa.com/

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam dediğim gibi pek yardım edebilecek çıkmaz ben bilseydim ederim o yüzden ücretli destek alırsanız daha sağlıklı daha kesin sonuç olur ***da araştırma yaparsanız bu işi gerçekten sağlam yapanlarla anlaşma sağlanabilir

Not : benim size attığım linkle önerdiğim kişilerle alakam yoktur oyüzden isterseniz ***dada bakın amacım size yardımcı olmak.

iyi çalışmalar dilerim hayırlı ramazanlar

oguzveliyavas oguzveliyavas oguzveliyavas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Strategist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 74, (%99)

armoniy adlı üyeden alıntı

Hocam dediğim gibi pek yardım edebilecek çıkmaz ben bilseydim ederim o yüzden ücretli destek alırsanız daha sağlıklı daha kesin sonuç olur ***da araştırma yaparsanız bu işi gerçekten sağlam yapanlarla anlaşma sağlanabilir

Not : benim size attığım linkle önerdiğim kişilerle alakam yoktur oyüzden isterseniz ***dada bakın amacım size yardımcı olmak.

iyi çalışmalar dilerim hayırlı ramazanlar

İlginiz için teşekkürler. Kendileri ile temasa geçeceğim gün içerisinde.

Fatihdilaver Fatihdilaver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim bende senin gibiydim bende sitemi google newse sokmak için uğraştım ama sonç alamadım arkadaşın dediği gibi yaptım r 10'da Sonokey nickli şahısla iletişim kurdum kimse tavsiye etmedi bana o arkadaşı kendim buldum konuştuk ödemede anlaştık bana göre makul bir fiyattı bana tek dediği sabırlı ol sadece özgün haber at beni acele ettirme dedi kendisi için bende tamam dedim yaklaşık 2 ay boyunca iha dan aldığım haberleri elimden geldiğince özgünleştirip siteye attım yaklaşık 650 içerik oldu başvurduk 2 gün içinde sitem newse dahil oldu iletişim kur istersen

wmaraci
wmaraci

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
ben adsense kaydından anlarım. Google newse 500 TL'ye ***'da sonokey adlı rumuz link vermek yanlış olur. orada referanslı baya yapar. Ben çok duydum adını.

• Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
valla benim onunla bir maddi bir bağlantım yok ama bir minnet borcum var gerçekten gurur meselesi yapmıştım siteyi newse sokmayı bana o yardım etti.bu yüzden yazdım adını
yanlız şunu söyleyeyim google newse girmek hiç bir işe yaramıyor eğer siteniz zayıfsa neye göre zayıf olunuyor bilmiyorum ama ben newsen hiç bir faydasını görmedim çünkü denilenlere göre sitem çok zayıfmış sitem google aramalarında news bölümünde bir türlü çıkaramadım

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)

Fatihdilaver adlı üyeden alıntı

valla benim onunla bir maddi bir bağlantım yok ama bir minnet borcum var gerçekten gurur meselesi yapmıştım siteyi newse sokmayı bana o yardım etti.bu yüzden yazdım adını
yanlız şunu söyleyeyim google newse girmek hiç bir işe yaramıyor eğer siteniz zayıfsa neye göre zayıf olunuyor bilmiyorum ama ben newsen hiç bir faydasını görmedim çünkü denilenlere göre sitem çok zayıfmış sitem google aramalarında news bölümünde bir türlü çıkaramadım

neden çıkmadı merak ettim. haftalık 4 milyar kazanan amatör siteler varken.

• Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
valla sitem çok zayıfmış ne demek bilmiyorum yani az biliyorum site tanıtım yazıları backlinkler v.s. verecekmşim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al