isousluer adlı üyeden alıntı

Sansür isteyen kim? Daha fazla yayınla, senin nasıl bir tarafta olduğunu bilen kişiler birkaç kişi ile sınırlı kalmasın.

O zaman hiçbir sıkıntı yok. Ben barış, hak, çatışmasızlık dediği sürece tarafımın arkasındayım.

Ülkesini bombalatmanın planlanı yapanlar, terörün araştırılmasını engelleyenlerin tarafında olanlar tarafından utanmalı.

grafimood adlı üyeden alıntı

Sen çağdaşlığı ne sanıyon kardaş.Sen benim ülkemde terör eylemleri yapan bir uzantının siyasi kolunu tutarak dağdakini ayırarak çağdaş olduğunumu sanıyosun.

Senin çağdaşlık dediğin ülkeni aciz göstermek mi.?
Senin çağdaşlık dediğin kendi tarafındaki yanlışlıkları görmezden gelmen mi.?
Senin çağdaşlık anlayışın ben doğru yanlış konuşurum beni susturamazsınız mı?
Senin çağdaşlık dediğin çağdaş gibi gözüküp cahillere propaganda yapmak mı.?

O zaman boş konuşuyosun.Kendini çağdaş gösterip ayıklanmaya çalışma.Paylaştığın konulardan neye hizmet eden bi anlayışın içinde olduğunu farketmeyecek insan yok bu forumda.Sizin gibi aydın gözükmeye çalışan peşinden insanları koşturmak için diğerlerinin yanlışlarından faydalanmaya çalışan aslında aciz fakat çağdaş insan o kadar çok ki bu canına yandığımın topraklarında .

Çağdaşlık kavramını sizle tartışmaya girerek düşürmek istemiyorum. Ki ben öyle çok çağdaş bir insan olduğumu iddia etmedim. Doğru bulmadığım PKK söylemini yerden yere vurmaktan çekinmedim, çekinmem.

Devlet işleyişindeki aksaklıkları dile getirmek bir insanı çağdaş yapmadığı gibi çağ dışı da yapmaz.

Ah hepimiz kendi öz eleştirimizi yapabilsek anlaşacağız ancak bir türlü olmuyor.