wmaraci reklam
lidertakipci

Üst Düzey HTML i Wordpress e Entegre Etmek

8 Mesajlar 951 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nefes Nefes Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar üst düzey css siteleri wordpress e entegre etmek için önerebileceğiniz bir set var mı

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Üst düzey derken nasıl bir şey kastediyorsunuz

• Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Themeforest ta en çok satış yapan wordpress temalarından bahsediyorum basit bir html sitesi olmadığı kesin yani onlar için ayrı bir entegre mi oluyor konuya biraz fransızımda kusura bakmayın şimdiden.

• Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

Nefes adlı üyeden alıntı

Themeforest ta en çok satış yapan wordpress temalarından bahsediyorum basit bir html sitesi olmadığı kesin yani onlar için ayrı bir entegre mi oluyor konuya biraz fransızımda kusura bakmayın şimdiden.

O düzeyde bir eğitim seti yok olabileceğini sanmıyorum da sürekli deneme yapın ve php konusunda kendinizi geliştirin buradan yardım da alabilirsiniz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

O düzeyde bir eğitim seti yok olabileceğini sanmıyorum da sürekli deneme yapın ve php konusunda kendinizi geliştirin buradan yardım da alabilirsiniz

Peki hocam türkçe eğitim seti var mı normal entegre için

• Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

Nefes adlı üyeden alıntı

Peki hocam türkçe eğitim seti var mı normal entegre için

İsmail bayramın güzel bir seti buradan bakabilirsiniz

https://www.youtube.com/playlist?list=PLiExIqKLTXc1YTUHlAU0zBQSb6cjq9tSG

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Themeforest, woothemes gibi temalar yapmak istiyorsanız bu konuda uzmanlaşmaya çalışmanız lazım. Bu sektörde ingilizce bilmeyip bir konuda uzmanlaşmış birini ben görmedim :) Bu yüzden önceliğiniz mutlaka ingilizce olmalı.

Ardından kendinizi php de geliştirin. OOP öğrenin frameworkleri öğrenin yani php ile sıfırdan sistemler yazmayı öğrenin. Sonrasında sıra wordpress'e gelecek. php de öğrendikleriniz satış yapacak temalar için önemlidir. Wordpress üzerinde gibi basit kodları aştığınız zaman zaten terimlere hakim olmaya başlayacaksınız.

Ondan sonra yapacağınız şey aklınıza takılan konularda niş aramalar yapmak olacak. Çünkü ileri düzeyin eğitim setini bulamazsınız. Şöyleki kendi options panelinizi nasıl yapmaya başlayacağınızla ilgili bir eğitim seti bulursunuz ama izledikten sonra direk satın aldığınız temalardaki gibi paneller yazamazsınız, kendinizi biraz daha geliştirmeniz gerekir. Onun için başka makaleler okursunuz, sonra başka şey öğrenirsiniz, sonra onu irdelersiniz, yeni şeyler çıkar önünüze çıkar da çıkar böyle devam eder gider. Öğrenme hiç bitmez ve başkalarının geçen sene bıraktığı şeyi siz bu sene öğrenmek istemiyorsanız ingilizce şart.

Kolay para diye birşey yoktur, themeforesttaki veya başka yerdeki başarı hikayelerine bakıp aldanmayın, bu bir süreç zor durumlarınız olacak yapamayacaksınız ama kararlıysanız başarırsınız. İngilizceyle başlayın (https://wordtest.com/ iyidir mesela) diğerleriyle devam edin, yolunuz açık olsun :)
Nefes

kişi bu mesajı beğendi.

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad

• Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

sosyaloyuncu adlı üyeden alıntı

Themeforest, woothemes gibi temalar yapmak istiyorsanız bu konuda uzmanlaşmaya çalışmanız lazım. Bu sektörde ingilizce bilmeyip bir konuda uzmanlaşmış birini ben görmedim :) Bu yüzden önceliğiniz mutlaka ingilizce olmalı.

Ardından kendinizi php de geliştirin. OOP öğrenin frameworkleri öğrenin yani php ile sıfırdan sistemler yazmayı öğrenin. Sonrasında sıra wordpress'e gelecek. php de öğrendikleriniz satış yapacak temalar için önemlidir. Wordpress üzerinde gibi basit kodları aştığınız zaman zaten terimlere hakim olmaya başlayacaksınız.

Ondan sonra yapacağınız şey aklınıza takılan konularda niş aramalar yapmak olacak. Çünkü ileri düzeyin eğitim setini bulamazsınız. Şöyleki kendi options panelinizi nasıl yapmaya başlayacağınızla ilgili bir eğitim seti bulursunuz ama izledikten sonra direk satın aldığınız temalardaki gibi paneller yazamazsınız, kendinizi biraz daha geliştirmeniz gerekir. Onun için başka makaleler okursunuz, sonra başka şey öğrenirsiniz, sonra onu irdelersiniz, yeni şeyler çıkar önünüze çıkar da çıkar böyle devam eder gider. Öğrenme hiç bitmez ve başkalarının geçen sene bıraktığı şeyi siz bu sene öğrenmek istemiyorsanız ingilizce şart.

Kolay para diye birşey yoktur, themeforesttaki veya başka yerdeki başarı hikayelerine bakıp aldanmayın, bu bir süreç zor durumlarınız olacak yapamayacaksınız ama kararlıysanız başarırsınız. İngilizceyle başlayın (https://wordtest.com/ iyidir mesela) diğerleriyle devam edin, yolunuz açık olsun :)

Süper bir yazı teşekkürler hocam. :)
sosyaloyuncu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al