wmaraci reklam

Hangi Pc Markası ?

43 Mesajlar 4.425 Okunma
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
banada lazım arkadaslar Bimeks hediye çekim var teşhir ürünü almayı düşünüyorum fiyatı uygun oluyor tavsiye edermisiniz?

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
HP modellerin hemen hepsinde ısınma sorunu mevcut.
Casper fiyat olarak en iyi özellikleri alabileceğin bir bilgisayar fakat kasası kalitesiz, en sorunsuz sürücü desteğine sahip markadır kendileri.
Acer yine aynı şekilde hem ucuz hem özellikleri yüksek fakat kasası kalitesiz, işçilik zayıf
Toshiba kaliteli bir işçiliğe sahip fakat fiyatı özelliklerine göre yüksek, ayrıca servisin eline düştünmü tamam kaldır at o makinayı.
Samsung fiyatı biraz yüksek tutulursa en ideallerden biridir.
Dell kendi halinde bir makine, malzeme kalitesi fena sayılmaz fakat fiyat / özellik yönünden pek tavsiye etmem.
Lenovo ideal ürünlerden biridir, fiyatına göre yüksek özelliklere sahip olur, malzeme kalitesi orta hallidir.
Packard Bell yine ideal ürünlerden birisidir.

Asus hem kalite hem fiyat hemde özellik bakımından en ideal ürün diyebilirim. Özellikle büyük tip ekranlılar(17" ve üstü) bence çok kullanışlı. Tavsiyem hem cebini yakmayacak hemde işini fazlası ile görecek uygun bir model bulabilirsin.

Ek Olarak:

Fatma adlı üyeden alıntı

banada lazım arkadaslar Bimeks hediye çekim var teşhir ürünü almayı düşünüyorum fiyatı uygun oluyor tavsiye edermisiniz?

Hangi fiyat aralığında bir ürün almayı düşünüyorsunuz, çoğunlukla kullanım amacınız ne olacak?

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Hp bende önermiyorum klavyesinde cok sorunlar var googledende bakabilirsin ben genede soyliyim markası ne olursa olsun özelligi iyi olduktan sonra sıkıntı yok , misal casper laptopun icinde samsung ram var cogu zaten karışık bir laptopa casper yazıyor diye bastan assagı casper degilki sıfır bile olsa :)

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

Hp bende önermiyorum klavyesinde cok sorunlar var googledende bakabilirsin ben genede soyliyim markası ne olursa olsun özelligi iyi olduktan sonra sıkıntı yok , misal casper laptopun icinde samsung ram var cogu zaten karışık bir laptopa casper yazıyor diye bastan assagı casper degilki sıfır bile olsa :)

Çok doğru, çoğu kişi bilgisayarlarda marka olayına çok farklı bakıyorlar. Fakat zaten bilgisayar bileşenleri üreten sayılı firma var, yani dışı hangi marka olursa olsun çoğunun iç bileşenleri aynı markaya ait, bu nedenle dizüstü alırken markasına kanıp fazla para verilmemesi gerekli, önemli olan özellikleridir.
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Çok doğru, çoğu kişi bilgisayarlarda marka olayına çok farklı bakıyorlar. Fakat zaten bilgisayar bileşenleri üreten sayılı firma var, yani dışı hangi marka olursa olsun çoğunun iç bileşenleri aynı markaya ait, bu nedenle dizüstü alırken markasına kanıp fazla para verilmemesi gerekli, önemli olan özellikleridir.

kesinlikle katılıyorum daha bugun geldi asus laptop hardisk'i samsung ram kingston :)

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

kesinlikle katılıyorum daha bugun geldi asus laptop hardisk'i samsung ram kingston :)

Asus zaten geleceği çok parlak bir firma kısa sürede yılların markalarını satış konusunda geride bıraktı, tabi bundaki en önemli etken kaliteli ürün = uygun fiyat
Ayrıca AR-GE çalışmalarınada çok önem veren bir firma tahmin ediyorum ki yakın gelecekte bilgisayarlarını kendi ürettiği bileşenler satışa sunacaktır.
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Asus》Toshiba》Dell

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Bir yıl öncesine kadar Casper kullanıyordum hocam, o kadar l*net marka ki bulaşmayın hiç. Dışı genelde plastik oluyor, ekran ve kasanın birleştiği yerler çoğunlukla kırılıyor, ekran ortadan ikiye açılıyor, eğer bir şey olur da servise yollarsanız ürün daha da hasarlı gelip, üzerine düzeltildi yazılıyor, fanları susmak bilmiyor (temizlemek çare değil), içine dandik dandik yazılımlar yüklüyor, aşırı ısınma oluyor ve bunu klavyede hissediyorsunuz, yani yazı yazarken büyük rahatsızlık veriyor. Hiçbir zaman bilgisayar, söylendiği özelliklerde performans vermiyor vs. Birde bu anlattığım bilgisayar aldığım dönem, Casper'ın en iyi bilgisayarıydı.

Bir yıl öncede Toshiba'ya geçiş yaptım. Tamamen alüminyum kasa aldım, (eğer alüminyum kasa olarak arama yaparsanız, çoğu marka da sadece klavye kısımları alüminyum yapılmış, diğer alanlar normal malzemeden yapılmış oluyor, buna dikkat edin.) bilgisayar gerçekten taş gibi, iki elimde zorluyorum ama hiçbir bükülme, oynama vs. olmuyor diğer yandan fanlar çok sessiz, bilgisayar tam performans veriyor. Klavyesi, ses sistemi vs. çok kaliteli. Bir kere servise gönderme gereği duydum, onda da power duşu temassızlık yapmıştı. Bilgisayarı hem tamir etmişler, hem de güzelce temizleyip geri yolladılar, üstelik bir hafta bile sürmedi. Az önce bahsettiğim Casper servise gittiğinde 1 ayda geliyordu.

Size önerim kesinlikle Toshiba alın, diğer markalara göre ücret biraz fazla gelebilir ama elinizi sürdüğünüzde o kaliteyi hissediyorsunuz.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

yenerberktas adlı üyeden alıntı

Sağlam kasa diyor isen dell al hatta her konuda ilk sırada ben dell derim ondan sonra samsung, acer, toshiba gibi markalar alabilirsin casper ve lenovo gibi markalar oyuncak gibi geliyor bana

Casper'i bilememde Lenova ve oyuncak :D:D:D

boş çuval dik durmaz

PiyaMedya PiyaMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilişim Güvenliği Uzmanı
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 8, (%88)
Dell'den vazgeçme.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al