wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal Medya Takipçi Arttırma - SEO - Makale Yazarlığı - Grafik&Tasarım - SadeceON.com

87 Mesajlar 13.656 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

GBEDEL adlı üyeden alıntı

Sitenizi takip ediyorum ama çok gereksiz satıcılar var.
Bu satıcılara karşı, SadeceOn yönetimi olarak neler yaptınız ? Yada yapacaksınız.

Son Olarak, %30 Kâr oranınızı kesinlikle düşürmelisiniz.
40 TL'lik satışımın 13 TL'sini size ödedim. Çok ama Çok fazla ve adil değil.

-----

Saatler sonrasında azıcık kafa patlatılarak, gelen Edit 19:49

Her mesajında Gülücük koyup, Burda atılan mesajları dikkate almadığını gösteren SadeceON yönetimi,
Bakalım nereye kadar gideceksiniz. Yanlış politika, pazarlama taktiği ve yüksek komisyonlarınızla, Halka hizmet değil,
Kendinize hizmet edersiniz. İnsanlar orda emeğini vererek Yaptığı hizmetin %30'unu size veriyorsa (Havadan)
durupda bir düşünmek gerek. Bizim ülkemizde bu tür projelerin tutmasının sebebi herkes
Kısa yoldan daha fazla para kazanmanın yollarını arıyor, sizde bunu düşünerek bu sektöre giriş yapmış olmalısınız.

İnsanlar eğer ki, SadeceON gibi, tamamen türkçe bir site yerine, Fiverr tarzı yabancı sitelerle çalışıyorsa, bu bir
başarı değil, tamamen başarısızlıktan ibarettir. Piyasadan sıyrılmak için farklı politikalar ile ilerlemelisiniz.
Bunu benim değil, şirketinizde veya kurumsal ofisiniz içerisindekilerin hatırlatması lazım. Lakin görüyorum ki kimse
Bunu hatırlatmamış ki, bu derece yüksek komisyonla çalışıyorsunuz. Rakibiniz %20 ile çalışıyosa, siz fedakarlık yapıp
Bu komisyon oranını %15 yapmalısınız. Bilginize. ( Gelecek Cevap : Görüşleriniz için teşekkürler :) )

Cuk oturan bir eleştiri. Kesinlikle katılıyorum. Sizin politikalarınız yüzünden satıcılar da işi pahalıya satmak zorunda kalıyor. Alıcı zaten o fiyatı görünce başka yere yöneliyor. Ya da kalitesiz işler çıkıyor. Sadeceon en fazla bir kaç ay daha gidersiniz sonrası fiyasko.
cngzhnyldz Baykus

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Kar marjınızı kesinlikle düşürmelisiniz, en fazla %20 kar marjı olmalı, lütfen bu konuyu dikkate alın ve gerekeni yapın, rica ediyorum.

SadeceON SadeceON Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Proje Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

GBEDEL adlı üyeden alıntı

Her mesajında Gülücük koyup, Burda atılan mesajları dikkate almadığını gösteren SadeceON yönetimi,
Bakalım nereye kadar gideceksiniz. Yanlış politika, pazarlama taktiği ve yüksek komisyonlarınızla, Halka hizmet değil,
Kendinize hizmet edersiniz. İnsanlar orda emeğini vererek Yaptığı hizmetin %30'unu size veriyorsa (Havadan)
durupda bir düşünmek gerek. Bizim ülkemizde bu tür projelerin tutmasının sebebi herkes
Kısa yoldan daha fazla para kazanmanın yollarını arıyor, sizde bunu düşünerek bu sektöre giriş yapmış olmalısınız.

İnsanlar eğer ki, SadeceON gibi, tamamen türkçe bir site yerine, Fiverr tarzı yabancı sitelerle çalışıyorsa, bu bir
başarı değil, tamamen başarısızlıktan ibarettir. Piyasadan sıyrılmak için farklı politikalar ile ilerlemelisiniz.
Bunu benim değil, şirketinizde veya kurumsal ofisiniz içerisindekilerin hatırlatması lazım. Lakin görüyorum ki kimse
Bunu hatırlatmamış ki, bu derece yüksek komisyonla çalışıyorsunuz. Rakibiniz %20 ile çalışıyosa, siz fedakarlık yapıp
Bu komisyon oranını %15 yapmalısınız. Bilginize. ( Gelecek Cevap : Görüşleriniz için teşekkürler :) )

Merhaba,

Değerli görüşünüz için teşekkür ederiz. En büyük şikayetin komisyon oranının yüksek olması konusunda herkes aynı fikirde. Bu konuyu mutlaka değerlendirip nasıl bir aksiyon alabiliriz bakmayı hedefliyoruz. Dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz için teşekkürler.

iyi günler dileriz.

Ek Olarak:

tamerh adlı üyeden alıntı

teşekkürler. oradaki kullanıcı adım da bununla aynı. bir adet banner reklam satışım var. pasifti, düzenledim inceleniyor şu anda.

Merhaba,

Yeteneğinizi onayladık.

iyi günler dileriz
Baykus

kişi bu mesajı beğendi.

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)

SadeceON adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Değerli görüşünüz için teşekkür ederiz. En büyük şikayetin komisyon oranının yüksek olması konusunda herkes aynı fikirde. Bu konuyu mutlaka değerlendirip nasıl bir aksiyon alabiliriz bakmayı hedefliyoruz. Dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz için teşekkürler.

iyi günler dileriz.

Ek Olarak:
Merhaba,

Yeteneğinizi onayladık.

iyi günler dileriz

Tavsiyem Kar Marjınızı %15 yapın. O zaman sitenizin başarılarının artacağını göreceğimize inanıyorum.

wmaraci
wmaraci

SEOnom SEOnom 📢 SEOnom! Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 637 / 87
  • Ticaret 114, (%100)
Dünden beri açtığımız 2 adet satış konumuz güncellemelerimiz sonrası hala onaylanmadı.

İlgilenebilirmisiniz ltf.

SEOnom | Kurumsal Seo | Bireysel Seo | E-Ticaret Seo | www.seonom.com.tr
Mail: bilgi@seonom.com.tr

orheyn orheyn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 11, (%100)
Çok haklı olduğunu düşünüyorum kesilen komisyonlar çok fazla!

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)
Yetenek talebinde bulundum,güzel bir proje olmuş.

Başarılar!

muglatasarim muglatasarim VKAjans.Com Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Milli Eğitim - Bilgi İşlem
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 325
  • Beğeniler 51 / 88
  • Ticaret 32, (%100)
Elinize sağlıl güzel proje kar marjından ne haber? :)

tekcarem tekcarem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 /
  • Meslek free
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
ilk girişte 10 TL bir şey bulamayınca direk kapattım SADECEON nasıl yani? On harici bütün fiyatlar

http://fragmanhaber.net
http://canliyoldurumu.com

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
*** Wmaraci gibi siteleri keşfetmemişlerin toplanma yerleri orası.
Elendill

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al