lostyazilim

Film Siteleri hakkında genel fikirleriniz neler?

4 Mesajlar 522 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba dostlar, malum bir çok film sitesi var. hızlıizle hemenizle kopmadanizle ucmadanizle izledeizle. Bir domain alayım deseniz domain bulamazsınız.

Hal böyle olunca tabi bir rekabet ortamı oluşuyor ister istemez. Fakat film siteleri her ne kadar çok ziyaretçi alsa da riskli iş olarak görüyorum.

Adsense reklam vermiyor.
Eklediğin film yüzünden iki üç gün sonra telif hakkı ihlali diye uyarı alıyorsun.
Eklediğin videolar kendi hostunda değil ki buna zaten host dayanmaz.

Yarın öbür bir yasa çıkar film sitelerinin de tamamı kapatılır belli olmaz.
Yani bu kadar risk varken uğraşmaya değer mi tartışılır. Bu yüzden uğraşan site sahiplerini de pek anlamıyorum. Kendi evimde 2 tb lık film arşivim var. Dünya kadar film izlemişimdir. Yapsam ben yapardım hem de en kralını. Ama geleceğini pek parlak görmediğim için hiç bulaşmadım.

Bir ara hatırlarsanız movshare videoları vardı film sitelerinde videolar silindi mi kaldırıldı mı noldu siteden bilemiyorum. Film sitelerinin çoğu dımdızlak ortada kaldı. Aynı şeyin tekrar olmayacagı ne malum. Mail.ru ya da diğer rus siteleri falan.
Yani ben beyhude bir uğraş olarak görüyorum. Kazancı var mı doğrusu onu da bilmiyorum.
Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?

wmaraci
reklam

evdecorium evdecorium WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Birsürü film sitesi var tonla. Artık film izlemek isteyen kışi site ismine bakmadan direkt arıyor. Aşk filmleri. Macera filmleri gerilimfilmleri gibi aramalar yapıyor

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
Film izle yaz ilk cıkana gir %10 böyle yapiyor %90 ise artık Sık kullanılanlarda beğendiği sitede takiliyor bende bile 2 tane var arama yapmiyorum oraya gelmişse izlerm yoksa izlemem film sektörune girmek için çoook geç kalındı.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

Film izle yaz ilk cıkana gir %10 böyle yapiyor %90 ise artık Sık kullanılanlarda beğendiği sitede takiliyor bende bile 2 tane var arama yapmiyorum oraya gelmişse izlerm yoksa izlemem film sektörune girmek için çoook geç kalındı.

Hayır bence hiç geç değil. Çünkü adam akıllı bir site yok ben görmedim. Her sayfada saçma salak reklamalar. Sonra reklamı geç yine reklam filmi oynat yine reklam. Bir site açtığını ve reklam koymadıgını düşün.

Diyeceksin ki biz kazanmayacak mıyız. Elbette kazanacaksın. Reklamları ustalıkla ziyaretçiyi sıkboğaz etmeyecek yerlere güzelce yerleştireceksin. Hal böyle olunca insanlar o sürekli reklam açılan sayfaları terk etmeye başlayıp senin sayfana yönelmeye başlayacak. Ki öyle bir site olsa benim de ilk tercihim olurdu. Hitin ilerki zamanda bayagı artacak günde 10.000 kişi girse ve girenlerden 1000 tıklama alsan reklamlarına. Tamam işte.

Ama kimse bunu yapmak istemiyor. Heryere koyabildiği kadar reklam koyuyor millet bıktı artık.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al