sene 2013 tü bir Haziran ayıydı, ayda max 800 dolar küsürü gördüm min 500 doları görmüştüm 5 ay da toplam 3400dolar yapmıştım sonra bıraktım baya güleceksiniz belki ama sevgilimden ayrılmıştım ve hiç ilgilenmemiştim şuan 2013 ten beri ilgilenseydim eğer çok rahat bir yaşamım olurdu, ama bunu daha yeni yeni anladım ve en çok yandığım şey keşke o kazançlarımı dolar halinde tutsaydım ben tl de tuttum o paraları mal gibi ve hala bankada keşke ama keşke dolarda tutaydım bu arada şunuda söylemeden geçmeyim sitem moda sitesiydi ozamanın iyi bir sitesiydi nasıl büyüdüm birden annem ve akrabalar sayesinde oldu bu facebook ta paylaştım hiç unutmam 20 kişi girmişti ilk gün ve 10 tane akrabamı editör yapmıştım bayanları anlamayan yaşlı akrabaları değilde anlayanlara yaptım gençleri yani bunlar yazı girdi ve facebooklarında site açtım yazımı okuyup yorumlarsanız çok sevinirim yazdılar ve o ay geçti bitti sitede 120 adet makale oldu ve hit 400 dü günlük ben sayfa kurmaya karar verdim bi sosyal medya şeyinle anlaştım 200 lira verdim ve 40 bin organik sadece bayan üye aldım burdan zaten beğenen sayısı 600 filandi giren de çoktu ve hep arttı allah razı olsun o arkadaştan harbiden sağlam üye kaşmıştı sonra bu adamla anlaşmayı bırakıp gittim fake üye aldım 15 liraya yüzbin kişimi ne sayfa kapandı ama koymadı site hep büyüdü google da nedense birden üstlere çıktı seo deseniz bana o zaman yüzünüze bakıp CEO mu demek istediniz derdim o kadar alakasızdım yani, günde 11k hit değil ama 2,5 3 bin kişiyle iyi paralar kazansım