Dün işyerinde firmanın e-ticaret sitesine ürün yüklerken telefonuma sms geldi.

32132 tek kullanımlık sifreniz HEPSIBURADA:COM Tarih 04.08.2015 16:16 tutar 1134,97 TL.Sifrenizi Bankamız çalışanı dahil kimseyle paylaşmayınız.

Yukardaki sms mesajı ulaştığında şok oldum çünkü ben böyle bir alışveriş yapmadım 3d güvenlik şifresi neden geliyor diye bankayı aradım biz böyle bir mesaj göndermedik dedi.Hepsiburada'yı aradım böyle bir alışverişiniz gözükmüyor diyorlar.Kafayı yedim direk bankaya gittim hesabımda kalan tüm parayı çekip kartları kapatıp yeniden açtırmak için.Hesap kartım hesabımdaki paranın tamamını vermedi.Hemen bireysele uğradım.Kartımla Paypal aracılığıyla yurtdışı kaynaklı harcama yapmışlar.20 TL 30 TL 192 TL lik.Alışverişe devam ederken banka bloke koymuş.240 küsür lira harcama yapmışlar.

Harcama itiraz dilekçesi verdim parayı bana geri ödeyeceklermiş ama kim bilir ne zaman.

Siz siz olun ne paypal nede başka bir siteden kartınızla ödeme gerçekleştirmeyin.Bugüne kadar güvenilir olmayan hiçbiryerden alışveriş yapmadım.Sanalkart yada benzeri işlemler ile alışveriş yapın.

Tamda il dışına çıkacakken hazırparamdan oldum. :(