freelance iş ilanları

Swf yi İle Yazı Ayrımı

3 Mesajlar 404 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
oyun temalarında şunu fark ettim swf yukarda yazı altta .Kendi sitem için gecen forumda belirtmiştim oyunlar bölümü yapmak istiyorum diye wp nin nimetinden yararlanmak ve farklı singe.php ler ile sitemi zenginleştirmek cabasındayım
bir temaya bakara single php editleme yoluna gittim ama tıkandığım bir nokta var swf dosyası yukarda sadece dururken yazılar altta olacak tarzda bir türlü yapamadım yazı eklenin içinde hem swf dosyası hemde o oyun hakkında acıklama var siteye entegre ederken ne yapmam lazım

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
reklam

FenderStrat FenderStrat Cogito, Ergo Sum Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 10 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
swf kısmını özel alan olarak oluştur buraya sadece swf yolunu gir metin editörüne istediğin yazıyı yaz daha sonra single.php dosyasında olan kısmın üstüne src kısmına ID, "swf", true); ?> kodu ile swf dosyasını embed et istediğin olacaktır hocam
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

FenderStrat adlı üyeden alıntı

swf kısmını özel alan olarak oluştur buraya sadece swf yolunu gir metin editörüne istediğin yazıyı yaz daha sonra single.php dosyasında olan kısmın üstüne src kısmına ID, "swf", true); ?> kodu ile swf dosyasını embed et istediğin olacaktır hocam

hocam allah razı olsun şimdi temaların içine baktım ben dediğin yola cıkıcak şekilde şu yola başvurdum content içine normal swf doyasını koydum
Yazının tamamını okuyun »

'); ?>

daha sonra yine özet bölümünü aktif ettim şu şekilde singleye verdim son rütüşları yapıyorum olmazsa sizin dediğiniz gibi yapmaya çalışcam cok teşekkür ederim.aslın ikiside aynı mantık gibi geldi bana ne kadar doğru bilmiyorum tabi

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al