darkthepro adlı üyeden alıntı

açıkçası msi memnunum o kadar ödülü var onun yanı sıra garanti servisi çok iyi bi şeye ihtiyaç duyduğunuzda online sorabiliyorsunuz yada forumlarına danışabiliyorsunuz eğer donanımsal değilse hallediyorlar , 2 yıl garanti hizmetleri var +1 yıl online kayıt olursan veriyorlar tasarımları çok iyi , steelseries ile çalışıyorlar ki en iyi laptoplarının dizaynını ve içeriğini almanlar yapıyor yani kalite ön planda diğer kısımları msi ait soğutmaya gelicek olursak fan sayısı en fazla 4 giriş sayısı 6 turbo fan 5 bin - 8 bin ışıklandırmalı klavye , müziğin ritmine bile uyum sağlıyor , yapacağın işleme göre mod, ek olarak nos teknolojisi %15 kadar performans artışı, ses sitemi 4+1 ve yapacağın işleme göre kalite değişiyor, aldığın msi ürününün yanına çanta, kulaklık, mouse, mouse altlığı, oyun ,temizleme kiti gibi şeyler veriliyor ki muazzam bi düşünce

Amaçsız tartışamaya girmek istemiyorum fakat msi içindeki ekran kartıda aynı marka mosnterda ki de istediği kadar ödülü olsun bana bir şey katmıyor onların ödüller ben icraata ve performansa bakarım msi kullanan çok arkadaşım var ve bende kullandım yaklaşık 1 ay kadar ve aralarında bir fark yok monster ile hatta aynı hazda ve daha iyi fiyata tabi şimdi burada şu olay var herkes aldığı ürünü savunur doğal olarak. klavye olarak mosnter notebooklarda da aynı kalite klavye var diyebilirm mekanik klavye olarak. Işıklandırma benim için önemli değil tek beyaz renk benim için en iyisi ritmine göre ışıklandırmanın notebookta olması anlamsız ben bunda sonuçta iş yapıyorum ve arada bir oyun oynuyorum. Bunlarda ve performansta sorun çıkarmadığı sürece ki çıkarmıyor aralarında hiç bir fark yok tek farş msi in sırf markası ve ödülü için pahalı olmasıdır o kadar. Destek konusunda ben sıkıntı yaşamadım teknik servis ile zamanında ürünümü vs gönderdiler. turbo fan olayı monsternotebookta da var ve gayet iyi durumda sıcakladığını ki bu yaz günlerinde hissetmiyorum ayrıca notebook içi dizyan da kullanıcn daha çok kullandığı yerlere sıcak etki etmiyor pek kullanılmayan yerlerde işlemci vs konumlandırılmış durumda. Bilmiyorum monster bilgisayar kullandınızmı kullanmadınızmı ancak ben her iki bilgisayarıda kullandım ve msi ya o kadar para verileceği kanısında değilim. Düşük fiyat ve daha iyi performans monsterda mevcut emin olabilirsiniz.