wmaraci reklam
lidertakipci

Link.im - short, share and earn! (beta)

41 Mesajlar 3.812 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dayj06 Dayj06 Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

ReklamTL adlı üyeden alıntı

Sistemlerimize aldığımız saldırılarla uğraşıyoruz malesef ki.

Kısa zamanda yapılacaktır.

İyi günler.

Yusuf Bey siteler 6-7 saat kapalı kalıyor , sitelerde database hataları meydana geliyor ve siz bu süre zarfında yayıncılarınızın zararına nismeten hiçbir etkinlikte bulunmuyorsunuz. Link.TL ayda 1 kere CPM 2 katına çıkarırdınız , link.im son aktif ettiğiniz süre zarfından sonra unutuldu, adfe.es de açtıktan sonra link.tl sayaçlarında problem var , bir başka link kısaltma servisinden 1.500 tekil alırken link.tl sayaçlarında 200 tık gözükmesi bu düşüncemde haklı olduğumu ortaya koyar. Son olarak 2-3 gün önce adf.ly da bir problem meydana geldi ve yayıncılarına ertesi gün X2 kat kazanç sundular. Sizin adf.ly yada diğer link kısaltma servislerinden eksiğiniz yok , fazlanız var yayıncılarınızıda biraz olsun düşününüz.

wmaraci
reklam

GaMeOveR GaMeOveR Sonunda Hep GaMeOveR! Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Link.im'in ödeme yapacağı yok. O oranları shorte.st bile vermiyorken yusuf nasıl verecek ki :)

@Dayj06 Kaç gündür ödeme bekliyosun?

• Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

GaMeOveR adlı üyeden alıntı

Link.im'in ödeme yapacağı yok. O oranları shorte.st bile vermiyoken yusuf nası verecek ki :)

@Dayj06 Kaç gündür ödeme bekliyosun?

5 gündür ödeme bekliyorum link.imden

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Dayj06 adlı üyeden alıntı

5 gündür ödeme bekliyorum link.imden

Geçmiş olsun daha çok beklicen diyim :D

Merak etme yakında scam olur bu site de cc.cc gibi :D

Link.TL de yabancı tıklara ödeme vermiyo ama kendi kazanıyor, sadece Türkiye tıklarına ödüyor. Ordan kazandıkları ile de diğer sitelerinde uçuk rakamlar vermeye çalışıyor ama bu değirmen fazla dönmez diyim:D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

Geçmiş olsun daha çok beklicen diyim :D

Merak etme yakında scam olur bu site de cc.cc gibi :D

Link.TL de yabancı tıklara ödeme vermiyo ama kendi kazanıyor, sadece Türkiye tıklarına ödüyor. Ordan kazandıkları ile de diğer sitelerinde uçuk rakamlar vermeye çalışıyor ama bu değirmen fazla dönmez diyim:D

Link.tlnin yabancılara ödemediği doğru. Benim yabancı ziyaretçilerden 1 kuruş kazandığım olmadı daha. link.tlnin sayaçlar hala kapalı 10/1 sayıyor.

Diğer link kısaltma servislerinden Link.tl - shorte ve binbox.io şeklinde kısaltılıyor.
Link.tl başlangıcı olan bir linkin nasıl olurda shorte tıkının 10/1 olur bu şüpheye düşürüyor beni.
Ayrıca Binbox.io metin olarak kullanıyorum ve o link.tlnin nasıl oluyorsa 3.5Katı fazla tekil tık alır beni süpheye düşürüyor. Dediğiniz gibi siteler scama gidiyor. Saldırı olduğu söyleniyo ama üyelere herhangi bir açıklamada bulunmuyor. Ödemeler gecikiyor biz sormasak herhangi bir açıklamada alamıyoruz. Hayırlısı olsun

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şekil A da görüldüğü gibi :D
İlk başta link.tl ye gelen kişiler nasıl oluyorda sayılmıyor :D
Shorte.st görüldüğü gibi 1400 gösterim varken link.tl nasıl oluyorda 266 da klıyor. Dediğim gibi bi yerden kısması gerekiyor adam sayaçlardan kısmaya başlamış bile :D

Yakında oranlarda düşer ödemeleri 2 haftaya hatta aylık olarak değiştirir olmadı sayaçları bozar :D Boşa zaman kaybetmeyin! :)

