İŞ ALIMI AÇIKTIR **

Merhaba ben Ozan,

Neredeyse 2,5 yıldır film ve sinema sektöründeyim. Aslında makale yazarlığı yapıyorum ancak bu işi kendime değilde diğer firmalara da yapmaya karar verdim. Bu forumda tanıdık birkaç arkadaşın film sitesinde az bir süe de olsa editörlük yapmışlığım vardır. Bu işi yapmaktaki amacım sitelerine profesyonel bir el değsin istiyorum :)

Konular Nasıl Eklenir
  • Film Açıklaması copy/paste olarak girilir . Ancak ek bir ücret karşılığında %100 özgün olarak da yazılır.

• Filme isteğinize bağlı olarak en fazla 5-6 adet etiket girilir.

• Filmin hakkında bilgi olarak oyuncular, IMDB bilgisi, yönetmen, yapım yılı gibi bilgiler girilir.

• Filmler isterseniz sizin verdiğiniz listeye göre eklenir, isterseniz son çıkan güncel filmlerden eklenir.

• Filmlerine profesyonel olarak site reklamı gömülür. Filmin hangi saniyesinde isterseniz o saniyesinde site sloganızla birlikte çıkar.

• Filmler kaliteli platformlardan reklamsız olarak indirilir, reklamlı hale getirilir.

Filmler Nereye Upload Edilir
  • Filmler istediğiniz upload imkanı sağlayabilen sitelere yapılır.Benim tercihim odnok'tur ancak her türlü siteye upload yapılabilir, isterseniz kendi sunucularınıza da upload yapabilirim

• Hangi Scriptlere Film Eklenebilir
  • Wordpress üzerinde işlemleri oldukça hızlı yapabilirim.

• Kendi scriptiniz üzerinde gösterdiğiniz takdirde onunla da işlem yapabilirim.

Ücretlendirme
  • Günlük max. 5 film ayda 150 film eklenebilir.

• Minimum 5 film siparişi alıyoruz.

• İlk defa ticaret yapacağım kişilerde paranın bir kısmını işe başlamadan alıyorum. Tamamlanınca hepsini alıyorum.

• Fiyatta ufak olarak pazarlık imkanı sağlanır.

• Fiyat için lütfen pm isteyiniz.

Skype & Mail : Ozan.Ellialti & ozannellialti@gmail.com
Telefon : Pm ile isteyiniz !

NOT: Lütfen sadece sormak için fiyat sormayın.