wmaraci reklam
lidertakipci

Arkadaşlar Fikirlerinize İhtiyacım Var

6 Mesajlar 571 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben bir site açmak istiyorum herhangi bir bütce olarak domain-kaliteli bir host - basit seo çalışmaları bide kullanıcağım sisteme göre tema olabilir yani en fazla 200 300 tl bütçem var daha fazlası çıkmaz gezi sitesi açmak istiyorum ingilizce sitede 81 kategori açarak tüm şehirleri kategorilerin içerilerinede oradaki gezilcek yerlerin tanıtımını tek tek hangi şehirde ne kadar yer varsa ingilizce olarak yapıcam arkadaşım ingilizce öğretmenliği son sınıfta okuyor ingilizce makale falan o yönten sıkıntı yok günlük yaklaşık 5 adet içerik giricez yani 2 3 ay gibi bir süreç oldukça çok yazımız olucak. Sizce bu sistemle para kazanabilir miyiz hangi sistemi kullanmalıyım ayrıca adsende yabancı ziyaretçiler için para verir mi elimde'de bu konuyla ilgili jenerik domain var akılda kalıcı ingilizce

wmaraci
reklam

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam 200 -300 TL ile yapılacak bir çalışma değil diye düşünüyorum. Çünkü gezi, tatil siteleri yatırım isteyen bir proje diyebilirim. SEO çalışması akabinde reklam yatırımları olmadan o kategori altındaki sitenin size fazla getirisi olacağını düşünmüyorum.

Farklı alana yönelmeniz bence sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Danci adlı üyeden alıntı

Hocam 200 -300 TL ile yapılacak bir çalışma değil diye düşünüyorum. Çünkü gezi, tatil siteleri yatırım isteyen bir proje diyebilirim. SEO çalışması akabinde reklam yatırımları olmadan o kategori altındaki sitenin size fazla getirisi olacağını düşünmüyorum.

Farklı alana yönelmeniz bence sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

hocam mesela alan adı - hostumuz var wordpress kurulu güzel bir temada aldık 200 lirada bütçemiz var az cok seo bilgimde var güzel güncel yazılarımızı eklicez gene bişey olmaz mı

hatuu hatuu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam fikriniz ve amacınız güzel, ama bu işten para kazanma amacındaysanız size ayırdığınız bütçenin çok düşük olduğunu söylemek isterim. Bende gezi sitesi sahibiyim, kat kat fazlasını harcadım bu fiyatın ve henüz bir kazancım yok (amacım kazanmak değil zaten). Rekabet çok yüksek ve zorlu bir alan. Ancak çokta keyifli bir alan, şimdiden mücadelenizde başarılar dilerim.

Ek olarak; eğer amacım eğlenmek, gezi blogu yazmak, para kazanmak değil derseniz sizi de aramıza bekleriz; www.geziyorsan.com . İngilizce bölümümüz genişletecek arkadaşlar aramaktayız, sitenin ingilizce kısmını kendinizinmiş gibi kullanabilirsiniz.

Dip Not: 200 tl ortalama üstü bir site kurup hayata geçirmek için yeterli bir miktar. Ama sonrası için harcama gerektiren bir alanla ilgilenmektesiniz.

wmaraci
wmaraci

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

nicktr adlı üyeden alıntı

hocam mesela alan adı - hostumuz var wordpress kurulu güzel bir temada aldık 200 lirada bütçemiz var az cok seo bilgimde var güzel güncel yazılarımızı eklicez gene bişey olmaz mı

Hocam her şey wordpress alt yapısına bakmaz bunu öncelikle bilmekte fayda var. Güzel özgün içerikler yazarak siteyi bir noktaya kadar yükseltebilirsiniz. Ancak o bir noktadan sonrası yatırım gerektiren yerdir. İşte tam bu yerde maddi gider kendini ön plana çıkarıyor. Eğer o da 100 -200 TL gibi az bir rakamsa boşuna bu projeyi denemeye değmez.

Bu benim şahsi görüşümdür.

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ben bi düşüneyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al