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Şekil A da görüldüğü gibi :D
İlk başta link.tl ye gelen kişiler nasıl oluyorda sayılmıyor :D
Shorte.st görüldüğü gibi 1400 gösterim varken link.tl nasıl oluyorda 266 da klıyor. Dediğim gibi bi yerden kısması gerekiyor adam sayaçlardan kısmaya başlamış bile :D

Yakında oranlarda düşer ödemeleri 2 haftaya hatta aylık olarak değiştirir olmadı sayaçları bozar :D Boşa zaman kaybetmeyin! :)

Arkadaşım çok bilmiş bilmiş konuşuyorsunda;
1) Diğer siteler bizim gibi tekil sayım yapmıyor. Sayfa görüntüleme usulü ile çalışıyorlar.
2) Sitelere saldırı aldık diye üst kısımda yazmışız.
3) Link.TL anasayfasına bak bakalım kaç tane ödeme yapmışız. Yada diğer sistemlerin ana sayfalarına bak bakalım!
4) Karşılaştırma yaparken gönderdiğiniz trafik doğrultusunda kazançları karşılaştırın. Her sistemin sayımları farklı olur. Bu da yazılım vs. pek ilgi alanınızda olmadığını gösteriyor.

Elinizde somut kanıtlar olmadan bilmişlik taslamayın. 40 bine yakın üyemiz var ve insanlar kazanmıyor olsa Link.TL'yi kullanmazlar. Dolayısı ile gelip burada bilmişlik taslayıp leke atacağınıza Google'da Link.TL yazıp aratın yaklaşık 5 yıldır ödeme alan kişileri bol bol bulursunuz ;)

Sizinle oturup muhabbet edecek kadar sizin sahip olduğunuz o boş vakte sahip değiliz. Saldırılar sonrası yazılımlarda ve sunucularda oluşsan sorunlar ile ilgileniyoruz.

DipNot: Çok biliyorsanız aynı ücreti siz verin siz kurun bizde trafiği size yönlendirelim! Bunu yapamıyorsanızda susun (Nokta!)

*** Link.TL - Link.im - Adfe.es sistemleri ve çok yakında şu an ismini paylaşmadığım fakat yayına alacağımız reklam ağı projemiz kesinlikle SCAM değildir. Bu noktada SCAM Olduğunu düşünenler sitelerin ana sayfasına girip baksınlar. Hakkıyla düzgünce çalışan herkes gecikmelide olsa ödemesini daima almıştır.

Bugüne kadar sadece Link.TL'de yaptığımız ödeme sayısı 5670.

Yani min 10 TL aldıklarını saysanız bile 50 bin TL yapıyor ki herkesin daha fazla kazandığından emin olabilirsiniz. Bu noktada size çok fazla şey söylemeyeceğiz. Oturup sizin gibi boş vakit sahibi olup sistem kötülemek adına zaman ayıramıyoruz.

Birilerinin yağcısı olduğunuz belli.

Ayrıca bir daha sistemlerimiz hakkında saçma sapan kanıtsız bir şekilde SCAM diye bir ibare kullanırsanız o hesabınızın bir firmayı kanıtsız lekelemekten ban yiyebileceğini unutmayın!

İyi günler ;)

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşım çok bilmiş bilmiş konuşuyorsunda;
1) Diğer siteler bizim gibi tekil sayım yapmıyor. Sayfa görüntüleme usulü ile çalışıyorlar.
2) Sitelere saldırı aldık diye üst kısımda yazmışız.
3) Link.TL anasayfasına bak bakalım kaç tane ödeme yapmışız. Yada diğer sistemlerin ana sayfalarına bak bakalım!
4) Karşılaştırma yaparken gönderdiğiniz trafik doğrultusunda kazançları karşılaştırın. Her sistemin sayımları farklı olur. Bu da yazılım vs. pek ilgi alanınızda olmadığını gösteriyor.

Elinizde somut kanıtlar olmadan bilmişlik taslamayın. 40 bine yakın üyemiz var ve insanlar kazanmıyor olsa Link.TL'yi kullanmazlar. Dolayısı ile gelip burada bilmişlik taslayıp leke atacağınıza Google'da Link.TL yazıp aratın yaklaşık 5 yıldır ödeme alan kişileri bol bol bulursunuz ;)

Sizinle oturup muhabbet edecek kadar sizin sahip olduğunuz o boş vakte sahip değiliz. Saldırılar sonrası yazılımlarda ve sunucularda oluşsan sorunlar ile ilgileniyoruz.

