wmaraci reklam
lidertakipci

ResimYukleme Servisi Başlangıç Projesi - Öneri Tavsiye

13 Mesajlar 1.199 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Epicurus adlı üyeden alıntı

Hocam çok şık çok güzel türk halkı basitlikten hoşlanır karmaşık sistemleri kullanmayı sevmezler 2 tuşa yükle al ve sade yapmışsınız. Bir birkaç eklentiyle güzel yerlere gelebilir. Yatırım bile alabilir. Domain avantajınızda özgün makale girişi yaparak çok rahat 1. sırayı görebilirsiniz.

Teşekkürler hocam :)

wmaraci
reklam

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
hizliresim kesinlikle kalitesini kaybetti. attığım yüksek çözünürlükteki resimlerin kalitesini düşürdüğünü gördüm zaman zaman, artık kullanmıyorum. onun yerine google'da rastladığım postimage'i kullanıyorum. İnş güzel şeyler çıkarırsınız. Birde doğrudan erişimde resim uzantısını göremedim? Yani .png .jpg .gif tarzında. O şekilde olursa daha verimli olur bence.

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Tolgahan Yilmaz adlı üyeden alıntı

hizliresim kesinlikle kalitesini kaybetti. attığım yüksek çözünürlükteki resimlerin kalitesini düşürdüğünü gördüm zaman zaman, artık kullanmıyorum. onun yerine google'da rastladığım postimage'i kullanıyorum. İnş güzel şeyler çıkarırsınız. Birde doğrudan erişimde resim uzantısını göremedim? Yani .png .jpg .gif tarzında. O şekilde olursa daha verimli olur bence.

Merhabalar, Amacımız birden fazla araçla sağlam ve uzun vadeli bir sistem yapmaktı. Temelleri attık birkaç sorun ve eksik mevcut onları tahtaya tek tek yazdım ve fixleyeceğim. Doğrudan linkte uzantı görmemenin sebebide şu. Seninle birlikte yüzlerce kişi bu sisteme aynı anda resim yukleyecek. resim adları aynı olan resimlerin yüklendiğini düşünürsek. Senin resminin üzerine başka birisi resim atıcak ve senin resmin yeni atılan resimden çıkıcak :) bunu istemeyiz öyle değilmi? O yüzden yüklenilen resim ismine özel algoritmasıyla random olarak 50 uniq karakter atmakta ve bu 50 karakter link uzantısını çok uzun tutmakta uzun linkleri kimse yollamak istemez uzun linke kimsede tıklamak istemez bu yüzden şifreleme tekniği resimyukle.tc/50 karakterli random girilmiş sayıları maskeliyor. Uzantı o yüzden yok umarım anlatabilmişimdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al