sitem dini bir site reklamları siteme yerleştirirken özen göstermeye gayret ediyorum gerek konu ile alakasız olsun gerek bazılarında görsel koymuyorum ve şuanda gelir getiren siteyi reklama boğmamak için esnek bir tasarım yaptım malum insanlar reklam konusunda siteye bakıp giriyorlar ve bu alanda isim vermiyeceğim 4 tane büyük sitede hitleri cok yüksek olmasına ragmen adsense reklamı kullanmıyorlar ve kendi sitem yeni olmasından dolayı sponsor veya reklam vermek isteyen yok olsada camiada herkezle iş yapan birisi değilim biliyorum sen kendin kazancan ama başkasına kazandırmayacan nasıl olur ? diyebilirsiniz ama dini konularda malzeme yapıp bunun şirketleştirilmesinden cok memnun olan birisi değilim.(din üzerinden para kazanma da diyebiliriz )Allah rızası için yapılması gerekli tabi bazı durumlar da gelir gelmesi hep benden cıksın mantığına da karşıyım tabi bunlar tartışma konusu Şimdi kendi sitemde tek bir konu üzerinden en azından google reklamlarına tıklanarak bir bölümden para kazanmak istiyorumŞöyleki anlatayım siteme bazı şeylerle alakalı dersler bölümü yaptım alt yapı ve dersler ekleniyor ve bu derslerden hiçbir para almayacağım bügün bu alanla ilgili oldukca makul kazanan ve kitaplara tıkır tıkır satışını yaptıklarını biliyorum kendim bile 7-8 tane kitab aldım .Sitemde bu dersleri yaynlayacağım sayfaya üyelik bölümü koyucam üçretli üyelik tarzı bir şey yaptırıp 5 lira insanlardan isticek de değilim ama en azından bu sayfaya üye olan kardeşlerimiz üye olurken tık bırakmak zorun da olmalarını istiyorum.Adsense politakaları doğrultusunda bunu nasıl yapmam gerekli üçretli üçretsiz bilgi ve önerilerinizi bekliyorum.Bu arada sistemin alt yapısı woordpress