wmaraci reklam

Blog sitem için adsense

9 Mesajlar 646 Okunma
wmaraci reklam

rehabey rehabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar merhabalar.

sitem 1 haftalık oldu sayılır temayı kendim php ile kodladım.
Mobil özelliği aktif.

sitem hakkında eksliklikler ve yapmam gerekenler nelerdir bu konuda bilgisi olanlara danısmak istiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

site: http://rehakocabas.net

wmaraci
reklam

makalehizmeti makalehizmeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)
Makale başlarında merhaba arkadaşlar dememeniz gerekiyor, sitenin ciddiyeti ve resmiyeti açısından. YB Kanalı olsa demen gayet normal ama makale işinde buna dikkat etmelisin şahsi fikrimdir.
Biraz daha çalış bence sonra uğraşacağına baştan biraz daha uğraş makale gir.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

makalehizmeti adlı üyeden alıntı

Makale başlarında merhaba arkadaşlar dememeniz gerekiyor, sitenin ciddiyeti ve resmiyeti açısından. YB Kanalı olsa demen gayet normal ama makale işinde buna dikkat etmelisin şahsi fikrimdir.
Biraz daha çalış bence sonra uğraşacağına baştan biraz daha uğraş makale gir.

değerli yorumunuz için çok teşekkur ederim.dediklerinizi uygulayacagım

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Ciddiyet mi? İnsanlar ciddiyet aramıyor ki. İnsanlar işlerinin görülmesini istiyor sadece. Sizin yaptığınız şey gayet doğru. Eğer sadık bir okuyucu kitlesi oluşturmak istiyorsanız samimi olmalısınız. Kurumsal bir firma değilsiniz ki ciddi olasınız. Siz bloggersınız insanlara bir şeyler katarsınız. Ciddi veya resmi olmanıza gerek yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

BKD adlı üyeden alıntı

Ciddiyet mi? İnsanlar ciddiyet aramıyor ki. İnsanlar işlerinin görülmesini istiyor sadece. Sizin yaptığınız şey gayet doğru. Eğer sadık bir okuyucu kitlesi oluşturmak istiyorsanız samimi olmalısınız. Kurumsal bir firma değilsiniz ki ciddi olasınız. Siz bloggersınız insanlara bir şeyler katarsınız. Ciddi veya resmi olmanıza gerek yok.

benım fikrimde sizinki gibi hocam , ama bilmiyorum ne yapacagım konusunda bi fikrim yok. sadece sitenin adsense için yeterli olup olmadıgını merak edıyorum. eksikliklerimi görmek istiyorum

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)

rehabey adlı üyeden alıntı

benım fikrimde sizinki gibi hocam , ama bilmiyorum ne yapacagım konusunda bi fikrim yok. sadece sitenin adsense için yeterli olup olmadıgını merak edıyorum. eksikliklerimi görmek istiyorum

Neden Adsense'e kayıt olmak istiyorsun ki? Sektörler bir siteniz yoksa Adsense ile kazanacağınız para aylık internet parasıdır. Satış ortaklığı gibi daha yüksek kazançlı işlere yönelmenizi tavsiye ederim. Adsense ile para kazanmak istiyorsanız ya İngilizce içerikli bir site açın ya da sektörel bir site açın. Başka çaresi yok.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

BKD adlı üyeden alıntı

Neden Adsense'e kayıt olmak istiyorsun ki? Sektörler bir siteniz yoksa Adsense ile kazanacağınız para aylık internet parasıdır. Satış ortaklığı gibi daha yüksek kazançlı işlere yönelmenizi tavsiye ederim. Adsense ile para kazanmak istiyorsanız ya İngilizce içerikli bir site açın ya da sektörel bir site açın. Başka çaresi yok.

anlık 70 80 online lı bi instagram hile sitem var ve onlne sureklı artıyor. bu sitemi onaylatıp orda rekalmları yayınlamak istiyorum

utf8 utf8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek eğitim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
sitenizin tasarımı gayet güzel. İçerik konusu ise malesef boş. neden mi boş yazdığınız konular üzerine yüzlerce makale yazılmış. Sizin daha spesifik konulara eğilmenizde fayda var. Bende bilişim üzerine yazı yazıyorum, inanırmısnız hiç getirisi yok. Harcadığım zamana yazık diyorum.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

utf8 adlı üyeden alıntı

sitenizin tasarımı gayet güzel. İçerik konusu ise malesef boş. neden mi boş yazdığınız konular üzerine yüzlerce makale yazılmış. Sizin daha spesifik konulara eğilmenizde fayda var. Bende bilişim üzerine yazı yazıyorum, inanırmısnız hiç getirisi yok. Harcadığım zamana yazık diyorum.

haklısınız hocam , internette bir sürü yazı var. bizim sitemize girene kadar ölme eşşeğim ölme.

ama aklımda başka bir proje daha var. onu hazırlayana kadar bununla idare etmeye çalısacagım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al