wmaraci reklam

XenForo lisansını satın aldım ve formu kurdum

18 Mesajlar 2.839 Okunma
smmexpress

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)

SerkanA adlı üyeden alıntı

Siteyi iyi bir tanıtsanız umut var yani hocam o vakit ? :)

Aynen hocam yavas yavas yani hocam benim fikrim ama uygun bir tanıtım ile baya bir noktalara gelebilecek bir sistem xenfore ile kurulan forumlar

Ek Olarak:

bitirimci adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun ucretlendirme lisans nasil fiyat olarak

hocam 380 tl host felan derken 500 mal oldu

wmaraci
reklam

Kart Kart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 16 / 38
  • Ticaret 7, (%71)

Ayldrm adlı üyeden alıntı

Hocam o da baya iyiymiş. SMF, mybb'den iyidir herhalde?

Evet hocam piyasada olmuş vbulletin xenforo kaynıyor..Fiyatıda çok pahalı..Biraz araştırmacı olursak çok iyi sistemler var.Burning boardın özellliklerini saymakla bitmez.Yakında tr yamasını çıkaracağız.Buradan size duyutmaktan mutluluk duyarız.Buradaki herkese tavsiye ediyorum eğer zirvedeki siteleri devirmek isterseniz o derece eklentiler ve entegrasyon vardır.Mesala wmaaracında guvenli alışveriş yok burning boarda var..Yakında size duyuracağız.Kurulumuda her server kaldırmaz.Destek için elimden geleni yaparım.

AkarTaahhut AkarTaahhut akartaahhut.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)
tebrik ederim hocam hayırlısı olsun xenforo da gerçektende sağlam bi yapi var vbulletin gibi değil misal sizin sessionlarınız on olmadigi sürece hiçkimse panele erişim sağliyamiyor böyle bi özelliginin oldugunu duymuştum herşeyi güzel ama cok yeni bi sistem hani temalar v.s cok sıkıntılı olacak bi iş profesyonel kişilerin tercih edicegi bi sistem ben suan vbulletin 3.8 kullaniyorum 5.0 a geçirecegim memnun kalmazsam xenforo ya enteğre edicegiz zaten ettik localde herşey güzel 5.0 işe yaramazsa xenforo ya geçirecegiz bunuda söyliyeyim vbulletinde priv oglu priv bir exploit var vbulletin yazilimcilari bile mevzudan haberdar değil cok yakında vb kullanan bir cok forum patliyacak yener dedi dersiniz :)

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)

ynR adlı üyeden alıntı

tebrik ederim hocam hayırlısı olsun xenforo da gerçektende sağlam bi yapi var vbulletin gibi değil misal sizin sessionlarınız on olmadigi sürece hiçkimse panele erişim sağliyamiyor böyle bi özelliginin oldugunu duymuştum herşeyi güzel ama cok yeni bi sistem hani temalar v.s cok sıkıntılı olacak bi iş profesyonel kişilerin tercih edicegi bi sistem ben suan vbulletin 3.8 kullaniyorum 5.0 a geçirecegim memnun kalmazsam xenforo ya enteğre edicegiz zaten ettik localde herşey güzel 5.0 işe yaramazsa xenforo ya geçirecegiz bunuda söyliyeyim vbulletinde priv oglu priv bir exploit var vbulletin yazilimcilari bile mevzudan haberdar değil cok yakında vb kullanan bir cok forum patliyacak yener dedi dersiniz :)

Bildirin o vakit mevzudan haberdar olsunlar patlamasın kimse :) Son 1,5 yıldır çok fazla görür oldum zaten bu yapıyı başarılar.

hesap satış
wmaraci
wmaraci

48513 48513 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 16.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 1, (%0)

Kart adlı üyeden alıntı

Evet hocam piyasada olmuş vbulletin xenforo kaynıyor..Fiyatıda çok pahalı..Biraz araştırmacı olursak çok iyi sistemler var.Burning boardın özellliklerini saymakla bitmez.Yakında tr yamasını çıkaracağız.Buradan size duyutmaktan mutluluk duyarız.Buradaki herkese tavsiye ediyorum eğer zirvedeki siteleri devirmek isterseniz o derece eklentiler ve entegrasyon vardır.Mesala wmaaracında guvenli alışveriş yok burning boarda var..Yakında size duyuracağız.Kurulumuda her server kaldırmaz.Destek için elimden geleni yaparım.

Google'da biraz araştırdım cidden iyi oyun markaları metin 2 aion vs dediğiniz forumu kullanıyor ayrıca xenforo ile sizin dediğiniz karşılaştırmışlar gerçekten harikaymış ayrıca görünüşü beğendim ilerde projemi geliştirirsem almayı düşünüyorum türkçe yaparsanız tadından yenmez :)

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Kart adlı üyeden alıntı

Almanca sanırım sistem. Türkçeleştirme'de yardımcı olabilirim.

Kart Kart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 16 / 38
  • Ticaret 7, (%71)

Hocam o da baya iyiymiş. SMF, mybb'den iyidir herhalde?

Google'da biraz araştırdım cidden iyi oyun markaları metin 2 aion vs dediğiniz forumu kullanıyor ayrıca xenforo ile sizin dediğiniz karşılaştırmışlar gerçekten harikaymış ayrıca görünüşü beğendim ilerde projemi geliştirirsem almayı düşünüyorum türkçe yaparsanız tadından yenmez :)

Daha önce bu konuda böyle konu açmıştım ilgi olmamıştı.İnsanlar incelemeden görünüşe bakıp vazgeçiyor.Halbuki admin panelinden kod yazmadan yine tasarlayabilir.Benimde projelerim var.Tabi lisansımda var.Eğerki site açacak olursanız benimle iletişime geçin size ücretsiz yardımcı olurum.
Bir çok eklentisi var ister sosyal platform yap istersende blog yap.Kullanıcıyı hapsettin mi paraya para demessin.
48513

kişi bu mesajı beğendi.

AkarTaahhut AkarTaahhut akartaahhut.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)

grsy adlı üyeden alıntı

Bildirin o vakit mevzudan haberdar olsunlar patlamasın kimse :) Son 1,5 yıldır çok fazla görür oldum zaten bu yapıyı başarılar.

valla hocam bana bunu ileten Türkiyede hacking alanında sıralamayı girmiş insan 35 yaşinda bir insan bir şirkette üst düzey yetkili birisi hatta bildirmekten ziyade o priv exploit patlayinca ortada vb kullanan kimse kalmiyacak emin olun Türkiyede vb kullanan bircok hack platformu yok olucak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al