wmaraci reklam
lidertakipci

Elimde 20k makale var

41 Mesajlar 3.872 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bence ayda 20b makale yazıyor iseniz size tavsiyem yaş kaç bilemem ama bir ofis kurarım direkt bir domain alırım domainin pek önemi yok yani mobil ile olmasada olur yada domain varsa bilemem, her neyse konuya geleyim 2 eleman bulun onu yapamaz iseniz 2 arkadaş bulun konuları özgün olarak atın fotoğraflar videolar ekleyin makalenin içerisine daha sonra günde en az 15 en fazla 20 25 gibi girin bu sayıyı 1 gün arayla 5 ekleyerek fazlalaştırın yani ileriyi düşünürsek gerçekten ayda 20b makale inanılmaz demek yani 1 yılda şuan yükselişe geçen webtekno gibi webrazzi gibi siteleri yarıda bırakırsınız bu benim görüşüm, gerçekten dediklerimi önce yadırgamadan tekrar tekrar gözden geçirin derim..

sağlıcakla kalın.

wmaraci
reklam

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
20 bin makale :)) Hocam siz şöyle yapın 3 tane site açın. Makale dağılımlarını bu site aralarında paylaştırın. En çok ziyaretçi çeken yükselen vs. siteyi kendinize alın. Diğer 2 siteyi iyi bir fiyata satarsınız zaten. Sonra ondan gelen parayı seo vs. sitenize yatırım yaparsınız :).
Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
20 bin özgün makalemi :D

Ek Olarak: makaleler satılıkmı

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
1000 makale istiyorum fiyat nedir .:D

wmaraci
wmaraci

WebPrensi WebPrensi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 16 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

TheThanatos adlı üyeden alıntı

20 bin özgün makalemi :D

Ek Olarak: makaleler satılıkmı

aykutvrl adlı üyeden alıntı

1000 makale istiyorum fiyat nedir .:D

Tam olarak konu da makale içeriklerini belirtmek istemedim.Konu kategorisi olarak mobil uygulama ve oyun diyebiliriz. (Webtekno gibi değil!) Örnek olarak: gezginler, tamindir gibi.

Makaleler ayrı klasörde ve içinde alakalı 4-5 tane resim, 25-100 kelime arasında açıklama ve hakkında ek bilgi (kategorisi, boyutu vs 10-20 kelime) ve alakalı dosya. İyi bir teklif gelirse, satabilirim tabi ki. (Ama biraz bot devreye girdiği için özgünlüğü ve açıklayıcılığı Google Hariç beğenilmeyebilir. Google hariç çünkü makaleler testlerde özgün çıkıyor.)

Ek Olarak:

Didimedya adlı üyeden alıntı

hocam bence ayda 20b makale yazıyor iseniz size tavsiyem yaş kaç bilemem ama bir ofis kurarım direkt bir domain alırım domainin pek önemi yok yani mobil ile olmasada olur yada domain varsa bilemem, her neyse konuya geleyim 2 eleman bulun onu yapamaz iseniz 2 arkadaş bulun konuları özgün olarak atın fotoğraflar videolar ekleyin makalenin içerisine daha sonra günde en az 15 en fazla 20 25 gibi girin bu sayıyı 1 gün arayla 5 ekleyerek fazlalaştırın yani ileriyi düşünürsek gerçekten ayda 20b makale inanılmaz demek yani 1 yılda şuan yükselişe geçen webtekno gibi webrazzi gibi siteleri yarıda bırakırsınız bu benim görüşüm, gerçekten dediklerimi önce yadırgamadan tekrar tekrar gözden geçirin derim..

sağlıcakla kalın.

Aynı kategoride değil, hocam indirme üzerine benim makaleler. Tamindir,gezginler gibi. Makaler içinde dosyanın açıklaması mevcut diyebiliriz.

http://mobilkutu.blogspot.com.tr/

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
20.000 makale olsa eğer 200 kelime ortalama olsa 40.000TL para eder. Satar büyük çoğunkuğunu para ile güncel makale alır zamanla, yoluma bakarım.

• Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 16 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

20.000 makale olsa eğer 200 kelime ortalama olsa 40.000TL para eder. Satar büyük çoğunkuğunu para ile güncel makale alır zamanla, yoluma bakarım.

Ama bunlar normal makale değil, içinde dosyaları ve resimleri olan düzenli makaleler. Alıcısı çıkarsa değerlendirebilirim.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

WebPrensi adlı üyeden alıntı

Ama bunlar normal makale değil, içinde dosyaları ve resimleri olan düzenli makaleler. Alıcısı çıkarsa değerlendirebilirim.

Kısa bir kısmını veya makalenin görüntüsünü alabilir miyim? Merak ettim resim dosya falan demişsiniz de nasıl makale aklımda soru işareti oldu. Yazılar buslu olsa da olur. Eğer alıcı bulursanız site açmayın, direk makale satın. Çok fazla kar yaparsınız.

• Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 16 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Kısa bir kısmını veya makalenin görüntüsünü alabilir miyim? Merak ettim resim dosya falan demişsiniz de nasıl makale aklımda soru işareti oldu. Yazılar buslu olsa da olur. Eğer alıcı bulursanız site açmayın, direk makale satın. Çok fazla kar yaparsınız.

Klasör içinde 4-5 resim ve 1 metin belgesi (HTML) ve dosya var. Dosyalar kişisel bilgisayarımda şuan çalışıyorum. Akşam eve gidince atarım resmi. Öneriniz için teşekkürler, bana da en parlak fikir makale olarak satmak gibi geliyor ama alıcı bulmak sıkıntı olabilir.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
güzel bir çalışma var elinizde hayırlısıyla kazanca çevirirsiniz inşallah.

iqhaber.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al