freelance iş ilanları

Google adsense ücret ?

14 Mesajlar 1.918 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kinq Kinq Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 93 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

İslam Aydın adlı üyeden alıntı

Bu adsense işinden iyi kazanan biri olarak söylüyorum. Kimse sitesini vermek istemez şahsen ben sitemi paylaşmak istemem. Konuya dönersek ingilizce bi siteden 0,35 tbm yakalarsınız ama türkçe siteden 0,10 bile çok zor :)

Kardeşim Şöyle bişi var Benim sitemde var full ingilizce içerikli herşeyi ingilizce site TR den biri igirince siteye TR reklam çıkıyor IP göre diyelim ki TR firması tık ası 5 kurus veriyor. Benim sitede ingilizce ama ziyaretçi TR olduğu için Bu TR ait reklam .ıktı adam tıkladığında gelecek para 5 kuruş. İngilizce olması bişi değiştirmiyor.Benim ingizlice olan siten,in 400 Tekil hiti var 300 tanesi TR den geliyor 100 taneside yabancı ülkelerden geliyor TBM 0,10 kuruş

Kısacası sitenin ingilzice olması bişi değiştirm,iyor Önemli olan Reklama tıklanınlan Ip adresi Başka ülkeden biri tılarsa çok kazanıyorsun.

wmaraci
reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)

İslam Aydın adlı üyeden alıntı

Reklamın üstüne "SPONSOR" "REKLAM" gibi bişey yazarsanız asla ban yemezsiniz.

o zaman reklam olduğu anlaşılacak hocam. sadece 3 adet resimli reklam koymuş olsam ve başka hiç birşey olmasa sayfada ban yermiyim?
eğer yersem sonuçta reklama tıklatmadım söylemedim kendi isteği ile diğer yandan herkes yapar böyle olup banlanmasa

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

o zaman reklam olduğu anlaşılacak hocam. sadece 3 adet resimli reklam koymuş olsam ve başka hiç birşey olmasa sayfada ban yermiyim?
eğer yersem sonuçta reklama tıklatmadım söylemedim kendi isteği ile diğer yandan herkes yapar böyle olup banlanmasa

Boş sayfada 3 tane reklam birimi bilmiyorum ban sebebi mi araştırmak lazım.

Ek Olarak:

Kinq adlı üyeden alıntı

Kardeşim Şöyle bişi var Benim sitemde var full ingilizce içerikli herşeyi ingilizce site TR den biri igirince siteye TR reklam çıkıyor IP göre diyelim ki TR firması tık ası 5 kurus veriyor. Benim sitede ingilizce ama ziyaretçi TR olduğu için Bu TR ait reklam .ıktı adam tıkladığında gelecek para 5 kuruş. İngilizce olması bişi değiştirmiyor.Benim ingizlice olan siten,in 400 Tekil hiti var 300 tanesi TR den geliyor 100 taneside yabancı ülkelerden geliyor TBM 0,10 kuruş

Kısacası sitenin ingilzice olması bişi değiştirm,iyor Önemli olan Reklama tıklanınlan Ip adresi Başka ülkeden biri tılarsa çok kazanıyorsun.

Dediğiniz olay başıma gelmedi bilmiyorum o yüzden. aynı sektörde mesela atıyorum yemek tarifi sitesi 2 tane açın 1 tanesi türkçe öbürü ingilizce olsun 100 tekil hit olduktan sonra reklamları ekleyin. 2 sitenin gelirine bakın :)

Kinq Kinq Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 93 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

hocam istesem tbm yükseltirim örnek veriyorum boş bir sayfa açmış olsam 3 tane adsense reklamı 10.000 kişide enaz 700 tıklama alacağından eminim. ban yermiyim bilmem sonuçta reklama tıkla demedim.

Boş sayfaya Organik Hit gelmez Dolasıyla o senin boş sayfaya direk girilecek ve reklama tıklanacak Sence google bunu fark etmez mi Ayrıca Şöyle birşey var Google Reklamının gizli gözleri var yani --> Bulunduğu yerdeki yazıları görüyor.Sende yazı olmuyacak. bu yüzden ban yemen kaçınılmaz.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al