freelance iş ilanları

Konut Sitemiz İçin Aidat Eklentisi

10 Mesajlar 1.664 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ongun51 ongun51 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
S.a sitemizde 200 daire var.
sitemizin web tararımını yaptırdık
site sakinlerini üye yapıp
üyelik bilgilerini girince profilinde aidat bilgilerininde çıkmasını istiyoruz.
şu kadar borcun var falan
eksi artı bakiyeniz var gibi
ücretli üyelik tarzı
bilgisi olan var mı benzer eklenti bile duyan

wmaraci
reklam

ShamyL ShamyL Bir şehir efsanesi.. Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
o şekilde bir eklenti olduğunu sanmıyorum hiç denk gelmedim. o yüzden 2 yıl önce böyle bir yazılım yapmıştık. herkesin kullanıcı adı olacak giriş yapacak ekstreleri nasıl yükleyceksiniz vs. çok kompleks aslında.

afd afd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Ucretli uyelik tarzi eklentiler editlenebilir. Fakat tam istediginiz anlamda yapilmasi icin ozel yazilmasi sart. Sizin icin mobilden ufak bir arastirma yaptim ama tam nokta atisi bir eklenti yok. Benim merak ettigim odemeyi nasil alacaksiniz? Online odeme sistemi entegre etmelisiniz ki web sitesi bir ise yarasin, aksi takdirde angarya olacaktir.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)

afd adlı üyeden alıntı

Ucretli uyelik tarzi eklentiler editlenebilir. Fakat tam istediginiz anlamda yapilmasi icin ozel yazilmasi sart. Sizin icin mobilden ufak bir arastirma yaptim ama tam nokta atisi bir eklenti yok. Benim merak ettigim odemeyi nasil alacaksiniz? Online odeme sistemi entegre etmelisiniz ki web sitesi bir ise yarasin, aksi takdirde angarya olacaktir.

Online ödeme alınabilmesi için sanal pos alınması gerekli (kredi kartları için)

Eğer ki böyle bir sistemi özel yazdırmak isterseniz php alt yapısı ile yapabilirim. Daha önce de yapmıştım istanbul'daki bir site için.
Hemde oturanlara otomatik mail vb. gibi fonksiyonlarda ekleyebilirim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Online ödeme alınabilmesi için sanal pos alınması gerekli (kredi kartları için)

Eğer ki böyle bir sistemi özel yazdırmak isterseniz php alt yapısı ile yapabilirim. Daha önce de yapmıştım istanbul'daki bir site için.

Hemde oturanlara otomatik mail vb. gibi fonksiyonlarda ekleyebilirim.

Cok guzel, sanal pos entegre edildiginde odenecek olan banka komisyonlari hedef gelirden dusmeyecek mi? Bu da projenin saglamasi gereken avantajlardan bir kacini goturuyor. Kaldi ki suan gelir makbuzu kesilirken o zaman kredi karti ile yapildigi icin fatura gibi bir yukumluluk olmayacak mi? Sirf meraktan soruyorum yanlis anlamayin hocam, tecrubelerinize istinaden.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)

afd adlı üyeden alıntı

Cok guzel, sanal pos entegre edildiginde odenecek olan banka komisyonlari hedef gelirden dusmeyecek mi? Bu da projenin saglamasi gereken avantajlardan bir kacini goturuyor. Kaldi ki suan gelir makbuzu kesilirken o zaman kredi karti ile yapildigi icin fatura gibi bir yukumluluk olmayacak mi? Sirf meraktan soruyorum yanlis anlamayin hocam, tecrubelerinize istinaden.

Sanal posta gerekli şeyler var evet ama yorumunuzde online ödeme demişssiniz başka türlü nasıl bir online ödeme olabilir ki ? payu vb. şeylerde kullansanız her türlü komisyon olacak. Geriye sadece havale/eft kalıyor ki bunlar için de eklenti yazmaya gerek yok. Kısacası bu sistemi online ödeme koymaya gerek kalmıyor bunu anlatmak için sanal pos dedim :)

Kısaca bu sisteme verilen aidatlar girilecek. Kişiler bakiyelere eklenip rapor şeklinde ve mail ile bilgilendirme olsa yeterli olacaktır düşüncesindeyim.

• Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Sanal posta gerekli şeyler var evet ama yorumunuzde online ödeme demişssiniz başka türlü nasıl bir online ödeme olabilir ki ? payu vb. şeylerde kullansanız her türlü komisyon olacak. Geriye sadece havale/eft kalıyor ki bunlar için de eklenti yazmaya gerek yok. Kısacası bu sistemi online ödeme koymaya gerek kalmıyor bunu anlatmak için sanal pos dedim :)

Kısaca bu sisteme verilen aidatlar girilecek. Kişiler bakiyelere eklenip rapor şeklinde ve mail ile bilgilendirme olsa yeterli olacaktır düşüncesindeyim.

Tesekkur ederim, zaten ben degilim uygulamayi arayan sadece merakli bir vatandasim.

moderngrup moderngrup Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
İstenilen sistem sitenizin üzerine yazılır

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
konut sitesinde kredi kartı ile aidat ödemesi biraz saçma değilmi :) 20 aile kalıyorsa 10 kişi kredi kartıyla ödeme yaptığını varsaysak ödemeler 45 gün sonra gelecek sitenin giderleri nasıl karşılanacak? Bahsettiğiniz eklenti yok, ona benzer eklentiler olabilir çevirerek kullanabilirsiniz, web sitesi yerine bahsettiğiniz projeyi programlama üzerine yaptırsanız daha iyi olur. Basit bir program + sms hizmeti tadından yenmez :)

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Ek olarak php ile yazabilirim üyelik-bakiye-sms şu konuyu da referans gösterebilirim.
https://wmaraci.com/forum/script-alim-satim/musteri-destek-ticket-scripti-urun-satis-sistemi-251982.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al