DipNot: Çok biliyorsanız aynı ücreti siz verin siz kurun bizde trafiği size yönlendirelim! Bunu yapamıyorsanızda susun (Nokta!)

*** Link.TL - Link.im - Adfe.es sistemleri ve çok yakında şu an ismini paylaşmadığım fakat yayına alacağımız reklam ağı projemiz kesinlikle SCAM değildir. Bu noktada SCAM Olduğunu düşünenler sitelerin ana sayfasına girip baksınlar. Hakkıyla düzgünce çalışan herkes gecikmelide olsa ödemesini daima almıştır.

Bugüne kadar sadece Link.TL'de yaptığımız ödeme sayısı 5670.

Yani min 10 TL aldıklarını saysanız bile 50 bin TL yapıyor ki herkesin daha fazla kazandığından emin olabilirsiniz. Bu noktada size çok fazla şey söylemeyeceğiz. Oturup sizin gibi boş vakit sahibi olup sistem kötülemek adına zaman ayıramıyoruz.

Ayrıca bir daha sistemlerimiz hakkında saçma sapan kanıtsız bir şekilde SCAM diye bir ibare kullanırsanız o hesabınızın bir firmayı kanıtsız lekelemekten ban yiyebileceğini unutmayın!

İyi günler ;)

Birincisi sayaçlarınızdaki sıkıntının aldığınız saldırılarla ilgisi yok! Öyle olsaydı tüm sitelerde sıkıntı çıkardı. Sayaçlarla oynama yaptığınızı kabul edin!

Ödeme yapmış olmanız birşey değiştirmez. Cc.cc sitesi de ödeme yapıyordu birden kesildi sesleri. Neden? O kadar kazancı hiçbir reklam firmasından alamazlar da ondan!

Yazılım hakkında senden daha iyi bilgim var emin ol! ;) Sisteminiz hakkında en az sizin kadar bilgim var rahat olun! Bazı şeyleri açıklardım ama burası yeri değil ama yakında çıkar ortaya merak etmeyin ;)

Ben sisteminizi kullanmıyorum ama ödeme bekleyen arkadaş hala cevap ve ödeme bekliyor! Bana laf yetiştireceğinize arkadaşa ödeme yapsanız zamanınızdan olmazdınız!

Ben kimseye yağ yakmam merak etmeyin! Ama siz kendinizi biraz fazla yağlamışsınız belli, kendinizi her sitede övmüşsünüz ama kazandığınız haksız kazançları da övseniz hani biraz ;)

Ben olmuşu ve olacağı söylüyorum! Olanla ölene çağre yok. Siz bu oranları hiçbir zaman bu şekilde tutamazsınız onu bilirim onu söylerim! Tabi sayaçlarda oynama yaparsanız orasını bilemem ;)

Bunların hepsi benim gözlemlediğim ve arkadaşın da resimli olarak destekleği şeyler. Sisteminiz hakkında eleştiri kabul etmiyorsanız konunuza ekleyin! Eleştirilere açık olmadığınız belli!

Dipnot: Bunları yazmadan önce baya bi' düşünerek vakit kaybettiniz galiba, size o değerli vaktinizden kaybettirmek istemezdim :D

• Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Link.im Ödemeleri 7.gün hala beklemede , amerika cpm yüksek olduğundan bu tutar 2-3gün sürede aşılıyor ama ödeme ile alakalı hala bir netice alamadım.

Ek Olarak:

Teşekkür ederiz. Sistem alt yapısı çok sağlam şekilde hazırlandı. Hem reklamvereni, hem bizi hemde yayıncıyı koruyacak şekilde bir alt yapıya sahip. Sistemin işleyişini zaman geçtikçe daha detaylı anlatacağız.

Özellikle referans sisteminin anlık olarak hesaplara yansıması ve doğru bir şekilde çalışmasına özen gösterdik.

Link.im 2 tane ödeme alınmıştır. 3.ödemeyi yapmış gibi gösteriyor link.im panelinde ama bana 3.ödeme gelmedi.

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyla ilgilenip kontrol edeceğiz hafta içi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al