freelance iş ilanları

Metin2 Server Açmayı Planlıyorum Kazanç Sağlar mı ?

11 Mesajlar 5.324 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WM Dahisi WM Dahisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar eskiden iyi bir metin2 oyuncusuydum oyunu bırakalı çok oldu lvl yazmayan zamanları bilirim yani bir pvp server açmayı planlıyorum haftalık yada aylık ws turnuvası düzenliyerek kazanana para ödülü vermeyi planlıyorum ilginin büyük olacağını düşünüyorum ancak edit yani oyun içi item satışından başka ne gibi gelir sağlayabilirim fikri olan varmı ?

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Oyunun yapısında büyük değişikliklere gidebilirseniz güzel paralar kazandırabilir.
Bunu yapmakta gerçekten iyi birileriyle çalışmayı gerektiriyor.

Mesela ARMED METİN2 diye bir server kurarsınız. Tüm itemler kaldırılır ve oyuna silahlar eklenir. Loncalar silahlı çatışmalara girer ve bunun sonucunda farklı bir point sistemi kasmış oluyorlar diyelim ve bu pointler kullanılmadan oyunda eşya satın alınmıyor diyelim.

Bu durumda herkes point kasmak için savaşa girişecektir ve point kastıkça yeni silahlar alanlar bu durumdan keyif alacak ve oyundaki çatışmaları görenler oyundan ayrılmak istemeyecektir.

Atıyorum Metin2'de yer alan basit chat ekranını kaldırıp oraya ölen ve öldüren kısmının eklenmesi oyuncuyu daha çok çeker oyuna. Adam öldürüyor ama bir anlamı oluyor mu? Asıl önemli olan bu oluyor onun için.

Bu şekilde büyük değişiklikler ile muhteşem bir private server kurabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tabi zaman + emek + para, bunlarda gerekli olacaktır.

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Oyunun yapısında büyük değişikliklere gidebilirseniz güzel paralar kazandırabilir.
Bunu yapmakta gerçekten iyi birileriyle çalışmayı gerektiriyor.

Mesela ARMED METİN2 diye bir server kurarsınız. Tüm itemler kaldırılır ve oyuna silahlar eklenir. Loncalar silahlı çatışmalara girer ve bunun sonucunda farklı bir point sistemi kasmış oluyorlar diyelim ve bu pointler kullanılmadan oyunda eşya satın alınmıyor diyelim.

Bu durumda herkes point kasmak için savaşa girişecektir ve point kastıkça yeni silahlar alanlar bu durumdan keyif alacak ve oyundaki çatışmaları görenler oyundan ayrılmak istemeyecektir.

Atıyorum Metin2'de yer alan basit chat ekranını kaldırıp oraya ölen ve öldüren kısmının eklenmesi oyuncuyu daha çok çeker oyuna. Adam öldürüyor ama bir anlamı oluyor mu? Asıl önemli olan bu oluyor onun için.

Bu şekilde büyük değişiklikler ile muhteşem bir private server kurabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tabi zaman + emek + para, bunlarda gerekli olacaktır.

hocam zaten point aşamasında ölünce düşen öldürünce artan point sistemi düşünüyorum. Asıl ilgi çeken noktanın paralı ws turnavası olacak elbet kazanmak için item alacak olacaktır diye düşünüyorum tahmini online sayım başlarda 1k civarı olur 2k ya bağlarım ilerde

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

WM Dahisi adlı üyeden alıntı

hocam zaten point aşamasında ölünce düşen öldürünce artan point sistemi düşünüyorum. Asıl ilgi çeken noktanın paralı ws turnavası olacak elbet kazanmak için item alacak olacaktır diye düşünüyorum tahmini online sayım başlarda 1k civarı olur 2k ya bağlarım ilerde

Online rakamları çok iddalı, özellikle bu alan bu kadar gelişmişken...
Banada PM üzerinden haber verirsiniz.

Göreceğiz...

