wmaraci reklam
lidertakipci

(Ajans tavisyesi )Haber Sitesi Açacağım. Güncel olaylar için hangi ajansı tavisye edersiniz ?

27 Mesajlar 2.240 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Muharrem Muharrem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Yazılım & Tasarım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%0)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam ben şöyle düşündüm. Mesela AA dan tüm haberleri çektik. Haberler editörler ile biraz düzenleneck zaten. Ama bunun yanında Cihanın sağlık teknoloji bilim gibi haberlerini de çekeyim. Yani bir sıkıntı oluşturacağını zannetmem.

Ek Olarak:

Ustam ona para yetmez ya :)

Maddi haricinde tabikide sıkıntı oluşturmaz çok bilgi ne gibi sıkıntı oluşturabilirki. maddi gücünüz varsa bence hepsine üye olabilirsiniz.

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Muharrem adlı üyeden alıntı

Maddi haricinde tabikide sıkıntı oluşturmaz çok bilgi ne gibi sıkıntı oluşturabilirki. maddi gücünüz varsa bence hepsine üye olabilirsiniz.

Çok bilgi şöyle bir sıkıntı yapabilir. Sizce de yapar mı ?

Mesela Ankara trafik kazası. Aynı haber 5 ajanstan geldiğinde okuyucu sürekli aynı haberi farklı yerlerden görmek zorunda kalıp sıkılabilir. Ama tüm ajanslardan sadece sağlık çeksen haberlerin çakışması daha düşün ihtimal. Bu acıdan en iyi yerel ve güncel haberler nerede ise oradan bu haberleri geri kalanlardan da tüm haberleri almayı düşünüyorum.

TolgaTuran61 TolgaTuran61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

Mesela Ankara trafik kazası. Aynı haber 5 ajanstan geldiğinde okuyucu sürekli aynı haberi farklı yerlerden görmek zorunda kalıp sıkılabilir. Ama tüm ajanslardan sadece sağlık çeksen haberlerin çakışması daha düşün ihtimal. Bu acıdan en iyi yerel ve güncel haberler nerede ise oradan bu haberleri geri kalanlardan da tüm haberleri almayı düşünüyorum.

Hocam DHA'da İHA'da AA'da diğerleri de zaten bunlar paslaşma içindeler. Ankarada olan kazayı zaten tüm haber ajansları duyar. Dikkat et ülkemizdeki tüm haberler aynı sadece manşet yazıları farklı. Sürekli çakışma içerisindeler. Asıl mesele editörlerin havuzdan aldığı haberi yazmasında.

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
haber botu al dostum

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

TolgaTuran61 adlı üyeden alıntı

Hocam DHA'da İHA'da AA'da diğerleri de zaten bunlar paslaşma içindeler. Ankarada olan kazayı zaten tüm haber ajansları duyar. Dikkat et ülkemizdeki tüm haberler aynı sadece manşet yazıları farklı. Sürekli çakışma içerisindeler. Asıl mesele editörlerin havuzdan aldığı haberi yazmasında.

İşte ben de öyle düşündüğüm için sadece bir haber ajansından bu tarz yerel ve güncel haberleri alacağım. Ama mesela bir çok haber ajansının gazetenin sağlık köşesinde farklı habeler oluyor. Bilim ve ekonomi genel olarak farklı formatta gidiyor. ?

Ek Olarak:

İşte hangi haber botu :)

TolgaTuran61 TolgaTuran61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

İşte ben de öyle düşündüğüm için sadece bir haber ajansından bu tarz yerel ve güncel haberleri alacağım. Ama mesela bir çok haber ajansının gazetenin sağlık köşesinde farklı habeler oluyor. Bilim ve ekonomi genel olarak farklı formatta gidiyor. ?

Ek Olarak:

İşte hangi haber botu :)

Hocam o bilim,sağlık'ın farklı olması nedir ben size açıklayım. O haberler tüm ajansların havuzunda mevcut. Lakin site sahipleri o havuzdaki oluşan sağlık bilim haberlerini çok kullanmadığı için (okunması azmış) farklılık oluşuyor. Zaten senin alacağın ajansda o haberler zaten mevcuttur.( Tabi gidipte dandik bir ajans alırsan o biraz muallakda kalır :) )

Muharrem Muharrem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Yazılım & Tasarım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%0)

Bence o, çok bilgi değil tek bilginin versiyonları dersek daha doğru olur, sonuç itibariyle haberleri siz ekleyeceğiniz için aynı haberi iki kez girmeyeceğiniz için sorun teşkil etmez fakat yine söylediğimi yineliyorum, tek ajans ve bot ile desteklerseniz kaynak problemini çözmüş olursunuz.
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

TolgaTuran61 adlı üyeden alıntı

Hocam o bilim,sağlık'ın farklı olması nedir ben size açıklayım. O haberler tüm ajansların havuzunda mevcut. Lakin site sahipleri o havuzdaki oluşan sağlık bilim haberlerini çok kullanmadığı için (okunması azmış) farklılık oluşuyor. Zaten senin alacağın ajansda o haberler zaten mevcuttur.( Tabi gidipte dandik bir ajans alırsan o biraz muallakda kalır :) )

o zaman hangisini tavsiye edersin ustam ?

Ek Olarak:

Muharrem adlı üyeden alıntı

Bence o, çok bilgi değil tek bilginin versiyonları dersek daha doğru olur, sonuç itibariyle haberleri siz ekleyeceğiniz için aynı haberi iki kez girmeyeceğiniz için sorun teşkil etmez fakat yine söylediğimi yineliyorum, tek ajans ve bot ile desteklerseniz kaynak problemini çözmüş olursunuz.

o zaman hangisini tavsiye edersin ustam ?

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
Eğer gerçekten de düşünüyosan, DHA 'da karar kıl dostum. Ciddiyim. Gerekirse bütçeni zorla

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

GBEDEL adlı üyeden alıntı

Eğer gerçekten de düşünüyosan, DHA 'da karar kıl dostum. Ciddiyim. Gerekirse bütçeni zorla

Ben de gerçek ve baya ciddiyim ustam. Tabiki gerekirse bütçeyi de zorlarız ama neden bu haver ajansını tercih etmeliyim dediğimde ikna edici bir cevap bulmalıyım. DHA yi hiç araştırmadım artıları nelerdir ? Yardımcı olursanız sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al