Merhabalar,

Eski blogumu kapatıp yeni blog açmaya karar verdim. Açalı 2 haftayı geçiyor. 2 haftadır sizlere kişisel yazılarımı sunuyordum. Şuan blogumdan kimsenin haberi yok. Sadece sosyal medya üzerinden takip edenlerin haberi var diyebilirim.

Amacım : Her zaman kişisel üzerine yazılar yazacağım. Kendimi eleştirdiğim (Tasarımcı mıyım ? Kodcu muyum ?), alanında tanınmış, tanınması gereken kişiler ile röportaj yaptığım (Hasan Yaşar ile Röportaj Yaptık #1) ve yakında marjinal yazılar gelecektir.
Sitemi incelemek için aşağıda bulunan linkten ziyaret edebilirsiniz.
www.512mb.org

Blogumda kullandığım tema kendime aittir. Onun üzerine de tavsiyeleriniz, beğenmediğiniz yerler varsa cevap olarak bildirirseniz sevinirim.

Sizden istediğim fazla bir şey değil. Eğer site hoşunuza gittiyse sık kullanılanlara alarak hafta da 1 kere de olsa ziyaret edip hoşunuza giden yazı hakkında görüşlerinizi yorum olarak atmanızı istiyorum. Son olarak da bu konuyu okuyan herkesin blogum hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum.

Dipnot : Slogan bulmamda yardımcı olan ***'dan @ahmet5800 ' e teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla!