(Ajans tavisyesi )Haber Sitesi Açacağım. Güncel olaylar için hangi ajansı tavisye edersiniz ?

27 Mesajlar 2.390 Okunma
smmexpress

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ben de gerçek ve baya ciddiyim ustam. Tabiki gerekirse bütçeyi de zorlarız ama neden bu haver ajansını tercih etmeliyim dediğimde ikna edici bir cevap bulmalıyım. DHA yi hiç araştırmadım artıları nelerdir ? Yardımcı olursanız sevinirim.

DHA'daki neredeyse her haber özgür Haber ismiyle yayınlanıyo. Özellikle şu zamanlarda. + olarak içerik bakımından aşırı derecede zenginler. Editörleri çok çalışıyor. Son derece hızlıdır.

"DHA , 2013 yılında yapmış olduğu tarafsız ve bağımsız habercilik anlayışından ötürü TGC tarafından “Basın Özgürlüğü” ödülüne layık görülmüştür."

Şu zamanda bakıldığında birçok haber sitesi artık DHA kaymış durumda.
Günde ortalama 500 yazılı ve fotoğraflı, 250 görüntülü haber üretiyolar. Kesinlikle tavsiye ederim.

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

GBEDEL adlı üyeden alıntı

DHA'daki neredeyse her haber özgür Haber ismiyle yayınlanıyo. Özellikle şu zamanlarda. + olarak içerik bakımından aşırı derecede zenginler. Editörleri çok çalışıyor. Son derece hızlıdır.

"DHA , 2013 yılında yapmış olduğu tarafsız ve bağımsız habercilik anlayışından ötürü TGC tarafından “Basın Özgürlüğü” ödülüne layık görülmüştür."

Şu zamanda bakıldığında birçok haber sitesi artık DHA kaymış durumda.
Günde ortalama 500 yazılı ve fotoğraflı, 250 görüntülü haber üretiyolar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ustam normalde haber aboneliği alınır ve bot yazıdırılır. Dha da yazılı servis diyor. Yani bize özel bir panelden mi alıyoruz haberleri yoksa site için genel bot mu yazdırıyoruz.

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam normalde haber aboneliği alınır ve bot yazıdırılır. Dha da yazılı servis diyor. Yani bize özel bir panelden mi alıyoruz haberleri yoksa site için genel bot mu yazdırıyoruz.

Muhtemelen Kendi Paneli var hocam. Ayrıyetten Bot yazdırırsanız onu da yapanlar var tabii
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Böyle bir haber sitesi açıp DHA'dan abonelik alsak 6.450 + KDV ile bize getirisi ne olur. Daha ne gibi masraflar çıkar.Yani ortalama yıllık 10.000TL gibi bir harcamadan sonra getirisini merak ediyorum. Her 10.000TL veren alıp yürüyor mu ? (Zannetmiyorum.)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Böyle bir haber sitesi açıp DHA'dan abonelik alsak 6.450 + KDV ile bize getirisi ne olur. Daha ne gibi masraflar çıkar.Yani ortalama yıllık 10.000TL gibi bir harcamadan sonra getirisini merak ediyorum. Her 10.000TL veren alıp yürüyor mu ? (Zannetmiyorum.)

Ustam dediğin gibi 10 bin veren yürüyüp gitmez. Ben editör tutacagım. Yazılar yayınlanmadan önce %50 gibi bir özünleştirme ile girilecek. Birebir aynısı olmyacak yani. Bir de kendi özel haberlerimizi yapacağız.

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel bir ekip ile başarılı olmayacak proje yoktur. Peki bundan beklentiniz nedir ? Bir ev geçindirmek mi yoksa ek gelir mi ? Çünkü bunların hepsi zaman harcayacak işler.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Güzel bir ekip ile başarılı olmayacak proje yoktur. Peki bundan beklentiniz nedir ? Bir ev geçindirmek mi yoksa ek gelir mi ? Çünkü bunların hepsi zaman harcayacak işler.

Ustam benim ki sadece haber değil. Genellikle uzmanlık videoları ve makaleleri yayınlayacağım. Ve bir kaç ev gecindirecek kadar kazanmak için giriyorum bu projeye

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al