modernhoca adlı üyeden alıntı

haklısınız hocam bizde çocuklar sadece twiter facebook surf yap o bunu atmış like at hesabı intenet fiyatı desen bunlar gibileri yüzünden 50 tl 80 tl yurt dışında 15 tl sınırsız fiyatlar bide bunlar millet bulmuş likelayan adamı ***** biniyor üstlerine ver 50 tl al sınırsızı napıyon onla surf yapıyom abi adam liseyi bitiriyor pc mühendisliği okuyacak bir b*k bilmiyor neden bilmiyorsun ödevleri bile dışarda 100 tl ye yaptırıyor pc mühendisi olacak adam elinde imkan vardı değerlendirmedi... adam mezun oldu 3000 tl istiyor neden istiyor ödevi dışarda yaptırdı diploma aldı s***m öyle diplomaya ben daha üniye başladım hocam ancak başladığım zaman bu tür şeylere denk gelmem elimdeki imkanı değerlendirdim değerlendiriyorum ancak imkanlar daha ucuz olsa ülke kalkınır. okullara gelirsek şuanda teknik liselerde 10 sınıflarda temelden bile html eğitimi doğru düzgün yok adam lise sona geliyor ancak veriyrlar yada lise 3 te müfredata uygun gidiyor ancak devlet müfredatı yanlış hazırlıyor ders arttırmalı yoksa olmaz... kendimiz üetmiyoruz üretileni pahalıya tüketip yine üretmiyoruz ancak yiyoruz imkanı değerlendirmiyoruz hele pahalı bir imkanı değerlendirmiyoruz sonrada ülkede telefon fiyatı maaşın %80i kadar oluyor yurtdışında %20 30u kadar. aklıma gelmiyor daha :D

nefret kustunuz be hocam :D