wmaraci reklam

Dmoz ile ilgili başvuru düzeyinde rehberlik edecek...

13 Mesajlar 2.156 Okunma
wmaraci reklam

kenanagkurt kenanagkurt arama motoru optimizasyonu Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek arama motoru optimizasyonu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Dostum 'Sınıflar' da videoları çekemediğim için içerik yok. 8. sınıf videolar var mesela, çalışıyor.

Menülerin deyince korktum vallahi, başka menülerde sıkıntı var mı ? Bende hiçbir sıkıntı yok görünüyor çünkü :/

Olmasa bile görsel veya demo birşey koyup tasarım aşamasında, yükleniyor gibi birşey ekleyip hata almasını engellemen daha mantıklı olur. google içinde eksi bir durum sayfa bulunamaması..

r10 - kenanagkurt | EmirWebTasarim.com
wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

kenanagkurt adlı üyeden alıntı

Olmasa bile görsel veya demo birşey koyup tasarım aşamasında, yükleniyor gibi birşey ekleyip hata almasını engellemen daha mantıklı olur. google içinde eksi bir durum sayfa bulunamaması..

404 ile karşılaşmasın diyorsun kullanıcı. Mantıklı, teşekkür ederim, bu konuda bir çalışma yapayım en iyisi.

Bu arada DMOZ a yeniden başvursam sence şans olabilir mi ? DMOZ a kaydolan neredeyse duymuyor gibiyim de, umudum yok hiç, paraya dökülmüş çünkü iş iyice gördüğüm ve duyduğum kadarıyla.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

kenanagkurt kenanagkurt arama motoru optimizasyonu Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek arama motoru optimizasyonu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
valla hocam herkesin kategorisi farklı bana gelenleri incelerim eğer sorun yoksa onaylarım. Hatta onaylayıp sonradan hata olduğunu gördüğüm sitelere mail gönderip düzeltmemesi durumunda dmozdan kaldıracağımı bildiriyorum. Ama dmoz öyle atla deve değil. Bazı editörler dışında( her işte olduğu gibi ) herkesin işi doğru yaptığını düşünüyorum. Genelde kayıt yaparken kurallara uyulmadığı (yazım hataları vs.) uygun kategorilere eklenmediği için sorun yaşanıyor. Sisteme eklendiğinde yaklaşık 1 -2 hafta içinde editöre düşer eğer kategori hatalıysa 1 haftada o sürer ardından inceleme yapılır. Biz eğer site kapalıysa bile belli bir süre veririz ( belki anlık bir sorundur diye) sonrada eğer uygunsa onaylanır.

Ben şahsen sitenin özgünlüğüne iletişim bilgi veya en azından iletişim formu olmasına dikkat ediyorum. Tasarımı düzgün içeriği okunaklı ise eklenmemesi için hiçbir sorun yoktur.

Kategori yanlış, içerik kopya, resimler anlamsız kalitesi kötü yani hiçbir albenisi olmayan bir siteyi eklemedik diye para almak için eklemiyor demesi çok yersiz. (3-5 editör para alıyor olması hepsini aynı kefeye koymak yanlış olur)

r10 - kenanagkurt | EmirWebTasarim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al