wmaraci reklam

Hile Sitesi açmayı düşünüyorum

12 Mesajlar 1.157 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

beyfendi26 beyfendi26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bütçe olarak vs çok bütcem yok farklı farklı sitelerim var zaten bütçem domain - host belki wordpress olursa ucuz yollu bir tema oyunlar için hile sitesi açmak istiyorum sizce nasıl bir yol almalıyım aklımda oldukça güzel bir domain var hile---.com diye bir alan adı olucak sizce wordpress mi kullanmalıyım forum sistemimi forum olursa vbulletin lisansı alamıcagım için mybb kullanırım diye düşünüyorum sizce bu sitenin tutma ihtimali var mı ama öyle hile kodlama programlama gibi bilgilere sahip değilim yabancı sitelerden veya yerel sitelerden dosya-programları alıp kendi sitemde kendi yazımla tanıtıcam neler yapabilirim yardımcı olur musunuz.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
yaklaşık olarak 4 sene hile sitelerinde yöneticilik bile yaptım hocam.Hile sitelerinde izlenecek yol basittir. Programı yaparsınız ve bunu hwidle zamana ayarlarsınız yada sınırsız olur size kalmış.İşin içine Hwid girince ne olacak insanlar siteye akın edecekler online kalacaklar vs. bu tarza etkinlik ücretsiz hile dağıtımları sosyla medayada sayfa grup mesajlarında duyurarak başarılı olabilirsiniz.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Sizin hile ve dosya paylaşımı yaptığınız bir blog olsun. Wordpress ile açın orada bulduğunuz hileleri tanıtın. Ayrıca /forum alt sayfasına da mybb kurarsınız orada da kullanıcılar kendi buldukları hileleri paylaşırlar ve birbirlerine hile sorarlar. Bu ikisini yürütebilirseniz iyi bir iş çıkar ortaya.

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

anonymated adlı üyeden alıntı

Sizin hile ve dosya paylaşımı yaptığınız bir blog olsun. Wordpress ile açın orada bulduğunuz hileleri tanıtın. Ayrıca /forum alt sayfasına da mybb kurarsınız orada da kullanıcılar kendi buldukları hileleri paylaşırlar ve birbirlerine hile sorarlar. Bu ikisini yürütebilirseniz iyi bir iş çıkar ortaya.

teşekkür ederim hocam yorumununuz için hocam acıcagım domain mesela oyunhileleri .com vs gibi mi olmalı yada böyle kendime göre isim mi bulmalıyım örneğin hile max vs gibi

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

beyfendi26 adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim hocam yorumununuz için hocam acıcagım domain mesela oyunhileleri .com vs gibi mi olmalı yada böyle kendime göre isim mi bulmalıyım örneğin hile max vs gibi

İlki gibi olsun hocam. Genelde hitap edeceğiniz kitle çocuklar olacağı için akılda kalıcı olması lazım diye düşünüyorum.

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
tamamdır hocam akılda kalıcı bir domain var yüksek ihtimal wordpress acıcam peki link kısaltma falan kullansam mı indirmeler için iyi gelir elde eder miyim.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

beyfendi26 adlı üyeden alıntı

tamamdır hocam akılda kalıcı bir domain var yüksek ihtimal wordpress acıcam peki link kısaltma falan kullansam mı indirmeler için iyi gelir elde eder miyim.

Hem de çok. İndirme reklamı da koyarsanız tam olur.

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sağolun hocam fikirleriniz için bu siteyi gelir kazanmak icin acıyorum diğer sitelerimden farklı olarak

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam asla önermiyorum hile sitesi kurmanızı. Zamanında ben bir hata yapıp kurdum sadece bir oyun üzerine ve en büyük hile sitelerinden + sayfalarından biri olmayı başardım. İyide para getiriyordu ama yapmayın hocam. Hem oyunları kirletiyoruz hemde insanları hileye alıştırıyoruz.

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

AZRaeLeM adlı üyeden alıntı

Hocam asla önermiyorum hile sitesi kurmanızı. Zamanında ben bir hata yapıp kurdum sadece bir oyun üzerine ve en büyük hile sitelerinden + sayfalarından biri olmayı başardım. İyide para getiriyordu ama yapmayın hocam. Hem oyunları kirletiyoruz hemde insanları hileye alıştırıyoruz.

hocam ama yüzlerce hile sitesi facebook sayfası vs vs var şimdi benimle ne ilgisi var ki ben herşeyi değiştircek kişi değilim her sitede nasıl hile varsa benim sitemdede yer alcak gelicek ziyaretçilerden vs belli miktar gelir elde edicem listenin en başında olmucam ki hiç bi zaman :D yani ben yapmasam başkaları yapıyor zaten

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al