Atacani adlı üyeden alıntı

Merhaba benim domainimin ismi konsolum(.)com , bunu ne gibi kullanabilirim seo açısından ? Oyun konsolu gibi aratildiğinda mesela o m harfini görmezden gelip çıkartabilir miyim googleda? Kusura bakmayın biraz karışık bir soru oldu:D Bir de forumum var aynı siteye subdomain olarak portaldaki haberleri forumada giriyorum zarar verir mi bu bana?

Hocam m'yi görmezden gelebilir. :)

Tavsiyemiz blog yazılarını tek bir sitede yayınlayın.

radyo******* adlı üyeden alıntı

Google Seo Konusunda 2015 Yılında En Çok Neye Dikkat Ediyor?

Bu çok kapsamlı bir soru daha detaylı araştırmanız gerek tek tek maalesef yazamayız. Tüm gelen güncellemeleri sıkı sıkı inceleyin. 1,2 Cümlelik cevap değil çünkü. :)

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam oyunhilelerin.com nasıl üst sıralara taşırım organik hit alırım hile paylaşımına uygun tema biliyorsanız paylaşırmısınız.

Tema paylaşımı maalesef yapmıyoruz. Önceki mesajlarımızda bir çok cevap verildi bu konu hakkında inceleyiniz lütfen.

SllcKYlldrM adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba,
www.dijitalbazaar.com için de eksik, yanlış olan konularda uyarırsanız çok makbule geçecek.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba hocam sadece çözülemeyen seo sorunlarına cevap vermekteyiz. Seo'da nasıl ilerleyeceğini daha önceki mesajlarda bir çok arkadaşa anlattık. Çalışmalar doğal olduğundan tüm anahtar kelimelerine uyumludur.

dikiligundemi adlı üyeden alıntı

haber sitemizi de inceleyip bizleri aydınlatırsanız seviniriz..teşekkürler
www.dikiligundemi.net

Merhaba hocam sadece çözülemeyen seo sorunlarına cevap vermekteyiz. Seo'da nasıl ilerleyeceğini daha önceki mesajlarda bir çok arkadaşa anlattık. Çalışmalar doğal olduğundan tüm anahtar kelimelerine uyumludur.