wmaraci reklam

Hile Sitesi açmayı düşünüyorum

12 Mesajlar 1.155 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)

beyfendi26 adlı üyeden alıntı

hocam ama yüzlerce hile sitesi facebook sayfası vs vs var şimdi benimle ne ilgisi var ki ben herşeyi değiştircek kişi değilim her sitede nasıl hile varsa benim sitemdede yer alcak gelicek ziyaretçilerden vs belli miktar gelir elde edicem listenin en başında olmucam ki hiç bi zaman :D yani ben yapmasam başkaları yapıyor zaten

İşte en azından siz yapmayın. Bu sadece bir öneri tabikide. Denemiş ve pişman olmuş biri olarak. Para kazanmak için böyle bir işe girdiğime pişmanım. Hile artışı yüzünden 3 yıl oynadığım oyunu bile bıraktım. Yinede siz bilirsiniz fakat başka alanlara yönelseniz daha faydalı ve kalıcı olabilir.

wmaraci
reklam

beyfendi26 beyfendi26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

AZRaeLeM adlı üyeden alıntı

İşte en azından siz yapmayın. Bu sadece bir öneri tabikide. Denemiş ve pişman olmuş biri olarak. Para kazanmak için böyle bir işe girdiğime pişmanım. Hile artışı yüzünden 3 yıl oynadığım oyunu bile bıraktım. Yinede siz bilirsiniz fakat başka alanlara yönelseniz daha faydalı ve kalıcı olabilir.

hocam şimdi düşüncemce kişisel blogum var blog sitem var bunlara elimden geldiği kadar iyi bakıyorum özgün yazılar içerikler araştırmalar yapıp ilk sitemde paylasıyorum hiti iyi ancak bi gelir elde edemiyorum domain-host parasını karsılıcak kadar bile gelmiyor teknoloji haberleri sitesi açmak istiyorum her sitenin bağlı olduğu bir kurulus var haber içerik temin etmek zor bide şöyle düşününce belli başlı teknoloji siteleri var büyümüş ekipleri olan insanlar neden benim gibi bir amötör bi siteyle neden ugrassınlar yada haber siteleri vs ama işte hile sitelerine oyun forumlarına bakıyorum hep yani kücük bütcelerle acılmıs profesyonellik gerektirmeyen cabuk hit toplayan siteler yani profesyonel olarak ugrasan kisiler yok görüşüm bu şekilde

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al