lostyazilim

Bu LOGO sizce nasıl ?

9 Mesajlar 1.139 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

3e2 3e2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
merhabalar program, oyun, film vb dosyaları paylaştığımız sitemize logo yaptırdık sizlerinde görüşlerinizi istiyorum revize yapılacak yerleri söylerseniz sevinirim

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2004
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Bence gayet iyi.
3e2

kişi bu mesajı beğendi.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
bencede güzel.
3e2

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)

görüşleriniz için teşekkürler. Şu maskot ile değişşek sizce nasıl olur ? bir arkadaş genç maskot kullansan daha iyi olur dedi sizlerede sorayım istedim

wmaraci
wmaraci

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2004
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

3e2 adlı üyeden alıntı

görüşleriniz için teşekkürler. Şu maskot ile değişşek sizce nasıl olur ? bir arkadaş genç maskot kullansan daha iyi olur dedi sizlerede sorayım istedim

Hocam aynısını düşünüyorum. Genç karakter olması daha iyi. Yaşlı daha çok bilim sitelerinde olur :)

BostanVA BostanVA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek amatör illüstratör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 422 / 59
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam öncelikle "F" "u" ya dokunmuş, ama bu estetik bir dokunuş değil de yanlışlıkla değmiş gibi duruyor. Diğeriyse, hem "F"nin şekli farklı hem "o"da tipografi var, bana göre bir logoda iki çarpıcı şekil yerine ilginin tek bir yerde toplanması daha iyi. Son olarak sağ alttaki çizgi maskotun arkasındaki dairenin iç rengi olmalıydı diye düşünüyorum, dış kontur rengi daireden daha koyu olduğundan sağ alttaki çizgi de açık renkte olsaydı daha iyi durabilirdi. Bahsettiğim şeyler ufak değişiklikler.. deneyip karşılaştırmanızı tavsiye ederim...bir de renk uyumu güzel bence. İyi çalışmalar.

medyabiz.net / insta: dr_shevek

khaleesi4n khaleesi4n WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
yaptırdık derken bunu bir grafiker yapmadı olarak varsayıyorum? yazılardaki renk uyumu katliama uğramışta.. ayrıca o kadar küçük bir ambleme yada icona o kadar uzun yazı yazılmaz genelde, yazıldığında da o kadar uzun durmaz. bilgisi olan birine yaptırırsanız daha iyi birşey ortaya çıkabilir.

görüşüm: sadece amblemi kullanın logo olarak yazıyı silin

sanaltus sanaltus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Yanlış hatırlamıyorsam internette de var bu logo. Hiç yapılmış gibi durmuyor(2.resim)

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)

sanaltus adlı üyeden alıntı

Yanlış hatırlamıyorsam internette de var bu logo. Hiç yapılmış gibi durmuyor(2.resim)

maskot hazır hocam ben seçip gönderdim

Ek Olarak:

Bostan VA adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle "F" "u" ya dokunmuş, ama bu estetik bir dokunuş değil de yanlışlıkla değmiş gibi duruyor. Diğeriyse, hem "F"nin şekli farklı hem "o"da tipografi var, bana göre bir logoda iki çarpıcı şekil yerine ilginin tek bir yerde toplanması daha iyi. Son olarak sağ alttaki çizgi maskotun arkasındaki dairenin iç rengi olmalıydı diye düşünüyorum, dış kontur rengi daireden daha koyu olduğundan sağ alttaki çizgi de açık renkte olsaydı daha iyi durabilirdi. Bahsettiğim şeyler ufak değişiklikler.. deneyip karşılaştırmanızı tavsiye ederim...bir de renk uyumu güzel bence. İyi çalışmalar.

önerilerinizi dikkate alıcam teşekkürler

khaleesi4n adlı üyeden alıntı

yaptırdık derken bunu bir grafiker yapmadı olarak varsayıyorum? yazılardaki renk uyumu katliama uğramışta.. ayrıca o kadar küçük bir ambleme yada icona o kadar uzun yazı yazılmaz genelde, yazıldığında da o kadar uzun durmaz. bilgisi olan birine yaptırırsanız daha iyi birşey ortaya çıkabilir.

görüşüm: sadece amblemi kullanın logo olarak yazıyı silin

yorumunuz için teşekkürler sitenin adı uzun olduğundan öyle oldu sanırım. yukardaki arkadaş renk uyumu güzel demiş siz katliam demişşiniz :)

Ek Olarak:

Bostan VA adlı üyeden alıntı

son hali böyle oldu hocam

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al