freelance iş ilanları

adsense kazanç

17 Mesajlar 2.339 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
12k hite bu kadar para eziyetten başka bişey değil. farzet ki 500tl olsun yine eziyet.

wmaraci
reklam

Bilmece Bilmece WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
12k hitin var ve +12k diyorsun fakat görüntüde ki sayfa gösterimlerin hiç biri 12+k değil. Hadi onu geçtik tbm laf ediyorsun, tbm 0.07- 0.10 arası tbm değerlerin var Türkiye standart ortalaması üstünde bu oranların. Tbm arttırmaktan bahsi geçmiş bir arkadaşta "Hitin büyük kısımı facebooktan geliyorsa çok fazla tbm beklemeyin." Demiş. Doğru bir kanıya değinmiş, Çünkü ben bir Google Adsense çalışanı olarak web sitelerinize gelen hitler google arama ile gelmeleri yani algoritma ile oluşan bir arama sonucunda sizin sitenize gelmesi daha organik ve gerçekçidir. Kısacası, Google Adsense sosyal medya hitini sevmez. Başarılarınızın devamını dilerim.

İyi çalışmalar.

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Allah arttırsın

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Bilmece adlı üyeden alıntı

12k hitin var ve +12k diyorsun fakat görüntüde ki sayfa gösterimlerin hiç biri 12+k değil. Hadi onu geçtik tbm laf ediyorsun, tbm 0.07- 0.10 arası tbm değerlerin var Türkiye standart ortalaması üstünde bu oranların. Tbm arttırmaktan bahsi geçmiş bir arkadaşta "Hitin büyük kısımı facebooktan geliyorsa çok fazla tbm beklemeyin." Demiş. Doğru bir kanıya değinmiş, Çünkü ben bir Google Adsense çalışanı olarak web sitelerinize gelen hitler google arama ile gelmeleri yani algoritma ile oluşan bir arama sonucunda sizin sitenize gelmesi daha organik ve gerçekçidir. Kısacası, Google Adsense sosyal medya hitini sevmez. Başarılarınızın devamını dilerim.

İyi çalışmalar.

Adsense sosyal medya hitini sevmez. Organik hit sever.

Bunu kim, nasıl, neye dayanarak söyleyebiliyor acaba ? Zibil facebook takipçim var, kendi sayfamdan gönderilerimi paylaşıyorum doğal olarak diyelim. Oradan genelde 'organik' değil mi ?

Forumda herkes bir çok konuda çok net konuşuyor tüm yazıyı okuyunca genelde upuzun cümleler fakat hiçbir veri, istatistik, bilgi içermiyor. Çok mu şey arıyorum acaba...

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
wmaraci

makalehizmeti makalehizmeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Arkadaşın bahsettiği sayıda veya buna yakın veya bundan fazla hit geliyor mu facebook üzerinde?

Elbette günlük 1-2k tekil facebooktan

hero27 hero27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 43 / 23
  • Ticaret 8, (%100)

Bilmece adlı üyeden alıntı

İyi çalışmalar.

Günlük 10k üstü hergün kesin olarak gelmekte blog siteme,lakin görüntüleme sayısı böyle bende anlam veremiyorum.Hitin %90'nı facebook üzerinden gelmektedir.Bu tbm bası oranlar daha önce 0.20 .018 gibi civardaydı istersen ss gösterebilirim.

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
Doğrudan Facebook,twitter gibi mecralardan aldığınız hitlerde TBM pek'de artmaz.
Ancak Doğal hitlerle kazancınız, TBM'niz oldukça yüksek rakamları görecektir. TBM 0,40 gördüğüm zamanlar geldi aklıma :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al