lostyazilim

bende mi sorun var kazıklandım mı :D

13 Mesajlar 1.630 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Hocam içerisinde kurulama ait bir belge var. Onu okuyarak demodaki ile aynısını yapabilirsiniz. Çok zor işlemler yok.

wmaraci
reklam

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

seoakcy adlı üyeden alıntı

şuan sitede wordpress mi var. Şu sayfalara tıklayınca sayfalar aşağı iniyor ya onu çok merak ediyorum ya. Öyle bir temayı :)

yok kaldırdım akşam ilgilenicem :D

Ek Olarak:

kramper adlı üyeden alıntı

Bir şeyi çok merak ettim lütfen yanlış anlamayın.

Themeforesttan tema alıp, düzenleyemeyen bir tasarımcı nasıl html css tasarım yapabiliyor?

Merakımdan soruyorum baltalama gibi bir niyetim yok hocam. klasör açılmıyor bu arada şuan.

hocam açıkçası wordpress tema prgramlama entegre etmeyi vs bilmiyorum hazır içerk yönetim sitemlerini(cms) kullanmayıda sevmiyorum panelimide kendim yazıyorum css'imide kendim yazıyorum genelde.

joomla hayatımda kullanmadım desem yalan olmaz :D wordpresste kullanmadığım için pek bilmiyorum elimde bikaç iş vardı kendim yazmak yerine hazır alayım dedim bilmediğim içinde pişman oldum zaten :D

arcaglar.com

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

arcaglar adlı üyeden alıntı

yok kaldırdım akşam ilgilenicem :D

Ek Olarak:

hocam açıkçası wordpress tema prgramlama entegre etmeyi vs bilmiyorum hazır içerk yönetim sitemlerini(cms) kullanmayıda sevmiyorum panelimide kendim yazıyorum css'imide kendim yazıyorum genelde.

joomla hayatımda kullanmadım desem yalan olmaz :D wordpresste kullanmadığım için pek bilmiyorum elimde bikaç iş vardı kendim yazmak yerine hazır alayım dedim bilmediğim içinde pişman oldum zaten :D

Hocam hazır temayı kurmada pek zorluk yok yalnız themeforestteki bir çok temanın düzenlenmesi çok zor gerçekten :D Bi tema aldım mesela daha yeni çıkan bir tema yapımcısı pdf oluşturmuş ama yine kuramadım temayı demo dosyasıda çalışmıyor yapımcısı video çekip koyacaktı onu bekliyorum.Ayrıetten daha önce aldığım temalardaki demo xml dosyası oluyor onu yüklediğim zaman demodaki görüntünün aynısı oluyor sadece konuları,temayı türkçeleştirme filan kalıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al