Hocam ben beğenmedim yanlış anlamayın lütfen: Nedenleri: Biricisi kullandığın renkler, tema, dağıtım, tasarım genel olarak 2000 leri anımsatıyor. Dini içerikli temlarda hep aynı şey var. BAkın hepsi aynıdır. Bugüne kadar hiç güzeline de rastlamadım. Güzel bol resimli sade temalar kullanaya bakın. Artık mobil diye birşeyde var insanlar sıkılıyor bunlardan. Dini konularda meraklı biri olarak ben sizin sitenize girsen hemen çıkarım hiç merak etmem. Meraklı olmayanları hiç cezbedemezsiniz bile. Bu siteler hep kendini tekrarlıyor. Sen bari farklı ol. Dini resim bulmak zor olduğundan hep içeriğe ve aynı tarz resimlere sırılmayın biraz üretin bence. Yan tarfta da saat ve hava durumu gibi şeyler paylaşmayın. Diyaneti inceleyin bazı sayfaları çok güzel. Ondna ilham alabilirsiniz. Yeşilden kaçın. Farklı renk kullanın. Arkaplanı sade renk kullanın. Site çok yeşil. Güzel bi tasarım ve güzel içerik ile tutarsın. Arkadaşın biri dini siteler tutuyor demiş, neye göre tutuyor? yani reklam ve para kazanmak için mi yapıyorsun? (Bu hiç doğru değil içini boş bilgi ile dolduruyorsan) Yoksa gerçekten insalara birşeyler öğretmek mi istiyorsun. Eğer öğretmek ve paylaşmak ise amacın bence tasarımını değiştir yeniliğe yelken aç çok farkedecek.