wmaraci
wmaraci

FurkanYigit FurkanYigit www.furkanyigit.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Eğer tek çalışmak istemez isen ortaklik yapabiliriz.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Sağlam reklam kaynağınız ve tecrübeleriniz olmadığı sürece bu sektöre girmeyiniz. Vakit kaybedersiniz. Paranız olabilir, ama emin olun serveri düzenleyemezsiniz. Her makine sorununu, her oyun içi sorununu vakit kaybetmeden ve oyuna hasar vermeden düzeltebilir, diğer oyunlardan farklılıklar oluşturabilir ve bunları sağlam bütçe ile tanıtabilirseniz 1k veya 2k sizin için bir hiç demektir. Minimum 5k oyuncunuz olacaktır. Farklılık her zaman metin2 sektöründe oyuncular tarafından ilgi ile takip edilen bir şeydir. Ne kadar çok farklı iyi sistemleriniz var ise, o kadar çok oyuncuyu oyunda tutabilirsiniz. Belirttiğim online miktarında aylık 30,000 TL kazanabilirsiniz ki sana söylediğim bu miktarı kazanan arkadaşımın online miktarı 2k ve 2.5k arasında değişmekte :) Kazandığın parayı da yeme içme yerine, yine bu sektöre yatırım olarak kullanırsan mükemmel bir hayatın olabilir. Mishal verecek olursak; serverlar.gen.tr :) 2010 yılında açılmıştı sanırım. Metin2 pvp serverlerin fazla yaygın olmadığı ama online çok olduğu dönemler. Sitesini tutturan Çağrı bey, 1 sene içerisinde BMW almıştı sağldığı kazanç ile. Şuan ise duyduğuma göre aylık 50 bin TL kazanıyormuş. Ve 2010 yılından beri bu site Google sıralamarında en üst sıralarda yer alıyor. Geçebilen kişi nadir olmakta, 2-3 gün içerisinde tekrar düşmekte sıralamadan :) Yatırımlarınızı Çağrı beyin gibi yaparsanız bu sektör iş görür. Yoksa 3-5 ay kazanırsınız oyununuz biter ortada kalırsınız :) Kendimden örnek veriyorum :)

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Sağlam reklam kaynağınız ve tecrübeleriniz olmadığı sürece bu sektöre girmeyiniz. Vakit kaybedersiniz. Paranız olabilir, ama emin olun serveri düzenleyemezsiniz. Her makine sorununu, her oyun içi sorununu vakit kaybetmeden ve oyuna hasar vermeden düzeltebilir, diğer oyunlardan farklılıklar oluşturabilir ve bunları sağlam bütçe ile tanıtabilirseniz 1k veya 2k sizin için bir hiç demektir. Minimum 5k oyuncunuz olacaktır. Farklılık her zaman metin2 sektöründe oyuncular tarafından ilgi ile takip edilen bir şeydir. Ne kadar çok farklı iyi sistemleriniz var ise, o kadar çok oyuncuyu oyunda tutabilirsiniz. Belirttiğim online miktarında aylık 30,000 TL kazanabilirsiniz ki sana söylediğim bu miktarı kazanan arkadaşımın online miktarı 2k ve 2.5k arasında değişmekte :) Kazandığın parayı da yeme içme yerine, yine bu sektöre yatırım olarak kullanırsan mükemmel bir hayatın olabilir. Mishal verecek olursak; serverlar.gen.tr :) 2010 yılında açılmıştı sanırım. Metin2 pvp serverlerin fazla yaygın olmadığı ama online çok olduğu dönemler. Sitesini tutturan Çağrı bey, 1 sene içerisinde BMW almıştı sağldığı kazanç ile. Şuan ise duyduğuma göre aylık 50 bin TL kazanıyormuş. Ve 2010 yılından beri bu site Google sıralamarında en üst sıralarda yer alıyor. Geçebilen kişi nadir olmakta, 2-3 gün içerisinde tekrar düşmekte sıralamadan :) Yatırımlarınızı Çağrı beyin gibi yaparsanız bu sektör iş görür. Yoksa 3-5 ay kazanırsınız oyununuz biter ortada kalırsınız :) Kendimden örnek veriyorum :)

hocam ben server kurdum 2012 sanırım 1k online vardı oyunda belirli bir geçmişim var oyunu fazla zor yapmıyacağım silahları çok karıştırmayıda planlamıyorum özel 3-4 bilemedim 5 silah olur aynı şekilde zırh iç item ve özel özellikli kıyafetler olacak pek sistemi farklı olacak ve en büyük hit kaynağım para ödüllü vs turnuvası olacak .

Ek Olarak: hiti turkmmo gibi forumlarda paylaşarak yaptım sadece

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Tamamen sektörünüze bağlı ve reklam gücünüze. Emek server açarsanız vereceğiniz paranın kat katını kazanabilirsiniz. Beta dönüşümlerin oranını %20 %25 yaparak nesne markette istediği itemleri ep karşılığı satabilirsiniz.

relaxbilisim relaxbilisim Hosting Firması Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlarımızın dediği gibi reklam kaynağımız önemli olanda paradır.
Metin2 hakkında size yardımcı olabilirim isterseniz?

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Sağlam bir altyapı ve reklam ile her şey olur. En önemlisi altyapı. Genel olarak. Hem güvenlik, hız vs.. olarak hem de oyun içerisindeki işleyiş olarak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al